Stumble Guys APK Hileli Modlu Son Sürüm

Stumble Guys APK Son Sürüm 32 oyuncuya kadar eğlenceli savaşlara katılacağınız çok oyunculu bir aksiyon oyunudur.  Fall Guys’ın en iyi unsurlarını barındıran akıllı telefonlarda bulabileceğiniz en eğlenceli oyun APKsı. Ayrıca bu sürümde tüm karakter hileleri, sınırsız para hilesi ve elmas hilesi var!

Stumble Guys APK Son Sürüm 2022

Her tur, yalnızca maksimum sayıda oyuncunun sınıflandıracağı üç farklı zorluktan oluşur. Her birinde amacınız bitiş çizgisine ulaşana kadar engellerden kaçınmaktır. Bu meydan okuma kolay olmayacak, ancak sizi her zaman gülümsetecek: devasa kartopları, düşen platformlar, döner kapılar, yıkım topları vb. ile karşılaşacaksınız.

Stumble Guys’ı oynamak, kontrolleri sayesinde basittir: hareket etmek için sanal bir joystick ve atlama düğmesi. Bu düğmeyi yalnızca engelleri aşmak için kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda havadayken tekrar dokunursanız ivme ile ilerlemenize de yardımcı olacaktır. Bu tuhaf battle royale oyununun eğlenceli kısmı oynanışıyla bitmiyor; Ayrıca kullanmak için birkaç avatarınız olacak. Oynadığınız oyunlarda kazandığınız altınlarla skinlerin kilidini açacaksınız.

Stumble Guys Elmas Hilesi

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Stumble Guys Elmas Hilesi

Stumble Guys, eğlenceli bir fizik sistemi ve imrenilen zafer tacını kazanmak için diğer oyunculara karşı oynamanın heyecanı ile harika bir çok oyunculu oyundur. Sonuç olarak, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde keyfini çıkarmak için harika bir Fall Guys klonu.

Stumble Guys, oynaması eğlenceli bir kick-out battle royale oyunudur! Oyundaki rolünüzü özelleştirin, atılgan olmaya devam edin ve ayakta kalan son kişi olmak için tüm meydan okuyucuları geride bırakın. Ancak diğer oyuncular tarafından atılmamaya dikkat edin! Ne için bekliyorsun? Telefonunuza Stumble Guys’ı indirmeye gelin ve heyecan verici sonsuz koşuya şimdi başlayın!

Stumble Guys, oyunculara diğer çevrimiçi oyuncularla son derece rekabetçi bir koşu oyunu oynama şansı sunuyor.

● Bitiş çizgisine koşun, tüm rakiplerinizi geride bırakın ve sonunda birinciliği kazanın.

● Pist boyunca engellere takılmamaya çalışın ve rakipleriniz arasında öne çıkın.

● Oynamak için favori avatarınızı seçin. Aslan, astronot, kral, uzaylı, ninja vb. olabilir.

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Stumble Guys: Çok Oyunculu Royale

Stumble Guys, bir galip kalana kadar tırmanan kaos turlarından sonra seviyeler arasında mücadele etmek için 32 oyuncuya kadar çevrimiçi niyeti olan devasa çok oyunculu bir parti eleme oyunudur! Eğer düşersen, tekrar başla ve koş. Sonsuz koşu eğlencesine katılın!

Bir dizi gülünç mücadeleye ve tuhaf engellere dalın, rakiplerinizi alt edin ve kazanmak için her şeyin üstesinden gelin! Peki, tamamen yok olmaya hazır mısın? Stumble Guys’ın en iyi nakavt oyununu şimdi indirin ve bu nihai çılgınlığın bir parçası olun. Arkadaşlarını da davet et ve hepsini yen!

Stumble Guys APK Son Sürüm 2022

Stumble Guys Eğlenceli Özellikler

• Koş, Koş ve Rakipleri Kaydırarak Geç,

• Yaklaşan engellerden kaçın,

• Battle Royale gerçek çok oyunculu,

• Tasarımda renkli ve çılgın,

• Komik Fiziksel,

• Birçok özelleştirme seçeneği,

• Tonlarca komik başarısızlık,

• Çok sayıda farklı seviye,

Düşme, Düşmanları Nakavt Et, Kazan ve Şampiyon Ol!

Stumble Guys’daki haritalar çeşitlidir. Oyunda sizler için farklı haritalar mevcut. Hepsinin farklı zorlukları var. Bunun dışında birlikte oynayabileceğiniz birçok farklı karakter var. Her karakterin gücü ve becerisi farklıdır.

Oyun, karakterinizi tamamen kişiselleştirmenize izin veriyor. Öncelikle karakterinizin ten rengini değiştirebilir ve ona farklı kıyafetler deneyebilirsiniz. Ayrıca karakterinizin becerilerini geliştirebilir ve onu rakipsiz hale getirebilirsiniz. İşte mevcut olan bazı karakterler, ancak hepsini almak için jetonlara ihtiyacınız var. Stumble Guys APK  Karakter Hilesi ile istediğin her karakter olabilirsin!

  • Denizci
  • Rock Star
  • Madenci
  • Bir İtfayeci
  • Bir Asker
  • Bir Haydut
  • Bir Polis, ve çok  daha fazlası…

Oyun tamamen sonuna kadar yarışmakla ilgili. Yani yarışacağınız diğer 32 gerçek oyuncu olacak. Hepsinin farklı beceri ve güçleri var, bu yüzden onlarla rekabet etmek daha ilginç hale geliyor.

Stumble Guys APK  Karakter Hilesi

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Stumble Guys APK  Sıkça Sorulan Sorular

Stumble Guys çevrimiçi bir oyun mu?

Evet, Stumble Guys çevrimiçi bir oyundur. Kitka Games’in bu başlığında, her senaryoda tonlarca engelden kaçarak becerilerinizi kanıtlamak için mücadele eden, çevrimiçi olarak diğer 32 oyuncuya karşı karşıya geleceksiniz.

Stumble Guys’ı bilgisayarıma indirebilir miyim?

Evet, Stumble Guys’ı bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bununla birlikte, APK’yı Uptodown’dan indirebilir ve Windows’ta bir Android öykünücüsü ile kurabilirsiniz.

Android’de Stumble Guys’daki her şeyin kilidini nasıl açarım?

Android’de Stumble Guys’da her şeyin kilidini açmak yalnızca birden fazla oyun kazanarak mümkündür. Herhangi bir kaynak satın almak istemiyorsanız, bitiş çizgisini önce geçerek tüm görünümleri ve bonusları kazanmanız gerekir.

Android için Stumble Guys APK ne kadar büyük?

Android için Stumble Guys APK 120 MB’dir. Xbox, Switch veya PC için Fall Guys’ın aksine, bu oyun çok daha az yer kaplar ve herhangi bir orta seviye veya üst seviye akıllı telefona kurulabilir.

Stumble Guys ne zaman kuruldu?

Stumble Guys’ın ilk versiyonu 12 Şubat 2021’de çıktı. O zamandan beri çeşitli iyileştirmeler ve yeni oyun modları ile sürekli güncellendi.

Stumble Guys’ı kaç kişi oynayabilir?

32 kişiye kadar aynı anda Stumble Guys oynayabilir.