League of Legends’ın Şampiyonu Jinx Fortnite’a Geldi

League of Legends’ın Şampiyonu Jinx Fortnite’a Geldi ; Fortnite ve League of Legends Crossover: Jinx adaya geliyor. ; Fortnite ve crossover – bu geçmişte oldukça yaygındı. Ancak yeni olan, yakında gelmesi gereken League of Legends ile bir işbirliğidir.

League of Legends’ın Şampiyonu Jinx, Fortnite’a Geldi

5 Kasım gece yarısından itibaren, “Arcane Jinx” kıyafeti, ” Arcane: League of Legends ” setinden aşağıdaki ek öğelerle birlikte eşya mağazasında mevcut olacak :

  • “Peng-Peng-Zermalmer”-Spitzhacke
  • “Jinxed” sprey motifi
  • “Jinx’in Rüya Maymunu” sırt aksesuarı
  • “Oyun alanı” lobileri (enstrümental)
  • “Kaos Yap” yükleme ekranı
  • “Peng!”-Ladebildschirm

 

Epic Games’in Battle Royale nişancı oyunu sadece birkaç yıldır piyasada, ancak şimdiden Fortnite’ta ortaya çıkan ünlü kişiliklere veya kurgusal karakterlere sahip crossover’ların listesi neredeyse sonsuz. Riot Games’in MOBA League of Legends adlı dünyaca ünlü başka bir çevrimiçi oyunuyla yapılan işbirliği henüz oyunun bir parçası değil. Bazı sızıntılara göre, bu yakında değişmeli

5 Kasım saat 01:00’de tüm LoL ve Fortnite hayranları, kostümü oyun içi mağazadan satın alabilir.

LoL Şampiyonu Jinx, Fortnite Adası’nı sallıyor mu?

League of Legends hayranları şu anda gerçekten heyecan verici bir dönem yaşıyor. Devam eden Dünya Şampiyonalarına ek olarak, Riot Games ayrıca LoL dizisi “Arcane”in Netflix’te yakında piyasaya sürülmesi için kutlamalar hazırlıyor. Diğer şeylerin yanı sıra, şu anda diğer geliştiricilerin oyunlarının yanı sıra Riot’un diğer oyunlarıyla da işbirliği yapıyoruz. Ayrıca Fortnite ile mi? Evet, en azından Sızdıran Shiina Twitter’da diyor.

Spekülasyona göre League of Legends Şampiyonu Jinx, Fortnite’a oynanabilir bir karakter olarak gelecek. LoL hayranları tarafından en çok uzun mavi saçları ve normalde Bot Lane’de rakiplerine ateşlediği roketiyle tanınır. Ancak, Jinx’in yalnızca Item Shop’ta bir görünüm olarak mı bulunacağını veya işbirliğinin ek içerikle sonuçlanıp sonuçlanmayacağını henüz bilmiyoruz.

Sızıntı ayrıca Fortnite ve League of Legends geçişi için kesin bir tarih vermedi. 30 Ekim tweet’inde yalnızca “önümüzdeki hafta”dan söz edildi, bu da en azından Netflix dizisi Arcane’nin 6 Kasım’da yayınlanmasıyla aynı zamana denk gelecek.