Güç Zırhı Modu Şimdi PUBG MOBILE’da!

PUBG Mobile, resmi Twitter hesaplarında yayınlanan bir tweet’te bugün yayına giren yeni bir güç zırhı oyun modunu duyurdu. Daha çok PUBG Mobile olarak anılan Player Unknown’s Battlegrounds’un mobil sürümü, oyuna resmi olarak güç zırhı ekledi. Güncelleme, zırhın turboşarjlı, ağır kaplamalı ve çok şık olacağını vaat eden resmi PUBG Mobile hesabından bir tweet ile duyuruldu. Bugün itibariyle güç zırhı modu PUBG mobile’e eklenmiş oldu.

"<yoastmark

 

Güç Zırhı Modu Şimdi PUBG MOBILE’da!

PUBG’nin Mobil sürümü, PC ve konsol sürümünün yayınlanmasından kısa bir süre sonra 2018’de piyasaya sürüldü ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Oyun, 734 milyondan fazla kez IOS ve Android cihazlara indirildi ve oyun için sık sık yeni güncellemeler yayınlanıyor; son olarak PUBG Mobile, süper güçler ekleyen bir güncelleme yayınladı.

PUBG güç zırhı modu güncellemesi
Güç Zırhı Modu – Laboratuvar

Güç Zırhı Modu Nedir?

Yeni güç zırhı modu Livik haritasında geçiyor. Bu oyun modu içerisinde silah ve normal zırhlar dışında, güç zırhı şablonları ve nano kristaller bulunuyor. Bu parçaları topladıktan sonra Matrix Üssü olarak adlandırılan laboratuvar kulübesini bulmalısınız. Matrix Üssü’nde topladığınız güç zırhı şablonları ve nano kristalleri kullanarak kendinize güç zırhları üretebilirsiniz. 

güç zırhı modu

Güç Zırhı Seti 3 parçadan oluşuyor;

  • Güç Yeleği ile Aşırı Yükleme pasif becerisini kazanırsın ve Sırt Çantası kapasiten artar. Malzeme toplamayı seviyorsan, artık çantanda yer kalmadığı için endişelenmene gerek yok.
  • Güç Bacağı ile Depar adlı aktif beceriyi kazanırsın, bunu giyerek havada belirli bir mesafe ilerlemek için zırhın yüksek basınç gücünden faydalanılabilirsin. Daha yüksekte bulunan düşmanlara saldırmak için ya da Livik manzarasının tadını çıkarmak için kullanabilirsin.
  • Güç Kolu, Sert Yumruk denilen bir pasif beceri kazandırır, bununla düşmanları daha kolay indirebilirsin.

Güç Zırhı setinin tamamını kuşandıktan sonra, Ejder Nefesi Bombası becerisini de kazanırsın. Bu güçlü beceriyle düşmanları yakabilirsin ve onlara kaçacak yer bırakmazsın!

güc zırhı pubg

Son zamanlarda milyonlarca hilecinin PUBG Mobile’dan yasaklandığı gerçeğinin yanı sıra, yeni oyun modu, deneyimli Battlegrounders’ı yeniden canlandırmaya ve oyuna bir sürü yeni oyuncu katmaya hazır görünüyor. Hile karşıtı yamalar ve enteresan biçimlerde gelen ve bir o kadar ilgi çeken önceki güncellemelerle (geçen yıl PUBG Mobile bir K-pop single’ı piyasaya sürdü), oyunun geleceğinin ne getireceğini söylemek mümkün değil. Yeni güç zırhı modu bugün erken saatlerde oyuna eklendi.

Ayrıca PUBG bilgisayar ortamında da ilgiliniz çekiyorsa, PUBG’ye getirelen yeni güncelleme olan 10.3 yamasını buradan inceleyebilirsiniz.

PUBG Mobile artık Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.