Fortnite Yaban Domuzu Nerede Bulunur?

Fortnite Yaban Domuzu Nerede Bulunur? ; Fortnite’ın yeni Bölüm 2 Sezon 6  Hafta 2 mücadelesi, oyuncuların bir yaban domuzu evcilleştirmesini bekliyor, ancak birini evcilleştirmek için oyuncuların önce bir tane bulması gerekiyor.

Fortnite mücadelelerinin en yeni turunda, oyuncular haritada ortaya çıkan hayvanları bulup evcilleştirmek zorunda kalacak. Sezon 6 için yeni Fortnite patronlarının ve efsanelerinin eklenmesi gibi, hayvan yumurtaları da bu sezonun geri kalanının önemli bir parçası olacak gibi görünüyor. Ancak bir Fortnite Yaban Domuzu evcilleştirmek  için, oyuncuların önce bir tane bulması gerekecek.

Haritadaki Yeni Yaratıklar

Haritada birkaç yeni NPC hayvan ortaya çıkması çetesi var. Oyuncular artık kurt, yaban domuzu, kurbağa ve tavuk bulabilir. Bu yaratıklar öldürüldüklerinde, Fortnite’ta pelerin yapmak, İlkel ve Mekanik silahlar ve yükseltmeler yapmak gibi yeni işçiliği için kullanılabilecek malzemeleri düşürür. Ancak bu yaratıkların her biri, onlarla arkadaş olan oyuncunun tarafında savaşmak için evcilleştirilebilir ve bu da oyunculara yakın dövüş menzilindeyken bir avantaj sağlar.

Yaban Domuzu Bulmak

Fortnite Yaban Domuzu evcilleştirmek için, oyuncuların önce onları bulması gerekecek. Bu yeni Sezon 6 Fortnite NPC’leri haritanın hemen hemen her yerinde ortaya çıkabilir, ancak bu domuzlardan birkaçının arkadaş olabileceği garantili noktalar var.

Bakılacak en iyi yer, Colossal Crops Farm’da bulunan yaban domuzu ağıldır.

Fortnite Yaban Domuzu
Fortnite Yaban Domuzu Nerede Bulunur?

Oyuncular, o bölgede her zaman üç yaban domuzunun ortaya çıktığını göreceklerdir. Bununla birlikte, yaban domuzu haritanın hemen hemen her yerinde ortaya çıkabilir. Ayrıca Pleasant Park içinde ve çevresinde görünme eğilimindedirler; Colossal Crops Farm‘daki kalem zaten temizlenmişse, oyuncular büyük olasılıkla orada en az bir yaban domuzu bulabilirler.

Yaban Domuzu Evcilleştirmek

Yaban domuzu öldürmek oyunculara üretim için bazı malzemeler kazandıracak olsa da, oyuncuların Fortnite’da XP kazanmak için bir yaban domuzu evcilleştirmelerini gerektiren bir 2.Hafta mücadelesi var. Fortnite Yaban Domuzu evcilleştirmek iki şekilde yapılabilir. Oyuncular ya onları besleyebilir ya da onları arkadaşça kılmak için bir pelerin oluşturabilirler.

-İlk yöntem muhtemelen ikisinden daha basit olanıdır. Fortnite’de bir yaban domuzuna doğru yürümeden önce, oyuncular onlara biraz mısır atmalıdır. Fortnite Yaban Domuzu  atıştırmalıklarını mutlu bir şekilde yerken, oyuncular saldırıya uğramadan onlara güvenle yürüyebilir ve onları evcilleştirmek için etkileşim düğmesine basabilir. Domuz, oyuncunun onunla etkileşime girme şansı bulamadan mısırı yemeyi bitirirse, yaban domuzu agresif hale gelir ve oyuncular onu evcilleştirme şansını kaybedebilir.

-İkinci yöntem biraz daha fazla zaman alır, ancak bir domuzun arkadaş canlısı olmasını sağlamanın garantili bir yoludur. İlk olarak, oyuncular iki hayvan kemiği ve bir ete sahip olana kadar NPC hayvanları öldürmelidir. Bundan sonra, Fortnite’ın avcı pelerini yapabilirler. Bu pelerin, oyuncuların bir saldırıyı tetiklemeden doğrudan yaban domuzu kadar yürümesine izin verecek. Fortnite Yaban Domuzu ile arkadaş olmak bundan sonra kolaydır çünkü oyuncuların artık saldırıya uğrama konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz.