PUBG Mobile Misafir Hesapları Nasıl Silinir

PUBG Mobile Misafir Hesapları Nasıl Silinir ; PUBG Mobile, günümüzde en çok oynanan mobil oyunlardan biridir. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz PUBG Mobile’ı kayıt olmadan misafir hesabı üzerinden oynamanız mümkün. Misafir hesabı kullanmak istemeyen ve bu hesabı silmek isteyen oyuncuların yapması gereken bazı işlemler vardır. PUBG Mobile misafir hesaplarının nasıl silineceği hakkında sizler için bir makale derledik.

PUBG Mobile, mobil cihazlarda ücretsiz oynanabilen oyunlardan biridir. Yıllardır Google Play Store ve App Store platformlarında zirveden düşmeyen en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG Mobile, bu unvanı korumaya devam ediyor. Arkadaşlarınızla takım kurarak oynayabileceğiniz bu çevrimiçi oyun, PUBG’nin bilgisayar versiyonundan esinlenmiştir. Özellikle istediğimiz zaman oynayabiliyor olmamız, PUBG Mobile’ı diğer oyunlara göre biraz daha üstün kılıyor.

Bugün milyonlarca kullanıcısı olan PUBG Mobile’da UC satın alarak farklı kozmetik ve silah görünümlerine erişebilirsiniz. Oyunda bu tür kozmetik ürünler alırsanız karakteriniz oyunda daha iyi bir görünüme sahip olacak ve bu da kendinizi daha iyi hissetmenizi ve oyunu daha iyi oynamanızı sağlayacaktır. Ancak oyuna kendi e-posta adresinizle kayıt olursanız, bunu yapabilirsiniz. Bu nedenle, misafir hesabını silmelisiniz. Yazımızın devamında PUBG Mobile misafir hesabının nasıl silineceğini sizlere anlattık.

PUBG Mobile Misafir Hesapları Nasıl Silinir

Bir PUBG Mobile misafir hesabını silmek için bazı adımlar vardır. Aşağıdaki adımları dikkatlice takip ederek PUBG Mobile misafir hesabınızı silebilir ve kendinize yeni bir PUBG Mobile hesabı açabilirsiniz. PUBG Mobile misafir hesabınızı nasıl sileceğinize geçelim.

İlk önce PUBG Mobile oyununa giriş yapın.
Ardından “Ayarlar” menüsüne tıklayın ve orada bulunan “Temel” ayarları girin.
Sol alttaki “Oturumu kapat” metnine tıklayın ve misafir hesabınız silinecektir.
Yukarıdaki adımları takip ederseniz misafir hesabınızı PUBG Mobile’da silebilirsiniz ancak bu adımları atarken dikkatli olmanız çok önemlidir. Herkese arkadaşlarıyla keyifli oyunlar dileriz.