Poppy Playtime Chapter 2 APK indir – 2024 Sürüm

Korku Oyunları Sever misiniz? Haydi Poppy Playtime Bölüm 2 APK (Poppy Playtime Chaper 2 APK) Korku Oyunu Oynayalım! Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Poppy Playtime’da terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Poppy Playtime’da elektrik devrelerini hacklemek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack’inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin… ve Poppy Playtime : Chapter 2 APK indir ve doyasıya yeni maceralar dalın.

Poppy Playtime Chapter 2 APK indir

Poppy Playtime’ın oyuncakları. canlı bir grup! Bot’tan Huggy’ye, Catbee’den Poppy Playtime’a, Poppy Playtime’a: Bölüm 2 her şeyi yapıyor! Poppy Playtime’da olduğunuz sürece, neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Sadece birkaç arkadaş edinebilirsin…

★ Poppy Playtime Chaper 2 APK indirin OYUN OYUN ÖZELLİKLERİ ★

1. Her yerde gizlenen nefes kesici bir hayatta kalma korkusu!
2. Artık yalnız oynamak yok! Birlikte oynayın ve kazanın!
3. Ödüller kazanın ve arkadaşlarınızın puanlarını geçin
4. Bir sonraki hareketinizi planlamak için elle çizilmiş bir haritaya bakın
5. Dayanmak için birden fazla oyun modu

Poppy-playime-apk

Poppy Playtime Chapter 2 Oyununun Özellikleri:

Bu oyunun hikayesini anladığınızı düşünüyorum. Hala sorularınız varsa, biraz bekleyin. Bu bölüm, herkesin tatmin olabilmesi için bu oyunun ana niteliklerini ve özelliklerini detaylandıracaktır.

  • Maceracı ve şaşırtıcı hikaye
  • Öğeleri keşfetmek için birden fazla görev
  • Parmakları kullanarak kolay gezinme
  • 3D grafikler, oynanış ve avatarlar
  • İndirmek için ücret yok
  • Ayarlar kolayca ayarlanabilir
  • Size tanıdık gelmeyen oyun
  • Üç farklı oyun modu
  • Sonsuz eğlencelerle sonsuz oyun

İndirme işlemini başlatmak için özel düğmeyi serbestçe kullanın. Ardından, içindeki bedavaları görmek için APK dosyasını yükleyin. Oyunu açtıktan sonra, zevkinize göre bir mod seçmek için üç seçeneğiniz var. Yetişkin, Hayalet ve diğer seçenekler mevcuttur. Öyleyse, içindeki eğlenceyi keşfetmek için birini seçin. Her neyse, oyunun amacı tüm modlarda verilen bulmacaları çözmektir. Sadece çevresi değişir.

poppy-play-time-gif

Genel Bakış

Orijinal ve otantik bir oyunu telefonunuzda oynamak her zaman güvenlidir. Ancak, üçüncü taraf uygulamalar ve oyunlar hakkında emin değiliz. Benzer şekilde, bu bizim için bilinmiyor. Ama bir şeyi çok iyi biliyoruz. Oyun, herhangi bir şüpheli etkinlik olmadan iyi çalışıyor. O halde korkusuzca yararlanın. Bir kez oynadıktan sonra bunu doğru bir şekilde bileceksiniz. Hassasiyet kontrolleri ve diğer hareketler basittir. Son olarak, bu ücretsiz sürümü geliştirmedik.

Lütfen olası tehditlerin farkında olun. Bulmaca oyunları oynamak gençlerin favori hobisi olmuştur. Bir sanal oyun bu kalıba güzel bir hikaye sağlıyorsa, eğlenceyi ikiye katlar. Haşhaş Playtime Oyunu aynen böyle. Sıkıcı bir hikaye gibi hissettirmeyecek. Binlerce hayran sabit bir ücret ödedikten sonra alıyor. Aynı zamanda, hiçbir ücret ödemeden alırsınız. Cazip bir teklif değil mi? Gerçekten öyle. Şansı kaçırma.

DAHA FAZLA APK!!!

Daha hızlı indirmek için mobileius sitemizdeki bir kaç reklama tıklayabilirsiniz… İndirme Linki => Poppy Playtime Chaper 2 APK İndirme Linki