Parking Master Multiplayer 2 APK İndir Son Sürüm

Sonunda, Parking Master Multiplayer 2 sizinle! Hepsi bir arada: Çok oyunculu, açık dünya, yeni nesil grafikler ve gerçek araba park etme deneyimi. Karakterini seç, arabanı al ve arkadaşlarınla oynamaya başla! Bu sıradan bir araba park etme oyunu değil. Parking Master Multiplayer’ı istekleriniz doğrultusunda geliştirdik. Bu sayede gerçek araba sürüş deneyimi ile birlikte park etme, yarış, drift yapma, rol yapma ve daha fazlasını ekledik.

Parking Master Multiplayer 2 APK İndir Son Sürüm

DEVASA HARİTA, ÇEŞİTLİ LOKASYONLAR
Şehirlerde, otobanlarda, dağlarda ve daha fazlasında araba sürüş deneyimi. Yeni bölgeleri keşfet ve haritanın dört bir yanındaki görevleri tamamla.

AÇIK DÜNYA – ÇOK OYUNCULU
Sadece park etmekten daha fazlası! Açık dünya çok oyunculu modda arkadaşlarınla birlikte oyna. Sürüş becerilerini göster, arkadaşlarınla yarış ve sokaklarda drift yap.

YENİ NESİL GERÇEK GRAFİKLER
Bu oyunun grafik kalitesi bir mobil araba oyunundan beklediğinden çok daha fazlasıdır. Gerçek fizik, iç kamera ve yepyeni arabalar. Gerçek araba park etme deneyimini gerçek dünyadaymış gibi yaşa.

Parking Master Multiplayer 2 Ekran Görüntüsü 2

ÇEŞİTLİ ARABALAR VE ARAÇLAR
120’den fazla araba seçeneği, tır, otobüs, ambulans, itfaiye, polis arabası, taksi, okul servisi gibi çeşitli arabaları bulabilirsin. Aynı zamanda klasikler, süper sporlar, 4×4 arabalar, modifiyeli arabalar ve daha fazlası var. Aracını seç ve ücretsiz oynamaya başla.

APK İNDİR

ÖZELLEŞTİRMELER, MODİFİYE VE YÜKSELTMELER
Çok fazla özelleştirme seçeneği seni bekliyor. Arabanın motorunu, frenlerini, şanzımanını, egzozunu ve aktarma organını dilediğin gibi yükseltebilirsin!
Gerçekçi motor seslerine kulak ver ve arabanı yükselterek başka bir seviyeye taşı!

PARK ETME GÖREVLERİ
Araba park etme deneyimini artırmak için 150’den fazla görev bulunuyor. Farklı araçlarla oyna ve verilen sürede görevleri tamamlayarak bir park ustası ol!
Bu araba park etme simülasyonu sürüş becerilerini başka bir noktaya taşıyacak.

ARABA TİCARETİ

Parking Master Multiplayer 2 gönderen
Çok oyunculu modda araba alıp satabilirsin!

YARIŞ
Çok oyunculu modda başka oyuncularla yarış ve onlara patronun kim olduğunu göster. Unutma, yarıştan önce arabanı yükseltmelisin!

ROL YAPMA
Çeşitli karakterler, araçlar ve görevler sayesinde açık dünya modunda diğer oyuncularla rol yaparak oynayabilirsin.

ETKİNLİKLER
Tek oyunculu modda çeşitli etkinlikler var: Zamana karşı, Drift ve Parkur. Bu etkinlikleri oyna, ödülleri kap ve haritadaki gizli sandıkları bulmak için yola koyul!

Bu Çok Oyunculu Araba Park Etme oyununu oynayın ve sürüşün tadını çıkarın! Tamamen ücretsiz!