Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?

Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir? ; Loop Hero‘nun derinliklerine inmeyi uman oyuncuların oyundaki her kaynağı ve başarılı olmak istiyorlarsa bunları nasıl elde edeceklerini bilmeleri gerekir.

Loop Hero, piyasaya çıktığından beri oyunculara büyü yaparak Steam’de en çok satanlar listesini dolduruyor. Güverte binası, otomatik savaş ve RPG’nin eğlenceli karışımı şaşırtıcı bir şekilde taktiksel olarak zorludur; akıllı kararlar bir koşuyu taşıyabilir ve hatalar hızlı bir ölüme ve değerli kaynakların kaybına neden olabilir.

Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?

Loop Hero‘nun gerçek ilerlemesi, bu kaynakları akıllıca yetiştirmeye ve kampa geri dönmeye, yeni binalar inşa etmeye ve oyunculara önemli güçlendirmelere, yeni sınıflara ve yeni yeteneklere erişim sağlayacak yükseltmeler gerçekleştirmeye dayanır. Oyuncular, ihtiyaç duydukları öğelere odaklanmak için birçok şekilde döngüyü manipüle etmeyi mümkün bulacağından, her bir kaynağı nasıl toplayacaklarını bilmek çok önemlidir.

Pek çok kaynak belirli karolara veya karo kombinasyonlarına bağlıdır, ancak bazıları diğerlerinden çok daha fazla şans ve çaba gerektirir. Bu tür taktikler risksiz olmasa da, oyuncuların nadir kaynakları elde etmeye çalışmak için koşuları ayırmanın yolları vardır.

Loop Hero Kaynakları Nelerdir?

Food Supply  – 12 Rasyon kazanarak yapılır. Seviyeye her Meadow taşı yerleştirildiğinde rasyonlar kazanılır. Eksiksiz Yiyecek Malzemeleri, Savaş Meydanlarında savaşarak da kazanılabilir.

Stable Wood – 12 Stable Branch kazanarak yapılır. Ahır Dalları, Grove karolarından geçilerek kazanılır.

Preserved Rock – 10 Korunmuş Çakıl Taşı kazanarak yapılır. Korunmuş Çakıl Taşları, Rock ve Moutain karoları yerleştirilerek veya bir Mezarlık döşemesinin içinden geçerek kazanılabilir. Bir Dağ Zirvesi oluşturularak büyük miktarlarda Korunmuş Çakıl Taşı kazanılabilir.

Stable Metal – 13 Hurda Metal kazanarak yapılır. Hurda Metal, fazla silah ve zırhı toplayarak ve envanterinizi aşırı doldurarak kazanılır. Hurda Metal, Meadow ve Rock kartlarını bir Hazinenin etrafına yerleştirerek de kazanılabilir.

Metamorphosis – 20 Fark Edilebilir Değişiklik kazanarak yapılır. Çiçek Açan Çayırlar oluşturmak için Kayaların yanına Çayırlar yerleştirmek gibi herhangi bir karo değiştirme kombinasyonu kullanılarak Fark Edilebilir Değişiklik kazanılır.

Book of Memories – 10 Hafıza Parçası kazanarak yapılır. Hafıza Parçaları, ekranın altındaki kart destesini aşırı doldurarak veya kampta Mezarlık inşa ederek ve döngüye Mezarlık karoları yerleştirerek kazanılabilir.

Astral Orb – Mage ve Cosmic türü düşmanları yenerek kazanılır. Bunlar için çiftçilik yapmak için iyi bir yaratık, bir Goblin hala karo üzerindeyken bir Goblin Kampı yok edilerek yaratılabilen Dark Slimes’tir.

Orb of Afterlife – 10 Pitiful Remains kazanarak yapılır. Pitiful Remains, ikinci seviyeden itibaren Vampir ve Ölümsüz düşmanlardan düşebilir.

Orb of Crafts – Yapay ve Nesne türü düşmanları yenerek kazanılabilir. Battlefields’tan çıkan sandıklar bunun için harika bir kaynak.

Orb of Evolution – Yaşayan veya Bitki türü olarak kabul edilen düşmanları öldürerek elde edilebilir. Haydutlar, döngüye yerleştirilen her iki Köy için ortaya çıkacak iyi bir yaşayan düşmandır.

Orb of Expansion – Tek bir dövüşte dörtten fazla canavar öldürülerek kazanılabilir. Köylerin yanına yerleştirilen Vampir Konakları, oyunculara Genişleme Orbunu kazanma şansı verecek şekilde bir vampir ve dört Ghoul doğuracak. Dövüşte ne kadar çok düşman olursa, Orb of Expansion’ın düşme şansı o kadar yüksek olur.

Orb of Immortality – Orb of Immortality, Lich’i öldürmek gibi bölüm patronlarını yenerek kazanılır.

Orb of Unity – Liquid veya Swarm türü düşmanları yenerek kazanılır. Sıvı türleri herhangi bir Slimelardır ve oldukça yaygındır.

Oyuncular bu kaynakları toplamak için uzun koşulara devam etmek isteyecekler, bu nedenle Herbalist’s Hut’tan gelen sağlık iksirleri çok önemli olacak. Her zaman olduğu gibi, biraz da şans olacak ve oyuncuların, çiftçilik hedeflerini desteklemek için destelerini inşa ettiklerinden emin olmaları gerekecek. Örneğin, Destelerinde Battlefield kartı olmadan Orb of Crafts’ı çiftlemeye çalışmanın pek bir anlamı olmayacak.

Oyuncular oyuna girdikçe Orb kaynaklarının düşme şansı da artacak, bu nedenle aşamalarda ilerlemek hayati önem taşıyor. Bu, oyuncuların temel oyun döngüsüne alışması ve oyunu ve kaynak düşüşlerini manipüle etmenin çeşitli yöntemlerini mükemmelleştirmesi gerektiği anlamına gelir.

Daha Fazla Oku : Loop Hero Oyun İnceleme – Detaylar ve Oynanış