Archero MOD APK 2021 – V2.7.1 – Can Hileli

Archero MOD APK 2021 – V2.7.1 – Can Hileli , kıyasıya mücadele, macera ve zindanda ilerleme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Habby firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Archero MOD APK 2021 V2.7.1 – CAN HİLELİ linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz Archero Nedir,Can hiheli en güncel Archero nasıl indirilir? APK indime linki sizlerle

 Archero MOD APK 2021 – V2.7.1 – Can Hileli

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Archero
Yayıncı: JOYNOWSTUDIO
Tür : Strateji
Boyut : 100M
En Son Sürüm : 2.8.09
MOD Bilgisi : Sınırsız Para / Madalya
İndirme : Google Play

Archero Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok etmek ve sona ulaşmaktır. Archero içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, yüksek atak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, farklı yetenekler, güçlü kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Archero v2.7.1 sürümünde yeni bölümler, ekipmanlar ve sevgililer günü etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Archero Play Store’da 1.480.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

İlginç zorlukların üstesinden gelmek için her zaman bir macera oyunu arayan biri misiniz? O halde Archero adlı oyuna gelme tercihi kesinlikle tamamen doğru bir seçim olacaktır. Bu, ünlü yayıncı Habby tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Oyun, kendileri için her zaman tehlikeli maceralara sahip olan yay ve ok savaşçılarından esinlenmiştir. Oyunda heyecan verici bir maceraya başlamak için karakterinizi kontrol etmeniz ve ok ve yayla yolu tıkayan canavarları yenmeniz gerekecek. Ek olarak, oyun ayrıca maceranızı desteklemek için birçok çekici özelliğe sahiptir. En otantik deneyimi yaşamak için oyunu hızlıca indirin!

Uzun bir yol için hazırlıklara ihtiyaç var

Bu oyunda ilk yapacağınız şey bir karakter seçebilecek olmanızdır. Karakterler oyun tarafından size getirilecek ve tercihinize göre karakterinizi seçebilirsiniz. Ancak dikkatlice düşünmeniz de gerekiyor çünkü bu oyunda yönettiğiniz karakter bu olacak. Ve bir karaktere sahip olduktan sonra, karakterinize ve tercihlerinize uygun ekipman, silah vb. Bulma gibi sonraki adımlara geçin. Ekipmana sahip olduktan ve her şeyi hazırladıktan sonra, gerçek savaşa başlayalım!

 Archero MOD APK 2021 - V2.7.1 - Can Hileli
Archero MOD APK 2021 – V2.7.1 – Can Hileli

Tüm tehlikeler her zaman gizlidir, böylece her an canınızı alabilirsin

Şimdi, bu zorlu maceraya başlama zamanınız geldi. Ama emin olun, mizaç, savaşçı alev bu yolculuğa başlayabilmek için her zaman içinizde yanacaktır. Ve bu yolu seçtikten sonra, kesinlikle ilerlemenizi her zaman engellemek isteyen kötü güçlerle yüzleşeceksiniz. Ve şimdi, savaşabilmek için bir yay arkadaşı ile savaş başlatan, yalnız bir okçu olacaksın. Artık her zaman ilerlemeniz, kötü, kötü canavarları geri adım atmadan yenmek için savaşmanız gerektiğini bilmelisiniz. “Asla pes etme” yi daima hatırlayın çünkü kötü güçler asla pes etmeyecek! Her zaman durmak ve canınızı almak isteyecekler. Ve unutmayın, çok fazla kan kaybetmeyin, çünkü kaybettiğimizde tek yol başa dönmektir. Bu yüzden her zaman tüm durumlarda dikkatli olun!

.Archero MOD APK 2021 V2.7.1 - CAN HİLELİ
Archero MOD APK 2021 V2.7.1 – CAN HİLELİ

İhtiyaç anında size beceriler verilecektir

Ama emin olun savaşçılar, Archero’ya geldiğinizde kesinlikle daha fazla kayıp elde edeceksiniz! Bu canavarların yüzleri çok korkutucu olmayacak çünkü oyunun size yardımcı olacak özellikleri olacak. Ve oyun yapımcılarının tanıtımı olarak, üstesinden gelmeniz gereken farklı ayrı seviyeler olduğunda bu tam anlamıyla zorlu bir oyundur. Bu nedenle, bu oyun aynı zamanda canavarlarla savaşmanıza yardımcı olacak son derece özel bir özelliğe sahiptir. Yani sahneyi geçtikten sonra altın ve tecrübe kazanacaksınız. Deneyim istatistikleriniz seviye atlamak için yeterli olduğunda, gücünüzü artırmanın zamanı gelecektir. Aralarından seçim yapabilmeniz için size rastgele ve özel beceriler verilecektir. Bu seçimi yaptıktan sonra, bir sonraki aşamada bu beceriyi kullanabileceksiniz.

Kendinize benzersiz bir grafiğe sahip olmak da büyük bir avantajdır

Ek olarak, oyun ayrıca çekiciliği artırmak için başka ilginç özelliklere de sahiptir. Oyunda çeşitlilik söz konusu olduğunda, Archero her zaman kendisiyle gurur duyar. Profesyonel ve yaratıcı grafik tasarımcılardan oluşan bir ekiple, oyunun grafik veri ambarı her zaman zengindir. Öncelikle bir macera oyunu yaratma hedefi ile oyunun çok iyi iş çıkardığı görülüyor. Oyuna eklenen birçok güzel, renkli dünya var. Ve artık büyük veri ambarıyla oyuncular, son derece yüksek kalitede birçok farklı haritayı ziyaret edebilecekler. Oyunun grafikleri, oyuncuların maceralarının en özgün halini yaşayabilmeleri için Full HD’ye yükseltildi.

Archero MOD APK 2021 V2.7.1 - CAN HİLELİ
Archero MOD APK 2021 V2.7.1 – CAN HİLELİ

Ek olarak, oyun önünüzde oyuncularınıza meydan okumak için birçok engel düzenler. Maceranız boyunca ortaya çıkan engellerin sayısı çok olacak. Bununla birlikte, oyuncuların karşılaştığı çeşitli canavarlar da onları heyecanlandıracak. Küçük canavarlardan dev BOSS’lara kadar çeşitli şeytani formlar yaratıldı. Öyleyse, heyecan verici bir macera oyununu deneyimleyebilmek için Archero’yu hızlı bir şekilde kurmadan ne bekliyorsunuz!

Android için Archero MOD APK 2021 – V2.7.1 – Can Hileli İndir

Archero MOD APK 2021 – V2.7.1 – Can Hileli İndir

YEDEK LİNK