Fortnite Oyuna Bruno Mars Müzikli Emote Ekliyor !

Fortnite Oyuna Bruno Mars Müzikli Emote Ekliyor ! ; Diğer müzik sanatçılarıyla çok sayıda işbirliğinin ardından, battle royale oyunu Fortnite, hayranlara Bruno Mars‘tan ilham alan bir emote getiriyor.

Kullanım ömrü boyunca, hit battle royale Fortnite, battle royale türünü ana akıma getirmekten nispeten genç oyuncu tabanına kadar birçok şeyle tanındı. Ek olarak, oyunun son yıllarda sermaye kazandığı bir şey de geçitler. 2018’de hayranlarına Marvel kötü adamı Thanos olarak oynama fırsatı sunan Avengers: Infinity War promosyonuyla başlayan Fortnite, pop kültürünün en büyük markaları, bireyleri ve franchise’larıyla işbirliği yaptı.

Tabii ki, birçok hayranın en çok dört gözle beklediği geçitler, en sevdikleri video oyunu, TV şovu ve film karakterlerinin yanı sıra çevrimiçi veya popüler kültür kişilikleri olarak oynamalarına izin veren görünümlerdir. Ancak oyun, hayranlara oyun içi lobi müziği veya duyguları gibi satın alınabilecek diğer kozmetik ürünleri sunmak için çeşitli medyalarla da aşıldı.

Fortnite Bruno Mars Emote
Fortnite Bruno Mars Emote

Yeni emote, Bruno Mars ve Anderson .Paak’ın Silk Sonic adındaki son şarkısı “Leave the Door Open” a dayanıyor. Fortnite, ifadenin yayınlandığını duyuran bir tweet’te, ifade için dans hareketlerinin doğrudan Bruno Mars’tan geldiğini kaydetti. 2 Nisan’da yayınlanan ifade ve hayranlar onu 500 V-Papel karşılığında satın alabilirler, ancak şu anda Öğe Mağazasında ne kadar süreyle mevcut olacağı bilinmemektedir.

Bruno Mars Twitter’da, Fortnite ifadesinin yanında dans hareketlerini gerçekleştirdiği yan yana bir video tweet atarak, bunun müzik sanatçısının kendi hareketleriyle ne kadar doğru eşleştiğini gösterdi. “Leave the Door Open” albümünün piyasaya sürülmesinin ardından, şarkının bir anda hit olduğunu kanıtladı ve Silk Sonic, onu 2021 Grammy Ödülü şovunda seslendirmeye devam etti. Anderson .Paak’ın yeni ifadeyle herhangi bir ilgisi olup olmadığı bilinmiyor, ancak sanatçı geçen yaz The Free Nationals grubuyla birlikte sanal bir konser verdiği için Fortnite ve Epic Games ile güçlü bir ilişkisi var gibi görünüyor.

Fortnite, son zamanlarda müzik sanatçılarını tanıtmada büyük bir rol oynadı ve birçoğunun geçen yıl Travis Scott ile şimdiye kadarki en büyük sanal konserlerden biri olduğunu düşündüğü şeyi ortaya koydu. Oyun ayrıca müzik sanatçıları Diplo, Dominic Fike ve K-pop hissi BTS ile sanal konserler de düzenledi. Oyun aynı zamanda hayranlara geçmişte tam filmler gösterdi ve hatta geçen Mayıs ayında Tenet için yeni bir film fragmanının prömiyerini yaptı.

Fortnite, trendlere atlamak söz konusu olduğunda hiçbir ritmi kaçırmıyor gibi görünüyor, ayrıca Doja Cat’in “Say So” ve Dua Lipa’nın “Don’t Start Now” gibi popüler şarkılar için ifadeler yaratıyor. Fortnite’ın hangi müzik sanatçılarının ve popüler kültür medyasının bir sonraki adımda işbirliği yapmaya karar vereceğini görmek kesinlikle ilginç olacak.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)