Dying Light 2: Damien’ın Hayatı Nasıl Kurtarılır?

Dying Light 2: Damien’ın Hayatı Nasıl Kurtarılır? ; Dying Light 2’nin hikayesinde Damien’ın ölebileceği birkaç an var. Fark Razer kadar incedir ve onun hayatını sadece Aiden kurtarabilir.

Dying Light 2’de hüzünlü hikaye sıkıntısı yok . Ve bu uygun. Sonuçta bu bir zombi kıyameti ve çok fazla mutlu hikaye durumun gerçekliğini inanılmaz hale getirecek. Burada bir denge var ve bu trajik hikayeler, bir daldırma duygusu yaratmaya yardımcı oluyor.

Ancak, sağlıklı bir sınır olması gerekir. Çok fazla trajedi ve Aiden artık kendini kahramanca veya anlamlı hissetmiyor. Oyuncular Dying Light 2’de bir fark yaratmak istiyor ve Damien’ın hikayesi ne olursa olsun talihsiz olsa da, oyuncuların acısını sınırlamak için dar bir fırsatı var.

Damien’ın Görevini Kabul Etmek

Dying Light 2: Damien'ın Hayatı Nasıl Kurtarılır?
Dying Light 2: Damien’ın Hayatı Nasıl Kurtarılır?
  • Seçin: “Damien ile işbirliği yapın.”

Damien’ın ek işini kabul ettikten sonra işler hızla kötüye gidecek. Aiden saldırıya uğrar ve oyuncuların hayatta kalmak için en iyi dövüş yeteneklerinden bazılarının yardımına ihtiyacı olabilir . Görünüşe göre Damien, bir çetenin kardeşi Cliff’i hayatta tutmaya istekli olması karşılığında insanları ölüme çekiyormuş.

Oyuncular Damien’ı Carl’a teslim ederse, görev hemen sona erer ve Damien suçlarından dolayı ölümcül şekilde cezalandırılır. Oyuncular, tüm zinciri görmek ve onu hayatta tutmak istiyorlarsa, Damien ile işbirliği yapmalı ve kardeşini bulmasına yardım etmelidir.

Damien ile Konuşmak

  • Seçin: “Hayat Hakkında?”
  • Seçin: “Ben de atlayacağım!”
  • Şunu seçin: “Damien’ı Kes.”

Damien’ın kardeşini bulduktan sonra her şey ters gider. Cliff’in tüm zaman boyunca çeteyle çalıştığı ve Damien’ın sevgisini ona daha fazla kurban göndermek için kullandığı ortaya çıktı. Aiden, Cliff’i öldürmek ve kendini kurtarmak zorunda kalır, hızlı nakit için ekibi yağmalar . Damien daha sonra, onu hiç umursamayan kardeşinin açgözlülüğü için masum insanları öldürdüğünü fark eder.

Oyuncuların tahmin edebileceği gibi, bu Damien’ın aşağı doğru sarsılmasına neden olur. Çarşıdaki kuleye tırmanıyor ve oyuncuların ona ulaşmak için tırmanması gerekecek. Çatıya çıktıktan sonra, içeri girin ve çeşitli nesneleri kullanarak ücretsiz ve kolay parkur deneyim noktaları elde edin .

Oyuncular, Damien’ın zıplamasını önlemek için doğru üç diyaloğu seçmelidir. İlk seçenek olarak, oyuncuların Damien’la genel olarak hayat hakkında konuşmaları gerekir, çünkü ondan atlamamasını istemek onu yalnızca daha kararlı kılar ve kardeşini tartışmak onun için başa çıkamayacak kadar acı vericidir.

Daha sonra Aiden, Damien’a kardeşinden gelen mesajı verebilir, ancak mesaj inciticidir ve onu sadece daha ileriye iter. Aiden onunla birlikte atlamakla tehdit ederse, Damien bunu elindeki başka bir ölüm olarak görecek ve kendi canını almayı reddedecek.

Dying Light 2: Damien'ın Hayatı Nasıl Kurtarılır?
Dying Light 2: Damien’ın Hayatı Nasıl Kurtarılır?

Daha bitmedi. Carl odaya gelir ve neler olduğunu bilmek ister. Damien her şeyi itiraf edecek ve oyuncular onun sözünü kesmediği sürece Carl tarafından idam edilecek. Bu seçenek, diğerlerinden farklı olarak, oyunculara seçmeleri için yalnızca üç saniye verir , bu nedenle, açıldığında konuşma çarkı için hazır olun.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER