Minecraft 1.7.10 İndir APK 2024

Minecraft 1.7.10 indir apk 2024 ; hayatta kalma türündeki oyunları seven dostlarımız için güncel sürümünü düzenli olarak ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını MOJANG firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Yazıdaki indirme linkinden Minecraft 1.7.10 indir apk indirebilir ve anında oyuna başlıyabilirsiniz.

Minecraft 1.7.10 indir apk

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Minecraft – Pocket Edition
Yayıncı: Mojang
Tür : Strateji, Hayatta Kalma
Boyut : 74 MB
En Son Sürüm : v1.7.10
MOD Bilgisi :

FULL APK

İndirme : Google Play
Güncelleme  02.01.2024

Minecraft Pocket Edition Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hem hayatta kalmaya çalışmak, hemde inşa işlerini yapmaktır. Minecraft PE için bulunan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm skin (kıyafet) açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca küp birimi, yaratıklar, köylüler ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Pocket Edition v1.7.10 sürümü BETA olarak sunulmuştur, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Minecraft 1.7.10 indir apk 2022

 

Aslında, diğer birçok oyun için, kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir sebep için savaşırlar ya da belli bir sefil duyguya kapılırlar. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi geniş bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev hayatta kalman gerektiğidir. Bu basitlik nedeniyle, bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizidir.

Oyundaki dünya son derece arkadaş canlısı ve basit. Çevrenizdeki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmazsınız. Her yere gidebilir, her şeyi yapabilir, kendine iyi hissettiğin sürece nasıl yaşayabilirsin. Ancak, gece düştüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, herhangi bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Minecraft 1.7.10 indir apk 2022 3

Rahat, öğrenmesi kolay, her gün keşfedilecek birçok yeni şey var

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft’ın oynanışını çok fazla etkilemez. Gerçekten önemsemeniz gereken şey, karakterinizin bir sonraki adımda ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek aramaları gerekir. Ormana gidip kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda vücudunuzu daha fazla protein ile şarj etmek için avlanmak mümkündür.
Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğe sahip olduğunuzda, evi inşa etmek için kullanılan malzemelerden hemen yararlanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yok. Bu nedenle, her şeyi saklamanız için burası mükemmel bir yer. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demirci atölyesinde yapılır.

Bütün dünya bloklardan oluşuyor

Bilmiyorsanız, Minecraft büyük bir dünyadır ancak bloklardan oluşur. Etkileşimde bulunabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin parçasıdırlar. Ağaç, zemin, giysiler… ve tüm dünya bloklarla düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Minecraft 1.7.10 indir apk 2022 2

 

Madencilik yaptıktan sonra, envanterinizde bulunabilir ve saklanabilir. Çıkarma işlemi sırasında sırt çantasının tutabileceği sınıra dikkat etmelisiniz. Başka bir şey stoklayamıyorsanız, evinize götürün ve oraya koyun. Bir şeyleri saklamadan önce kendine bir sandık yapmalısın. Gizem yavaş yavaş ortaya çıkacak ve her şeyi keşfetmek ve anlamak için yeterli sabrınız olmalı. Tıpkı gerçek dünyada yaşadığınızda olduğu gibi, kimse size herhangi bir görevde rehberlik etmez.

El işi tarifleri dünyayı tarif edecek şekilde sunulur

Örneğin, bir sopa yapmak istiyorsanız, birkaç tahta çubuk bulmanız gerekir. Düz bir çizgide düzenleyin ve demirhanenizin üzerine geçin. Diğer oyunlardan farklı olarak, bu oyunun gelişimi gerçek dünya ile tamamen aynı sırayı izleyecektir. İyi bir yay istiyorsanız, tahta çubukları aramanız, örümcekleri öldürüp ipleri örmeniz ve ipleri örmeniz ve ardından bunları birlikte yapmanız gerekir. Ve çalışma yeteneğinize bağlı olarak, öğeler nasıl oluşturulacak.

Ne kadar geç olursa, oyun o kadar çekici olur. Zombiler, canavarlar, canavarlar gibi korkunç şeylerle karşılaşacaksınız, hatta Dragon, Phoenix, Unicorn gibi efsanevi yaratıklarla karşılaşacaksınız … maceranız boyunca sizi güvende tutacak yeni ekipmanlar tasarlayacak yeni öğeler. Formüller giderek daha karmaşık hale gelecek. İyi bir oyuncu için, maceraları için ihtiyaç duydukları şeyi yapmak için neredeyse tüm tarifleri hatırlayacaklar.

Minecraft 1.7.10 indir apk 2022 1

 

Yeni güncellemeler, yeni dünyalar, bitmeyen maceralar

Minecraft’taki dünya sonsuzdur, son nokta yoktur (aslında vardır ama o kadar geniştir ki, her şeyi kısa sürede bulmanız çok zordur). Birincisi, mağaraları keşfederek yeni dünyaların açılabileceğidir. Yeraltı kazabilir ve mağaralar bulabilirsiniz. Bu gizemli yerler, portalları sayesinde başka dünyalara yol açma potansiyeline sahiptir. Dediğim gibi Ejderhalar dışında efsanevi yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Onunla savaşmak veya kaçmak kararınıza bağlıdır.

Gidebileceğiniz en son dünya Nether. Burası pek çok canavar türü ile cehennem gibi tasarlanmış bir korku yeri. Burada ruh ve ceset orduları bile var. Antik parçalar (elmas ekipmanınızın bir kez daha yükseltilmesini sağlayan), Bazalt, Helenit cevherleri ve altın kaplama siyah taşlar vb. Burada bulabileceğiniz malzemelerdir. Daha önce hiç bilmediğiniz veya denemediğiniz güçler içerirler.

Minecraft 1.7.10 indir apk 2022 4

Bu aynı zamanda daha güçlü eşyalar almanıza izin veren yeni işçiliği tariflerine yol açar. Mıknatıslı pusulalar (bir mıknatıs bloğunun yerini gösterir), Müzik diski “Domuz Adımı”, Mutant mantarları… rakibinizle savaşta sizi destekleyecek birçok etkiye sahiptir.

Grafik seviyesi büyük ölçüde artırıldı, birçok farklı şey gösterebilir

Minecraft, bu son güncellemede, oyuncuların grafik seviyesini daha da yükseltmelerine olanak tanıyor. Yeterince güçlü bir cihazınız varsa, tamamen keyfini çıkarabilirsiniz. Ek olarak, karakterin hareketleri de yükseltildi. Şu anda karakteriniz el sallamak, tokalaşmak, selamlamak gibi detaylı jestler yapabiliyor… Duyguları gösteren bu jestler sadece teste tabi tutuldu. Daha iyi bir deneyim yaşayabilmeniz için aşağıdaki güncellemeler onları geliştirmeye devam edecek.

Minecraft 1.7.10 indir apk sürümü

Android için Minecraft Pocket Edition v1.7.10 Full APK İndir

UYARI : tüm skin yani kıyafetlerin kilidi açıktır, texture yani doku paketleri oyun içinden indirildiği için sorunludur. Mağazaya giriş yaparken oyun kapanabilir.

UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken veya eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini aktif edin.

Minecraft 1.7.10 indir Apk’yi doğrudan indirmenin Olumlu ve  Olumsuz Sonuçları nelerdir?

Artıları:

  • Uygulamanın herhangi bir sürümünü doğrudan üçüncü taraf web sitesinden indirebilirsiniz. Çoğu sürümün uygulama arşivlerine sahip olabilir ve bunları ihtiyaçlarınıza göre indirebilirsiniz.
  • Play Store’dan farklı olarak, indirme işlemi anında gerçekleşir, inceleme sürecini vb. beklemeniz gerekmez.
  • İndirdikten sonra hafıza kartınızda/sistem hafızasında bir APK dosyası bulunur. Böylece indirmeden birçok kez kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

  • Üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirmek genellikle Google tarafından kontrol edilmez. Bu yüzden telefonunuz için zararlı olabilir.
  • APK dosyaları, telefonunuzdan veri çalan veya telefonunuza zarar veren virüsler içerebilir.
  • Uygulamalarınız genellikle Google Play Store’a erişimleri olmadığı için otomatik olarak güncellenmeyecektir.

Minecraft 1.7.10 Sıkça Sorulan Sorular

S: Mobileius Minecraft 1.7.10 İndir Uygulaması için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi mobileius .com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’deki ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (elbette sunucumuzda önbelleğe alınırlar). APK dosyası, Google Play’de yoksa önbelleğimizde bulunacaktır.

S: mobileius.com’dan bir APK yüklemek, Play Store’dan güncellenmesine izin veriyor mu?

C: Evet, elbette. Play Store, hizmetinizi indirme ve yükleme dışında Google sunucularından kurulur ve mobileius.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Uygulamanın yeni sürümünü indirdikten sonra hemen bir güncelleme başlayacaktır.

S: Minecraft 1.7.10 İndir Apk indirmek için nasıl Android Uygulama İzni gereklidir?

C: Uygulamaların belirli cihazların sistemlerine erişmesi gerekir. Bir uygulama yüklenir yüklenmez, gerektirdiği tüm izinler hakkında bilgilendirileceksiniz.

Çözüm
Bu inceleme, Minecraft 1.7.10 İndir Apk ile ilgili tüm sorularınızı yerine getirmiş olmalı, şimdi Android ve PC için bu harika uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın. Apkresult, APK dosyalarını indirmek ve tüm tür ve kategorilerdeki hemen hemen tüm uygulamalara sahip olmak için güvenli bir kaynaktır.

Herhangi bir tutarsızlık için lütfen yorum bölümünde düşüncelerinizi belirtin veya bize ulaşın bölümünde sağlanan resmi e-posta kimliğine bize e-posta gönderin.