Fortnite Mekanik Parçalar Nerede Bulunur?

Fortnite Mekanik Parçalar Nerede Bulunur? ;Mekanik Parçalar, Fortnite Sezon 6’da silah yapmak veya haftalık zorlukları temizlemek için önemlidir ve bu kılavuz, oyuncuların onları bulmasına yardımcı olacaktır. İşte Fortnite Mekanik Parçalar Nerede Bulunur? cevabı yazımızda…

Fortnite Sezon 6: Primal’de yeni özellikler ve zorluklar mevcut. Oyuncular artık zafer iddia etmek istiyorlarsa avlanma ve zanaatkarlık gibi hayatta kalma becerilerinde ustalaşmalı. Yeni işçiliği tarifleri hakkında bilgi sahibi olmak, oyuncuların güçlü yeni Primal silahları veya yüksek hassasiyetli klasik Mekanik silahları çabucak ele geçirmelerini sağlayacak.

Fortnite Mekanik Parçalar Nerede Bulunur?

Fortniteın bu yeni sezonunda, Fortnite Hayvan Kemikleri ve Fortnite Mekanik Parçalar, en iyi silahları yaratmak için aranan malzemeler. Haritanın hemen her yerinden temel bir Eğreti silahı aldıktan sonra, Primal veya Mekanik formuna yükseltilebilir. Bir Primal silahı denemek isteyen oyuncular, şu anda Fortnite haritasında dolaşan vahşi yaşamın bir kısmını takip etmek zorunda kalabilir, ancak Mekanik bir silahı tercih edenlerin, araçların ve diğer makinelerin tükenmiş kalıntılarından başka bir yere bakmasına gerek yok.

İster haftalık bir meydan okuma için olsun, ister sadece etkili bir silah en kısa sürede almak için olsun, birçok oyuncu büyük miktarlarda Mekanik Parçaların bulunabileceği yerler aramak isteyecektir. Yeterince sert görünürlerse, seçici bir çöpçü, yeni ve iyileştirilmiş haritanın hemen her alanında hasat edecek makineleri bulabilir, ancak toplama için olgunlaşmış terk edilmiş arabaların daha yüksek konsantrasyonuna sahip kesinlikle belirli noktalar vardır. Bu araçlardan biri bulunduğunda, yapılması gereken tek şey onu yakın dövüş saldırıları veya başka yöntemlerle yok etmektir ve Mekanik Parçalar yağar.

Maçın başında haritaya düştüğünüzde, birçok Mekanik Parçaya yol açabilecek bir yer bulmanın kesin bir yolu, park alanları veya caddelerin yoğun olduğu yerleri aramaktır. Böyle bir yer Retail Row’dur. Bir zamanlar hareketli olan ticari alan, Fortnite Mekanik Parçalar için çiftlik yapmak için harika bir yerdir, ancak birçok oyuncuyu çeken popüler bir yerdir. Buraya bırakmak, riskleri ve ödülleri dikkatlice tartmayı gerektirir.

Fortnite Mekanik Parçalar Nerede Bulunur?

Riskli ancak kazançlı bir başka yer ise Lazy Lake. Şehir manzarası alanında bir benzin istasyonu ve arabaların bulunma olasılığı yüksek olan diğer ilgi çekici noktalar vardır. Burası aynı zamanda düşman oyuncularla karşılaşma ihtimalinin yüksek olduğu bir sıcak nokta olduğundan, barış içinde malzeme toplamak isteyenler başka yerlere bakmak isteyebilir. The Spire adlı yeni bir yapının yakınında, dört arabanın bulunabileceği sonbahar renkleri arasında bir yeşillik parçası var. Herhangi bir büyük iniş bölgesinden uzakta, bilgisi olan kişiler burada Mekanik Parçaları güvenle toplayabilir ve yola çıkabilir.

Envanterdeki bazı Fortnite Mekanik Parçalar ile oyuncular sadece bir Eğreti silaha ihtiyaç duyarlar ve yenilenmiş üretim sisteminden tam olarak faydalanabilirler. Silahları yükseltmek hiç bu kadar erişilebilir veya ödüllendirici olmamıştı. Gelişmiş donanım yaratmak, Sezon 6: Primal’de hayatta kalmanın anahtarıdır.