Pet World WildLife America v3.02 (Mod Apk Money/Liberate)

Pet World WildLife America v3.02 (Mod Apk Money/Liberate)

 PetWorld WildLife America v3.02 Mod Apk Para/Özgürlük Vahşi hayvanlara iyi bakın ve onları refah için besleyin: Muhtemelen Kuzey Amerika çölünden hayvanlara hayran olabileceğiniz, hastalıklarını iyileştirebileceğiniz ve yaralanmalarına eğilimli olabileceğiniz WildLife – Amerika’da yeni ev sahipleri ile yeni mülklere sirkülasyon yapacaklarını veya vahşi doğaya bırakılacaklarını bildirmek için!

• Sincaplar, rakunlar, kokarcalar, kurtlar ve ayılar dahil olmak üzere çoğu geleneksel hayvandan oluşan geniş bir seçkiyle PetWorld 3D’nin animasyonlu devamı.
• Hastalarınızın ne istediğini adlandırın ve iyi olmaları için onları emzirin.
• Ne kadar çok seyahat ederseniz, muhtemelen serbest bırakabileceğiniz ve muhafazalarınıza sığdırmak için onaylayabileceğiniz nesneler o kadar üstte olur.
• Pratik grafikler ve sevimli animasyonlar WildLife – America’yı unutulmaz bir oyun gezisi haline getiriyor.

Vahşi hayvanlar serbest! Kanada ve Alaska tundralarındaki ormanlardan nesli tükenmekte olan birkaç türün ardından muhtemelen şimdi test edebileceğiniz WildLife – America’da. Bir hayvan bakıcısının günlük yaşamının vızıltısını yaşayabileceğiniz PetWorld 3D’de bakım yapın – bu sefer bir vahşi yaşam kurtarma merkezinde. Korucular, rezervde sizin yardımınızı isteyen artan bir hayvan tasarımı olarak ekipleri için umutsuzca eğitimli yardımcılar istiyorlar!
Yaralı kurtlarla ilgilenin, ayıların hastalıklarını teşhis edin ve tam, şefkatli yeni ev sahipleriyle maliyetleriniz için yeni mülkler biriktirin – hepsi size kalmış! Ancak, muhtemelen hayvanları yetenekli ellere teslim edebileceğinizden daha erken, onları esenlik için beslemelisiniz.

Muhtemelen şimdi muhtemelen ek olarak hayvanlarınızın muhafazalarını özelleştirebileceğiniz WildLife – America ile! İster rakunlar için bir kalem olsun, ister coşkulu sincapların küre şeklinde oynaması için çalılar olsun, bırakın hayal gücünüz çılgına dönsün! Özellikle hayvanlarınız, bıraktıkları süre boyunca kendilerini evlerinde hissedecekleri ve uygun bir yaşam alanı sürdürecekleri için, muhtemelen, muhtemelen dahil edebileceğiniz kadar doğaya kapalı olacak şekilde muhafazalarını karakterize edebileceğiniz uygun bir yaşam alanı sağlar.

PetWorld 3D’nin animasyonlu oyununu yeni bir ortamda deneyimleyin. Çok çeşitli animasyonlu yeni açılımlar için uyanın. Peki neye bakıyorsun? Vahşi yaşam parkına gidin, koruculara yardım edin ve esenlik için vahşi hastalarınıza bakıcılık yapın!

Uygulama İçi Satın Alımları Barındırır.

PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE
PetWorld WildLife America LITE

İNDİRMEK:

Pet World WildLife America v3.02 Mod Apk Money/Liberate – DRIVE LINK

Pet World WildLife America v3.02 Mod Apk Money/Liberate – DRIVE LINK

– Desteklenen Bağlantılar –