Fortnite 6.Sezon Edebiyat Örnekleri Nereden Toplanmalı?

Fortnite 6.Sezon Edebiyat Örnekleri Nereden Toplanmalı? ; Fortnite’ın 6. Sezon 2. Hafta Mücadelelerinden biri, oyunculara literatür örnekleri toplar ve bu kılavuz, oyuncuların nereye bakması gerektiğini ortaya koyar.

Fortnite Sezon 6’nın ikinci haftası devam ediyor ve bununla birlikte oyuncuların tamamlaması gereken yeni bir dizi zorluk da geliyor. Bunlardan biri, oyuncuları adanın çeşitli yerlerinden edebiyat örnekleri bulmaya zorluyor.

Epic Games‘in ücretsiz oynanabilen popüler battle royale’si geçen hafta altıncı sezonunu resmen başlattı. Fortnite’ın yeni “Primal” temalı sezonu, oyunun metasına hayvanlar, yeni POI’ler ve bir silah işçiliği sistemi dahil olmak üzere birçok yeni öğe getiriyor. Oyuncular artık artan ateş gücü için doğruluk ticareti yapan ilk silahlar üretme seçeneğine sahip, ancak bu meydan okuma herhangi bir çatışma gerektirmiyor.

Fortnite oyuncularının, üç farklı konumda bulunan toplam dört literatür örneğini izlemesi gerekecek: Lazy Lake, Pleasant Park ve Retail Row. Retail Row’un bilinen tek bir yeri olan toplam beş literatür örneği vardır. İşte örneklerin tam olarak nerede konumlandığına dair yazımız…

Edebiyat Örneklerini Nereden Toplayabilirim?

Fortnite 6.Sezon Edebiyat Örnekleri Nereden Toplanmalı?
Fortnite 6.Sezon Edebiyat Örnekleri Nereden Toplanmalı?

Lazy Lake: İlk örnek, geçen haftaki Lazy Lake anormalliği mücadelesinin esasen karşı köşesi olan Lazy Lake Spa’da güneybatı köşesinde bulunabilir. Yeraltı otoparkına gidin ve oyuncular bir merdivenin altında, Lazy Lake Spa tabelasının altında bir dergi rafı bulacaklar. İkinci örnek için, kaplıcadan kuzeybatıya, iki katlı benzin istasyonuna gidin. Zemin katta, bir sonraki numune bir soda çeşme makinesinin karşısındaki duvara gelecek.

Pleasant Park: Bir başka edebiyat örneği, Pleasant Park’ın batı kenarındaki açık mavi evde yer almaktadır. Ön kapıdan gidin ve bir kitaplık bulmak için hemen sola dönün. Oyuncular, kuzeybatı köşesindeki tuğla evden bu alandaki ikinci örneği alabilirler. Ön kapıya da girin ve numuneyi merdivenlerin altında solda bulunan odada bulabilirsiniz.

Retail Row: Beşinci ve (bilinen) son literatür örnek yeri, Retail Row’un en doğudaki binasındadır. Oyuncular binanın cephesine bakarken, McGullin’in sağ taraftaki kitabevine girmek isteyecekler. Son örnek, işletmenin arka tarafında bulunabilir.
Meydan okumayı tamamlamak için yalnızca dört numunenin gerekli olduğu tekrarlanmalıdır, bu nedenle oyuncular, yeterince hızlı nasıl seyahat edeceklerini bulamadıkları sürece Perakende Sırasını tamamen atlamak isteyebilirler. Bu mücadeleyi tamamlayan Fortnite oyuncuları 24.000 XP ile ödüllendirilecek.

Bu zorluk oldukça kolay ve geçen haftanın biraz kafa karıştırıcı anormallik zorluklarından biraz daha basit. Fortnite’ın yeni zorluklar sunması yeni bir şey olmasa da, battle royale’in yapabileceği tek şey bu değil. Fortnite, Rocket League ile en son Llama-Rama geçiş etkinliğinin bir parçası olarak Party Royale’de bir Kaskade konserine ev sahipliği yapacak, böylece Battle Pass zorluklarına sahip olmayanlar bile bazı ekstra içeriğin tadını çıkarabilir.