Call of Duty: Warzone – King Slayer Rehberi

Call of Duty: Warzone – King Slayer  ; Call of Duty: Warzone’un King Slayer modu, oyunculara geleneksel maçlardan çok farklı bir deneyim sunarak bir geri dönüş yapıyor.

Call of Duty: Warzone çalma listesi güncellemeleri, küçük güncellemelerden devasa değişikliklere kadar her şey olabileceği için her zaman ilgi çekicidir. En son Call of Duty: Warzone çalma listesi güncellemesi, King Slayer oyun modu geri döndüğü için ikinci kategoriye giriyor.

Bazı oyuncular yeni Exfiltration oyun modunun rotasyonu terk ettiğini görmekten hayal kırıklığına uğrayabilirken, King Slayer’ın geri dönüş yaptığını görmekten çoğu kişi mutlu olacaktır. Kasım ayında yeniden ortaya çıkmadan ve Aralık ayında hatalarla boğuşmadan önce geçen yılın Ağustos ayında gelen bu son görünüm, umarım bu son görünüm sorunsuz çalışır. Eğer öyleyse, Call of Duty: Warzone hayranları, aksiyonu ve silahlı çatışmaları seven oyuncuların onu daha çekici bulması muhtemel olan modda bir patlama yapmalıdır.

Call of Duty: Warzone – King Slayer

Call of Duty: Warzone – King Slayer Kuralları

Call of Duty: Warzone - King Slayer

Oyuncuların Call of Duty: Warzone – King Slayer hakkında fark edeceği ilk şey, oyuncu sayısının 50 ile sınırlı olmasıdır. Bu daha küçük sayı, Rebirth Island‘a uygun olsa da, oyuncular bu modu Verdansk‘ta oynamaya devam edecek ve küçük bir hareketli daire, aksiyonu devam ettirmeye yardımcı olacaktır. sıkı ve odaklanmış.

Call of Duty: Warzone – King Slayer modu aynı zamanda önceden hazırlanmış sınıfların kullanımını da içeriyor, bu nedenle oyuncuların silahları yağmalamak veya bir ekipman düşürme konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Haritaya iner inmez harekete geçmeye hazırdırlar.

Nihayetinde, Call of Duty: Warzone – King Slayer‘ın amacı, bir ekibin toplam 100 öldürmeyi şaşırtıcı bir şekilde toplamasıdır. Kadrolar üçlü gruplara ayrılacak ve öldürme sayısı açısından ilk beşe giren takımlar haritada öldürme sayısı ve daire ile işaretlenecek. Normal Call of Duty: Warzone’daki sözleşmeler veya Plunder’daki en çok kazananlar gibi, oyuncular bu oyunculara garantili bir dövüş için gidebilecekler. Gulag sistemi dahil değil ve bunun yerine anında yeniden doğma sayesinde, oyuncular istedikleri herhangi bir çatışmaya girmekte özgür hissedebilirler.

King Slayer’da Nasıl Kazanılır?

Call of Duty: Warzone - King Slayer

Call of Duty: Warzone‘da kazanmak, her mod için farklı stratejiler gerektirir ve Call of Duty: Warzone – King Slayer‘da zaferi garantilemek farklı değildir. Bununla birlikte, oyuncuların alabileceği eşit derecede geçerli iki yaklaşım vardır ve ilki açıktır.

  • Call of Duty: Warzone – King Slayer‘ı kazanmanın bir yolu, olabildiğince agresif olmaktır. Ölmek için hiçbir ceza ve endişelenecek Gulag yeniden doğmadığından, oyuncular gördükleri her işaretlenmiş düşmanı itmekte özgür hissedebilirler. Bir üçlü becerilerine güveniyorsa, diğer oyuncu gruplarını hızla 100’e ulaşmak için avlamak sağlam bir yaklaşımdır.
  • Diğer yaklaşım biraz daha güvenli ve Call of Duty: Warzone oyuncularının güçlü pozisyonlarda kamp kurduğunu görüyor. Bu genellikle battle royale oyununun hayranları tarafından hoş karşılanmazken, modun doğasına uyuyor. Bu nedenle, oyuncular ilk 5’e girmek için yeterince öldürme yaptıktan ve haritada işaretlendikten sonra bir çatıya, askeri üs hangarına veya havaalanının gözetleme kulesine gitmelidirler. Dayanmak için iyi bir yer olan ilk 5 grup, düşman oyuncuların kendilerine gelmesini bekleyebilir ve öldürdükten sonra öldürmeyi hiç kıpırdatmadan toplayabilir.

Verdansk’ın yakında nükleer silahla bombalanacağı düşünüldüğünde, Call of Duty: Warzone – King Slayer’ın patlayıcı aksiyonunun hala mevcutken tadını çıkarmak akıllıca bir fikir olurdu.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)