BOKU BOKU v1.0.204 (Mod Apk)

BOKU BOKU v1.0.204 (Mod Apk) BOKU BOKU bir blok oluşturma oyunudur, belki de toplama dünyanızı oluşturmak için blokları kullanabilirsiniz, size uygun özel bir oyun alanı.

– Blok oluşturma oyunu, Özgürce Köken!
– Oyun için birçok etkileşimli nesne.
– Çocuklar, aile ve bayan için doğru.
– Çok oyunculu mod yardım.
– Güvenilir gelişen!

[ Ödüller ]

– TOKYO GAME SHOW 2019: Indie Sport Recount – Legit Option
– BitSummit 7 Spirits – Legit Option
– TAIPEI GAME SHOW 2019: Indie Home – Legit Option
– HKGD GCE 2018: Start Neighborhood – Altın Ödül
– Hong Kong ICT Awards 2019: Digital Leisure – Gümüş Ödül
– 2018 indiePlay: İnovasyonda Mükemmellik – Aday
– The Very Nice Indie Pitch: Hong Kong – Finalist
– Indie Prize China 2018 – Finalist

______________________________

spor arsa

– Serbestçe Kaynaklan

Blokları kullanarak, belki de dünyanızı özgürce oluşturabilirsiniz. Evlerden, kolejlerden, yemek mekanlarından ve tema parklarından vb. Ayrıca, belki de piyano çalabilir, salıncakta oynayabilir, uygun bir yemek yiyebilir ve tuvalete etkili bir şekilde gidebilirsin. Hangisine sahip olursanız olun, belki de iyi bir şekilde temsil edebileceğiniz ve oyun içinde doğru varlığınızı sürdürebileceğiniz.

– Nesnelerle Etkileşim

Ya size, belki de dünya üzerinde inşa edilmiş nesnelerle etkileşime girebileceğinizi söylersem. Bir örnek olarak, banyonun içindeki banyoyu belki de çok etkili bir şekilde kullanabileceğinizi. Dahası, belki de yakınlaştırıp, değişmez saat ve tarihi gösterirken duvardaki takvime ve saate göz atabilirsiniz. Bir başka soğuk şey, işyerindeki hesap makinesinin hatasız olmasıdır, bu yüzden belki onu biraz matematik yapmak için kullanabilirsiniz. Belki de daha çok hareketli eylemlere bakabileceğinizi, oyunu daha fazla keşfetmeniz gerekir.

– Müzik Enstrümanları

Oyun içerisine entegre edilmiş müzik aletleri bulunmaktadır. Örnek olarak, piyano, ksilofon, bateri kitleri ve Taiko davul vb. Tam bölüm, her küçük şeyin ses oluşturacağıdır. Müzik aletinin önünde oturmanız gerekebilir, o zaman kesinlikle onunla oynayabilir, melodinizi dosyalayabilir, şarkılarınızı yazabilir ve diğer oyuncular ve arkadaşlarınızla parçalayabilirsiniz. İleride belirsiz bir zamanda oyuna ekstra ve daha fazla akort enstrümanı eklenecektir.

– Sahip Olduğunuz Karakteri Oluşturun

Karakterin fiziksel görünümü içinde, belki de karakterinizin kıyafetlerini, şapkalarını ve yüz ifadesini değiştirebilirsiniz. Erkekler için, bir polis gibi düzgün bir şekilde bir ağırbaşlılık mı yoksa bir kostüm giydirmek için mi karar verirsiniz? Hanımlar için inanılmaz bir kostüm mü yoksa öğrenci üniforması mı giymeye karar verirsiniz? Ki bunu belki de bir ninja gibi giyinebilir veya bir hayvan şapkası takabilirsiniz. Ardından, diğer oyuncuları harekete geçirmek için bir portre kazanın veya çok oyunculu moda geçin!

– Çok Oyunculu Mod

Çok oyunculu modda, belki de diğer oyuncularla aynı dünyaya adım atabilirsiniz. Bitki yaşamı vermek, öpücükler sunmak ve hassas bir kılıç ve lazer silahıyla savaşmak gibi diğer oyuncularla kolayca keşfedebileceğiniz, oynayabileceğiniz ve etkileşime girebileceğiniz bir şey. Çok oyunculu modun uzunluğu için, metinler ve açıklamalar aracılığıyla iletişim desteklenir.
BOKU BOKU
BOKU BOKU
BOKU BOKU
BOKU BOKU
BOKU BOKU
BOKU BOKU

MOD:
Sınırsız şeker
Acemi eğitimini tamamladıktan sonra elde edilebilir.

  •  Ücretsiz uygulama içi büyü

İNDİRMEK:

BOKU BOKU v1.0.204 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

BOKU BOKU v1.0.204 (Mod Apk) – DRIVE LINK

– Desteklenen Köprüler –