Şuanda Epic Games Store Ücretsiz olan Oyunlar

Epic Games Store, 2020 ve 2021’de olduğu gibi 2022’de de her hafta ücretsiz oyunlar veriyor. Bu doğru, tamamen ücretsiz! Epic’in vitrinine bağlı olanlar dışında hiçbir koşul eklenmedi. Şuanda Epic Games Store Ücretsiz olan Oyunlar her hafta güncelenen listesiyle karşınızda. Sekmelerinize linkimizi kaydetmeyi unutmayın ve hiç bir oyunu kaçırmayın! Epic’in her hafta hangi oyunları dağıttığı konusunda güncel kalın.

Bu ücretsiz teklifleri yakın zamanda oynamayı planlamıyor olsanız bile, bir Epic Store hesabınız varsa giriş yapabilir ve bunları kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Şu anda nelerin ücretsiz olduğunu ve gelecekte nelerin geleceğini görmek için burayı kontrol etmeye devam edin. Ayrıca Epic’in hediyelerinin tam tarihini de listeledik, böylece daha önce nelerin dağıtıldığını görebilirsiniz.

Epic’in bedavaları için artık olağan haftalık programdayız, bu yüzden her haftanın yeni ücretsiz seçeneklerine dikkat edin.

Epic Games Store: 5 Mayıs’a kadar ücretsiz olanlar

Paradigma

28 Nisan 2022 – 5 Mayıs 2022: Paradigma

Kıyamet sonrası Doğu Avrupa’da soğanlı kafalı bir mutantı oynadığınız tuhaf bir macera oyunu komedisi. Görünüşe göre ilham kaynakları arasında Monkey Island, Day of the Tentacle, Full Throttle, Fallout, Gattaca, distopik edebiyat, The Mighty Boosh ve Flight of the Conchords yer alıyor.

28 Nisan 2022 – 5 Mayıs 2022:  Just Die Already

Keçi Simülatörü tasarımcılarından, huzurevinden atılan ve öfkeye kapılan yaşlıları oynadığınız kaotik bir sanal alan.

Epic Games Store ücretsiz oyunlar: Sırada ne var?
5 Mayıs – 13 Mayıs 2022: Terraforming Mars => Mars’ı Dünyaya Dönüştürmek

Daha Fazla Oyun Haberleri için => mobileius.com