Fortnite 6.Sezon Neymar Kostüm Kilidini Açma

Fortnite 6.Sezon Neymar Kostüm Kilidini Açma ; Brezilyalı futbol yıldızı Neymar Jr.‘ın 6.Sezon güncellemesinin bir parçası olduğu doğrulandı, işte Neymar Jr.’ın kostümünün kilidini nasıl açacağınıza dair bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz…

Fortnite Sezon 6, birkaç gün önce resmen başladı ve oyuncuların Battle Pass aracılığıyla kazanmaları için bir dizi yeni görünüm ve kozmetik sunuyor. Battle royale, popüler video oyunlarından karakter görünümleri ekleme geleneğini bir süredir uyguluyor, bazen onları Sezon Geçişinde paketler halinde saklıyor. Sezon 5’teki Predator gibi, Brezilyalı futbol yıldızı Neymar Jr., 6. Sezon için Battle Pass görünümüdür.

Oyuncuların bir av veya sıkıcı patron dövüşüne hazırlanırken güçlü silahlar ve teçhizatlar üretmeleri gerekmeyecek olsa da, yetenekli sporcu ile pratik yapmak için tamamlanması gereken bir dizi zorluk olacak. Görevler henüz yayınlanmadı, ancak bir kez gerçekleştiğinde oyuncular, Neymar Jr.‘ın kilidini açmaya hızlı bir şekilde başlamak için bu temel talimatları uygulayabilirler.

Fortnite 6.Sezon Neymar Kostüm Kilidini Açma

Fortnite ‘da Neymar Jr. görünümünün kilidini açmak için oyuncuların sadece Battle Pass ekranına gitmeleri ve oyunculara eklendiğinde zorlukları gösteren Neymar Jr. sekmesine gitmeleri gerekecek. Sezon boyunca oyuncular Neymar Jr. görünümünün kilidini açmak için bunları tek tek tamamlayabilirler. Kilidi açıldığında, oyuncuların görünümü sekmeden talep etmeleri yeterli olacaktır.

Twitter kullanıcısı ve Fortnite sızıntısı ShiinaBR’a göre, oyuncuların Neymar’ın kostümünün kilidini açmak için çalışmaya başlaması için belirli bir çıkış süresi var. Büyük güncellemenin yapıldığı günden 43 gün sonra Neymar görünümü, 28 Nisan 2021‘de Battle Pass’in bir parçası olarak sezon ortasında düşecek.

Bunun ötesinde pek fazla ayrıntı yok, ancak Neymar Jr.‘ın oyuna eklenmesi ile ilgili gerçekten harika olan şey, Fortnite’ın ilk gerçek hayat sporcusu olması. Battle royale, geçmişte NFL veya futbol kulüplerinden formaları dahil etmiş olsa da, oyuncular ilk kez gerçek bir spor yıldızı olarak oynamaya başlıyor.