PUBG New State Alpha Test Apk

PUBG New State Alpha Test Apk , pubg new state alpha , pubg new state alpha test ,pubg new state alpha test indir ; Android’de PUBG New State Alpha Test Apk Obb Nasıl İndirilir ve Kurulur? , PUBG Yeni Durum Alfa Testi Apk PUBG Mobile’ın başka bir sürümüdür. Bu yüzden hayranlarına en iyi ve ultra gerçekçi grafiklerden bazılarını sunacak. Android cep telefonları için indirebileceğiniz önceki sürümün daha iyi ve geliştirilmiş bir sürümü olarak adlandırılabilir.

PUBG New State Alpha Test

Android’de PUBG New State Alpha Test Apk Obb Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk olarak, oyun ABD vatandaşları için sınırlıdır ve diğer bölgelerde oynayamazsınız. Bu nedenle, o bölgeye ait değilseniz, resmi lansmanı beklemeli ve Ön Kayıt için gitmelisiniz.

Ancak, yine de denemek istiyorsanız, herhangi bir ücretsiz VPN’i indirmeli ve kullanmalısınız. Bundan sonra, bir ABD IP’si veya sunucusu aracılığıyla internet trafiğine bağlanmanız veya tünel açmanız gerekir.

Uygulamayı indirmek için size vereceğim linklere tıklamanız gerekiyor. İlk olarak, Apk için bağlantı alacaksınız, ikincisi ise OBB için. Her iki dosyaya da ihtiyacınız var. Bu nedenle, Apk’yi doğrudan telefonunuza yükleyin ve ardından OBB dosyasını Android ve OBB klasörüne kopyalayıp yapıştırın.

Android’de PUBG: New State nasıl indirilir?

APK ve OBB dosyalarını indirin ve çıkarın.
Kurulum işlemine başlamak için APK dosyasına tıklayın. Bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmeyi etkinleştirmeniz gerekebilir. Bu, ayarlarda yapılabilir.
APK indirildikten sonra, OBB dosyasını şu konuma kopyalayın: Android > OBB > com.pub.newstate.beta. Bu klasör yoksa, aynı adla oluşturun.
PUBG: New State‘i açın, giriş yapın ve keyfini çıkarın.
PUBG: New State, bu yıl içinde dünya çapında Android ve iOS’ta yayınlanacak. 2051 yılında geçiyor ve yeni 8×8 kilometrelik fütüristik harita Troi’de geçiyor.

Pubg New State Apk İndir 

OBB İndir

Oyun Detayları

Önemli Noktalar

Yani, burada oyunun temel ve benzersiz özellikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bunlar yalnızca bu yeni PUBG New State Alpha Test Mobile’a eklenir. Dolayısıyla, aşağıdaki noktalar da size önceki baskılar ile yeniler arasındaki büyük farkı gösteriyor.

  • Yeni nesil ultra gerçekçi grafikler sunuyor.
  • Silahlarınızı daha kullanışlı hale getirmek için özelleştirebilirsiniz.
  • Kullandılar Küresel aydınlatma (GI) aydınlatma sahnelerini geliştirmek için 3B grafiklerde kullanılır.
  • Destek istekleri, drone aramaları, kaçma vb. seçenekleriniz olabilir.
  • Yeni bir savaş alanı sunuyor.
  • Dinamik silah oyununa sahip olacaksınız.