BitLife MOD APK En Son Sürüm İndir Version 3.5 APK

BitLife’ınızı nasıl yaşayacaksınız? BitLife MOD APK En Son Sürüm İndir Version 3.5 APK ile Ölmeden bir süre önce örnek bir vatandaş olmak için tüm doğru seçimleri yapmaya çalışacak mısınız? Hayatınızın aşkıyla evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ve yol boyunca iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Yoksa anne babanı dehşete düşüren seçimler mi oynayacaksın? Suç dolu bir yaşama düşebilir, aşık olabilir veya maceralara atılabilir, hapishane isyanları başlatabilir, spor çantalarını kaçırabilir ve eşinizi aldatabilirsiniz. Hikayeni sen seç…

Oyundaki hayattaki başarınızı belirlemek için yaşam seçimlerinin azar azar nasıl eklenebileceğini keşfedin.

Etkileşimli hikaye oyunları yıllardır var. Ancak bu, yetişkin yaşamını gerçekten bir araya getiren ve simüle eden ilk metin yaşamı simülatörüdür!

BitLife MOD APK, hayatı seçimlerle simüle eden bir oyundur. Aslında her seçimdeki farklılıklar hayatı birbirinden farklı kılıyor. Başarı, başarısızlık herkesin hayatında böyle şeyler yaşamıştır. Günlük hayatta yaptığınız seçimleri hiç fark ettiniz mi? BitLife, insanların genellikle fark etmediği basit bir şeyden oluşturulmuştur. Oyuncular oyun ekranından sonra davranış alışkanlıklarını ayarlayabilirler. Oyun içi yaşam simülasyonları ile gelecekteki eylemlere daha fazla dikkat edeceksiniz. Her durumda seçim farkı, çok az insanın fark ettiği bir şeydir. Oyunu keşfedin ve buradaki sorulardan öğrenin.

Yeni bir bebek olmaktan ölüme kadar uzun bir süreçtir. BitLife, bir kişinin hayatının her aşamasını sentezler ve onu birçok farklı senaryoya böler. Tabii ki, bu hem iyi hem de kötü seçimleri içerir. İyi bir şey olmasa bile kimse seni bir şey yapmaktan alıkoyamaz. Bunu yapmayı seçersen sonuçlarına katlanırsın. BitLife, çoktan seçmeli oyun stili ile her oyuncunun hayatında farklı bir yöne sahip.

BitLife mod

BitLife modunu indirin – Hayat seçimdir

Küçük yaşlardan itibaren hepimize ebeveynlerimiz tarafından iyi olmayı, toplum için faydalı bir insan olmak için iyi çalışmayı öğretiriz. BitLife, normların sınırlarını göz ardı eder ve size her zaman iyi seçenekler veya cezbedici şeyler sunar. Örneğin, çocukken ilk aşı olduğunuzda, kıpırdamadan uzanabilir ve işi doktorun yapmasına izin verebilir veya protesto etmek için onu elini ısırabilirsiniz. Ancak, oyuncunun dikkat etmesi gereken ne olursa olsun, her zaman eylemlerinize karşılık gelen bir sonuç vardır. Aşı yaptırmazsanız, büyüdüğünüzde hastalanma olasılığınız daha yüksektir. Şimdiki anda rahat olmak, gelecek için çok zararlı olabilir. Bir karakter olarak oynayın ve hayattaki her önemli dönüm noktasında hayatın içinden geçin. Hayat her zaman yarın olacağını kimsenin bilmediği gizli şeyler içerir.

BitLife mod download

BitLife MOD APK En Son Sürüm İndir Version 3.5 APK Hayatını inşa et

BitLife herkesin hayatının minyatür bir versiyonudur, iyi bir alışkanlık yaratır. Bir karakter oluşturduktan sonra takip etmeniz gereken 4 ölçüm olacak: sağlık, zeka, görünüm ve mutluluk. Senin için en önemli olan nedir? Sadece bir faktöre önem veriyorsanız hayatın mükemmel olması zordur, ancak yukarıdaki dört göstergeye de ihtiyacınız varsa seçimleriniz farklı olacaktır. Hata yapmadan mükemmel bir hayat istiyorsanız, kolay değil. Sadece hiçbir şey yapmadığınızda hata yapmazsınız. Ancak, duruma göre dersler öğrenmek her zaman doğrudur.

APK İNDİR

Sonuçları seçin ve alın

18 yaş, hayatınızın kontrolünü tamamen elinize almaya başladığınızda ve anne-babanıza olan bağımlılığınızı azalttığınızda, olgunluğa işaret eden yaştır. Ancak BitLife, bir bebek olarak hayatınız hakkında kararlar vermenizi sağlar. Karşılaştığınız durumlar kimse tarafından yasaklanmamıştır. Üstün akademik başarıları olan ve açık bir geleceği olan iyi bir çocuk ya da oyun oynayan bir çocuk, toplumsal kötülüklerden kaçma, hatta hapse düşme riskiyle karşı karşıyadır. Kendine nasıl bir hayat istiyorsun? Tabii ki, ben olsam özgür bir hayat yaşamayı ve iyi bir insan olmayı seçerdim.

BitLife-mod-apk

BitLife MOD APK En Son Sürüm İndir Version 3.5 APK Geçmişe dönüş

Birçok insan, hataları düzeltmek için geçmişte belirli bir noktaya geri dönmek istediğini düşünür. 25 yaşında ve düşük ücretli, kötü koşullara sahip bir şirkette çalışıyorsanız, liseye geri dönmek ve iyi okumak istiyorsunuz, böylece şimdiki gibi değilsiniz. Ama gerçek şu ki, bu olamaz ve sen devam edersen geçmişe gidemezsin. Ancak BitLife, oyuncuların Time Machine ile geçmişe dönmesine izin veriyor. Bu gerçek bir durum değildir, ancak önceki seçeneklerinizi değiştirmenize olanak tanır.