Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3

Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3 ,farklı mini oyunlar arıyorsanız deneyebileceğiniz Playmax Game firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3 linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz. Para hileli Stickman Party nin en güncel hali nasıl indirilir, Stickman Party nedir, Stickman Party APK indime linki sizlerle.

Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Stickman Party
Yayıncı: Playmax Game Studio
Tür : Arcade
Boyut : 60M
En Son Sürüm : 2.0.3
MOD Bilgisi : Sınırsız Para
İndirme : Google Play
Güncelleme : 8 Şubat 2021

Stickman Party Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız çöp adamlar ile seçtiğiniz herhangi bir mini oyunda rakiplerinize karşı üstün gelmeye çalışmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Stickman Party içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi kolayca geliştirip oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Zorlayan mücadeleler, çok oyunculu desteği, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Stickman Party v2.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games Free Play Store’da 720.000’den fazla indirilmiştir.

Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3
Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3

Oynanış

Stickman Party son derece, tek ihtiyacınız olan kendinize bir telefona sahip olmak ve ardından arkadaşlarınızı birbirine bağlamak. Oyun, tek başınıza deneyimleyebileceğiniz veya aynı dokunmatik ekran üzerinden doğrudan bağlantı yoluyla başkalarıyla oynayabileceğiniz birçok oyun koleksiyonudur. Oyuna ve oyuncu sayısına bağlı olarak, sanal joystick yerleşimi farklı konumlarda olacaktır. Yerleşik oyunların çoğu “Çöp Adam” karakterinin kontrolündedir. Bu sınırdaki tüm oyunlar maksimum 4 oyuncu ile sınırlıdır, her oyuncu belirgin şekilde tanınan renklere sahip bir Çöp Adamı kontrol eder. Bununla birlikte, oyun hala oyuncuların kalan rakiplerle karışıklığı önlemek için karakterlerini dikkatlice gözlemlemesini gerektiriyor. Temel olarak, tüm entegre oyunlar son derece rekabetçidir, bir toplantının eğlenceli atmosferi veya rahatlatıcı bir gezi için uygundur.

Stickman Party (MOD, Unlimited Money)

Oyun yerel çok oyunculu tarzda tasarlanmış olsa da, bu hala tek oyuncu için bile eğlenceli bir oyun. Bu modda, oyuncular büyüleyici AI teknolojisini kullanan botlarla savaşacak. Kulağa kolay ve sıkıcı geliyor ama eğer oyuncu oyunu yüksek bir zorluk seviyesine ayarlarsa, bu oyunda ne kadar yetkin olursanız olun, en yüksek puanı almak kolay bir problem değil. Ayrıca oyundaki oyun modu son derece zengin ve çekici. Stickman Party ile, tek bir eğlence oyununa entegre edilmiş arabalarla yarışabilir, futbol oynayabilir, silah atabilir, resimler çizebilirsiniz … Bu oyunun ilişkileri birleştirmek için doğduğu söylenebilir. Ebeveynler çocuklarıyla bağlantı kurmak için oyunlar oynayabilir, kardeşler bir araya gelip eğlenebilir, arkadaşlık da herkes “Çöp Adam Partisi” oynadığında daha bağlantılı hale gelir. Ne kadar çok insan o kadar eğlenceli olursa, sevdiğiniz insanlara meydan okuyabilmek için çok çalışın.

Stickman Party (MOD, Unlimited Money)

Özellikleri

“Stickman Party” içindeki özellikler, oyunun getirdiği oynanış kadar çekici. Basit bir işlemle arkadaşlarınıza tek parmağınızla meydan okuyabilirsiniz. Size deneyimi yaşatmak için 20’den fazla farklı oyun var. Her oyun farklı bir bağlam, farklı bir oyun kuralıdır ve ayrıca kendi çekiciliğine sahiptir. Bu eğlence oyununda sahip olduğunuz deneyim, benzer oynanışa sahip başka bir oyunda bulunmayacaktır. Oyun, eğlenceli ancak aynı derecede zor mini oyunların bir kombinasyonudur ve oyuncuların kazanmak için epey çaba harcamasını gerektirir.

Stickman Party (MOD, Unlimited Money)

Grafikler

Genel olarak, “Stickman Party” deki grafikler oldukça güzel ve dikkat çekici. Oyun, canlı ve renkli Çöp Adam görüntüsü ile oyuncuları kendine çekiyor. Karakterlerin hareketleri oldukça esnek ve canlıdır, oyuncular oyun sahnesi boyunca heyecanı ve heyecanı hissedebilirler. Oyundaki sahne çok karmaşık değil, ancak yine de oyuncuların eğlendirmesi ve stresi azaltması için yeterli. Oyunun rengi de birçok kişi tarafından oldukça canlı ve taze olarak kabul edilir. Yayıncı tarafından ayarlanan ve yüksek kalitede tasarlanan renk kontrastı ve renk doygunluğu ile oyun, oyunculara memnuniyet duygusu ve son derece keyifli bir deneyim yaşatıyor. İşlem ve grafikler çok kötü olmadığı için oyun birçok telefonda, özellikle de düşük profilli cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Ve oyuncular, oyunun makineyi tükettiği kaynakların sayısı konusunda tereddüt etmek zorunda kalmayacaklar, çünkü oyun uygulama mağazasında  ücretsiz.

Stickman Party MOD APK sürümü

Android için Stickman Party MOD APK Son Sürüm Hile 2021- V2.0.3 İndir

Stickman Party v2.0.3 PARA HİLELİ APK, İNDİR

YEDEK LİNK