Lost Ark: Stormcry Grotto Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Stormcry Grotto Mokoko Seed Yerleri ; Lost Ark’s Stormcry Grotto zindanında toplam 12 Mokoko Seeds var ve bu yaızımız oyuncuların hepsini toplamasına yardımcı olacak.

Lost Ark‘taki birçok Mokoko Seeds‘i bulmak çok kolay olsa da, kesinlikle hepsinde durum böyle değil. Örneğin, Stormcry Grotto zindanında bazı oyunculara sorun çıkaracağı kesin olan bir dizi Seed vardır. Lost Ark’taki tüm Stormcry Grotto Mokoko Seeds’i toplamak için mücadele eden hayranlar için bu kılavuz yardımcı olmak için burada.

Stormcry Grotto Mokoko Seeds hakkında bilinmesi gereken çok önemli bir şey, son üçünün ancak zindandaki tüm yarasalar ve slime’lar ortadan kaldırıldıktan sonra erişilebilir hale gelmesidir. Bu, oyuncuların bu Lost Ark zindanında ilerlerken son derece titiz olmaları gerektiği anlamına gelir, çünkü bu çeteleri gözden kaçırmak çok kolaydır. Bir hayran, ulaştığında son Mokoko Seeds‘e giden yolun engellendiğini tespit ederse, son patrona ölmeleri, başlangıçta yeniden doğmaları ve her alanı yeniden kontrol etmeleri önerilir.

Ek olarak, oyuncular tüm bu Lost Ark Mokoko Seed toplamadan önce son patronu göndermediklerinden kesinlikle emin olmalıdırlar. Gerçekten de, o düşmanı öldürmek, hayranların zindanın diğer bölümlerine dönmesini imkansız hale getirecek ve kaçırmış olabilecekleri Mokoko Seeds‘e erişmek için Stormcry Grotto’yu tekrar baştan temizlemek zorunda kalacaklar.

Lost Ark: Stormcry Grotto Mokoko Seed Yerleri

Stormcry Grotto Mokoko Seed
Stormcry Grotto Mokoko Seed
  • 1: Birinci Mokoko Seed , teleskopun hemen yanında, ahşap güvertenin kenarında.
  • 2: Yerde bir altın yığını ve bazı sandıkların yakınında Mokoko Seed arayın.
  • 3&4: İki Mokoko Seeds ile bir platforma taşınmak için yeşil noktadaki yolu takip edin. Bu Seed’lerin ilki bir çadırın hemen önünde, diğeri ise kayalara sıçrayan suyun içinde.
  • 5: Beşinci Mokoko Tohumu kırık köprünün kenarında oturuyor.
  • 6: Lost Ark oyuncuları bu Mokoko Seed , üzerinde birkaç şişe bulunan bir masanın hemen yanında bulacaklar.
  • 7&8: Yukarıdaki haritada çizginin başladığı noktada ana yoldan atlayın. Her iki Mokoko Seeds’in de bulunabileceği bir gemiye binmek için ileri ve merdivenlerden yukarı devam edin.
  • 9: Bu Mokoko Seed , üzerinde bir kafatası bulunan dekoratif bir altın plakanın yanında yerdedir.
  • 10,11,12: Bunlar ancak tüm yarasaları ve slimeları öldürdükten sonra sahiplenilebilecek Mokoko Seeds ve MMORPG hayranlarının yukarıdaki haritada bir çizgi ile gösterilen gizli yolu izlemesi gerekiyor. Bu yol bir hazine odasına çıkıyor ve sol üst köşede bir Tohum, sağ üst köşedeki kanepenin yanında ve sol alt köşede merdivenin yanında bir tane var.