Loop Hero: Savaşçı Rehberi

Loop Hero: Savaşçı Rehberi ; Oyuncular buna, oyunun başlangıcında mevcut olan ilk karakter sınıfı olan The Warrior aracılığıyla tanıtılır. İşte Warrior’un basit ama etkili oyun tarzından en iyi şekilde yararlanmak için bir rehber.

Piyasaya sürülmesi oldukça yeni olmasına rağmen, Loop Hero zaten başarıyı yakalıyor. Sahte türe yeni bir yaklaşım olan Loop Hero, Steam’de büyük bir başarıdır ve yakın gelecekte muhtemelen daha popüler hale gelecektir.

Basit grafikler ve otomatik savaş oyunuyla Loop Hero, çoğunlukla basit görünüyor. Bununla birlikte, kaynak yönetimi, kutucuk yerleştirme ve öğe kombinasyonları açısından edinilmesi gereken birkaç bilgi düzeyi vardır. Oyuncular buna, oyunun başlangıcında mevcut olan ilk karakter sınıfı olan The Warrior aracılığıyla tanıtılır. İşte Warrior’un basit ama etkili oyun tarzından en iyi şekilde yararlanmak için bir rehber.

Loop Hero: Savaşçı Rehberi

Sağlam ve Basit

Savaşçı, benzersiz mekaniklerle değil, pek çok benzersiz mekaniğin olmamasıyla tanımlanmıyor. Loop Hero’daki diğer karakter sınıfları, bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için gerekli özel taktiklere sahipken, Savaşçı bu konuda çok fazla endişelenmeden pilotluk yapabilir. Bu nedenle, Loop Hero için temel ipuçlarını ve püf noktalarını bilmek, herkesin Warrior’u etkili kılmak için ihtiyacı olan tek şeydir, ancak Loop Hero’yu tamamen yenmek için gereken etkinlik düzeyi değildir.

Loop Hero: Savaşçı Rehberi

Benzer Yazılar: Loop Hero: İpuçları ve Püf Noktaları

Sağlıklı kal

Rogue gibi fantastik kaçınma seçenekleri veya Necromancer gibi isabetleri absorbe edecek bir minyonlar ordusu olmadan, Savaşçının sağlam olması gerekir. Yüksek Savunma, Savaşçı için diğer sınıflardan daha önemlidir. İksir kullanmak bu konuda yardımcı olabilir, bu yüzden bu tür sarf malzemelerini elinizin altında tutun ve yenilenme bu açıdan da yararlıdır. Aslında genellikle vampirizmden daha kullanışlıdır, çünkü Savaşçı genellikle hasar almaktan daha iyidir.

Bu bağlamda ayrıca bazı fayans ve fayans kombinasyonları da yararlıdır. Ortaya çıkan Goblin Kampları güvenli bir şekilde etkisiz hale getirilebildiği sürece, birçok dağın döşenmesi maksimum sağlığı yüksek tutmaya yardımcı olabilir. Bir dağ zirvesi yapmak daha da iyidir, özellikle harpilerle uğraşmak goblinlerden daha kolay olduğu için.

Doğru Avantajları Seçmek

Bazı avantajlar Warrior’a özeldir ve doğru olanları seçmek gerçekten bir koşuyu yapabilir veya bozabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, iksirler kullanışlıdır, ancak onları saldırı hasarını artırmak için kullanan Strong Aftertaste, gerçekten sadece erken alındığında yararlıdır. Savaşçının sağlığının% 65’ine eşit bir kalkan sağlayan Koruma Makalesi çok daha iyidir. Yine, bu, geri çekilecek minyonları olan Necromancer’ı oynamakla aynı şey değildir, bu yüzden Warrior oyuncusu kendi başına bir tank olmalıdır.

 

Daha Fazla Oku : Loop Hero Tüm Kaynaklar Nelerdir ve Nasıl Elde Edilir?

Daha Fazla Oku : Loop Hero Kaç Bölüm?

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)