Strive in opposition to Hordes – Idle Kings v1.0.3 (Mod Apk)

COUNT KRAL OLUR Eğlenceli orta çağ tembel sporu IDLE KINGS’de son derece verimli bir KRAL’a doğru ilerleyin! Sorunlarınız değerli malları hedeflerken, üretim izlerinizi yöneterek bağımlı olarak başlarsınız. Bu ürünleri tanıtın ve ALTIN, çevrimdışı olduğunuzda bile hazineniz kadar birikmeye başladığından anket yapın! Zengin bir imparatorluk kurmak için servetinizi tüketin ve yeni krallıkların kilidini açarak krallığınızı genişletin. Kalp Çağlarının nihai ve en zengin hükümdarı olma zamanı!

BAKIŞ Mevcut izleri ve imalatı denetleyin ve tüm parçaların basit bir şekilde çalıştığından emin olun. Eksiklikleri gidermek ve gelirinizi uzatmak için yeni yeteneklere yatırım yapın! IDLE KINGS’de altınlarınızı akıllıca dağıtmanız ve imparatorluğunuzu büyütmek için en verimli şekilde çaba göstermeniz gerekiyor. Becerikli ve düzenli olun ve sorunlarınızı gerçek bir altın refah çağına yönlendirin!

DENGEYİ TUTUN Buğday tarlalarınızda yetiştirilir, işlenerek un haline getirilir ve ekmek yapımında kullanılır. Ancak gereğinden fazla buğday üretmek, sizi korumak için istenmeyen stoklara neden olacaktır. Doğal kaynaklarınıza oturmak yerine, onları doğrudan satmayı veya ortaçağ işleme web sitelerinizin potansiyelini uzatmayı belirleyeceksiniz. Üretiminizi dengeleme konusunda düzenli olun ve hayal edilebilecek kadar vazgeçilmez altını belirlemek için nihai anlaşmayı yapın! Ne kadar çok altın kurtarırsanız, IDLE KINGS’de o kadar zengin ve etkili olursunuz!

LİDERLİK Ganimeti Meşgul olmak ve hatta IDLE KINGS oynayamamak şart mı?
Korkmayın, sorunlarınız tekrar çalışıyor! Artık Kalp Çağlarını aktif olarak keşfetmediğiniz zamanlarda bile hazinenizdeki zenginlik miktarı sürekli artıyor. Şu anda spora başladığınızda, yatırım yapmak ve krallığınızı daha da güçlendirmek için astronomik miktarda altın kurtaracaksınız! Düzenli bir hükümdar olun ve altınınızı lehinize kullanın.

YENİ ÜLKELERİ FETHEDİN
Kalp Çağları’nda belirlediğiniz her adımda büyüdüğünüz bir etkiniz var: Bölgenizi daha iyi bir şekilde çevre illere taşıyın, bu da size yeni tüketim malları yapmak için farklı şeyler sunuyor. Krallığın her köşesinde özdeşleşin!
Ve belki de planlarınızın gerçekleşmesi biraz fazla uzun bir seçim yapabilir: Zaman sıçramasına ne dersiniz? IDLE KINGS’de uzun sürat bir tık ötenizde.

Büyük bir KRAL olun ve müreffeh ve gelişen bir imparatorluğa niyet edin! Yemyeşil çayırlar, tarihi yapılar ve yüzlerce eğlence, IDLE KINGS ile Kalp Çağlarında sizi bekliyor!
Idle Kings - Orta Çağ'a Hoş Geldiniz
Idle Kings - Orta Çağ'a Hoş Geldiniz
Idle Kings - Orta Çağ'a Hoş Geldiniz
Idle Kings - Orta Çağ'a Hoş Geldiniz
Idle Kings - Orta Çağ'a Hoş Geldiniz

MOD:
1. Sınırsız Elmas (yeterince sahip olmasanız bile istediğiniz gibi kullanın)

Kurulum Adımları:
1. Playstore modelini kazanın
2. Mod APK’sını kurun
3. Beceriler

İNDİRMEK:

Hordes – Idle Kings v1.0.3 (Mod Apk) – DRIVE LINK’e karşı mücadele edin

Hordes – Idle Kings v1.0.3 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI’na karşı mücadele edin

– Desteklenen Köprüler –