Dying Light 2: Nasıl Hızlı Zengin Olunur? | Hızlı Para Kazanma

Dying Light 2: Nasıl Hızlı Zengin Olunur? Hızlı Para Kazanma ; Dying Light 2, kaynaklar bol olsaydı, hayatta kalma oyunu olmazdı. Ancak, belirli bir teknik, oyuncuların hemen yüklenmesini sağlar.

Para, Dying Light 2′deki tüm sorunları çözer. Oyuncuların üretemedikleri veya bulamadıkları her şeyi genellikle bir satıcıda bulabilirler. Buradaki sorun, satıcıların en iyi ürünlerini birkaç yüz jeton karşılığında satmaları ve bir zombi dalgasının altı para biriminden fazla para vermeden öldürülüp yağmalanabilmesidir.

Oyuncular, kaynaklarından mahrum bırakan hayatta kalma oyunları beklemeye başladılar. Dying Light 2‘den geçmek isteyenler ve kendilerini sürekli iflas etmiş gibi hissetmeyenler için, ancak Aiden’ın tüm oyun için isteyebileceği tüm parayı bir saatten kısa sürede almasının bir yolu var.

Dying Light 2: Nasıl Hızlı Zengin Olunur? | Hızlı Para Kazanma

Akşama Kadar Bekleyin

Dying Light 2‘de havanın kararmasını beklemek için birçok neden var, en basit açıklaması oyuncuların dövüş ve parkur deneyimi için bonuslar alması. Ayrıca, sokaklarda dolaşan daha fazla düşman var, bu da daha fazla cesedin yağmalanmasına neden oluyor.

Ancak bu durumda zenginleşmek için akşamın çökmesini beklemenin nedeni, aslında içeride daha az zombi olması ve Aiden’ın tam olarak gitmesi gereken yer burası. Oyuncular oyun hakkında karışık duygulara sahiptir, ancak günün zamanını görevlerle koordine etmenin eğlenceli olduğunu kesinlikle tartışamazlar.

Dark Hollow’u Yağmalayın

Haritada, oyunculara orada bir çeşit ganimet olduğunu gösteren birkaç mavi işaret var. Bununla birlikte, bu konumların çoğu, parçaların veya bir tür başka kaynakların işlenmesi içindir. Oyunun adı soğuksa, nakit paraysa, Dark Hollow’a baskın yaptığınızdan emin olun. Bu konumlar özellikle ekstra değerli eşyalar içerir.

Kızılağaç Yel Değirmeni’ni ele geçirenlerin yakınında bir Karanlık Oyuk olacak. İdeal olarak, oyuncuların bağışıklığı geri kazandıran öğeler üzerinde stok yapmaları gerekmemelidir, çünkü nakit harcamak burada istenenin tam tersidir. Her şeyi yağmalayın ve enfeksiyon başlamadan önce en yakın satıcıya dönün.

Sat ve Tekrar Et

Dying Light 2: Nasıl Hızlı Zengin Olunur?
Dying Light 2: Nasıl Hızlı Zengin Olunur?

Bölgeyi yağmaladıktan sonra bir satıcıya dönün ve değerli olarak listelenen her şeyi satın. Cesetlerdeki değerli eşyalar ve madeni paralar, bulunan diğer tüm yeni teçhizat ve teçhizatı hesaba katmadan, yaklaşık bin madeni para vermelidir. Hepsinden iyisi, bu döngünün tamamlanması üç dakikadan fazla sürmez.

Satıcıların muhtemelen yakınlarda dinlenecek yerleri vardır. Bir sonraki alacakaranlığa kadar uyuyun ve sonra yolculuğu tekrar yapın. Oyuncular bunu yarım saat boyunca bile yaparlarsa, oyunun geri kalanında para konusunda endişelenmeden istediklerini satın alabilecekler.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER