Call of Duty 2021 Onaylandı!

Activision 2021 Yatırımcı Çağrısı sırasında,  yaklaşan Call of Duty 2021 sürümüyle ilgili birkaç ilginç ayrıntıyı doğruladı. Call of Duty 2021 Onaylandı ! Activision firmasının Call of Duty mobile ile yakaladığın ivme Call of Duty 2021 ile bu yılda tam gaz devam edecek.

Call of Duty 2021 Activision Tarafından Onaylandı
Call of Duty 2021 Activision Tarafından Onaylandı

Call of Duty 2021 Activision Tarafından Onaylandı

Son Activision Yatırımcı Çağrısı sırasında, yayıncı şirket yeni bir Call of Duty unvanının 2021’de yayınlanacağını doğruladı. Unvanı kimin geliştirdiğine dair hala bir onay olmasa da, şirket yöneticileri yeni bir ‘premium’ deneyim olduğunu iddia ettiler. bu yıl franchise’a girecek. Call of Duty 2021, oyuncuları neredeyse her yere götürebilir, ancak şirket şu an için komployu gizli tutuyor.

Call of Duty 2021 Activision Tarafından Onaylandı

Birkaç tanınmış Call of Duty habercisi, Sledgehammer Games’in 2021 Call of Duty başlığı üzerinde çalıştığını tahmin etti. Stüdyo 2017’den beri bir oyun üretmemiş olsa da, stüdyonun işe alımındaki son artış ve şüpheli sessizlik, birçok hayranın spekülasyonlarına güven verdi. Stüdyo, yalnızca 2020 yılında tüm departmanlarından 150 yeni geliştiriciyi işe aldı ve bu da büyük bir şeyin büyük olasılıkla ortaya çıkacağının göstergesiydi. Hayranlar şu anda yeni başlığın yeni bir Call of Duty: Advanced Warfare veya hatta Call of Duty: World War 3 olabileceğini düşünüyor.

Call of Duty 2021 Activision Tarafından Onaylandı

Activision, Call of Duty 2021 ile ilgili herhangi bir özel ayrıntıyı açıklamamak veya sızdırmamak için dikkatli davrandı. Yeni Call of Duty oyunları genellikle Mayıs ayında ortaya çıktığı için, oyun büyük olasılıkla bu yılın Ekim veya Kasım aylarında başlayacak. Bu, Activision’ın Call of Duty: Black Ops olarak tanıdık modeline sadık kaldığını varsayarsak, promosyonlarını açıklanmadan bir ay önce erteledi.

İlginç bir bilgi ise, Call of Duty 2021’in Call of Duty: Warzone ile paralel çalışacak olması. Call of Duty: Black Ops Cold War’un lansmanına benzer şekilde, oyun, battle royale deneyimiyle yakından ilişkilendirilecek. Activision Başkanı Rob Kostich, Warzone’un Call of Duty serisinin geleceğinin ‘merkezi’ olacağını doğruladı.

Taraftarlar, oyunun franchise faaliyetinin merkezinde olması bekleniyorsa Call of Duty: Warzone ortamına bir denge geleceğini umuyor. Oyun hala bilgisayar korsanları ve istismarlarla uğraşırken, yeni Call of Duty deneyimini de bağlamak, battle royale’in mevcut durumunuda tehlikeye sokabilir.

Call of Duty 2021’in Mayıs ve Ağustos ayları arasında ortaya çıkması bekleniyor.