PUBG New State Kaç GB? | Minimum Sistem Gereksinimleri

PUBG New State İçin Kaç GB Gerekiyor? | Minimum Sistem Gereksinimleri ; PUBG New State Kaç GB ? , PUBG New State Minimum Sistem Gereksinimleri bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz…

PUBG’nin fütüristik oyunu PUBG New State 11 Kasım 2021 tarihinde bizimle buluşacak. Ancak oyuncular oyuna ön kayıt yapabiliyorlar. Mobil için çıkacak oyunda, oyuncuların aklında bazı sorular var. Bu sorulardan birisi de PUBG New State ne kadar yer kaplıyor? sorusu. Oyuncular New State’in 2 GB Android telefonlarla uyumlu olup olmayacağını merak ediyorlar.

PUBG New State Kaç GB? | Minimum Sistem Gereksinimleri

PUBG New State Android Telefonlarda Çalışır Mı?

PUBG New State’in, 2 GB RAM’e sahip telefonlarla uyumlu olacağı bilgisi daha önce Google Play Store sayfasında verilmişti. Yani bu oyunun 2 GB Android telefonlarda çalışacağını doğruluyor. PUBG New State’in bu telefonlarda sorunsuz çalışıp çalışmayacağı ise henüz bilinmiyor.

PUBG New State Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 64 bit
  • RAM: 2GB veya üstü
  • İşletim Sistemi: Android 6.0 veya üstü

PUBG new state kac ram?

Krafton, oyunun oyuncuların çoğunluğu tarafından beğenilecek şekilde optimize edildiğini, dolayısıyla sistem gereksinimlerinin; En az bir iPhone 6s’de bulunan iOS 13 veya üstü ve en az 2GB RAM‘e sahip; herhangi bir Android 6 ve üzeri cihazı desteklediğini açıkladı.

PUBG new state kaç megabayt?

Android için PUBG Mobil Kaç MB sorusunun yanıtı 674 MB olarak aktarılabilir. İOS kullanıcıları ise App Store üzerinden işlem yapacaktır. 892 MB olarak İOS tabanlı cihazlarınıza oyunu indirebilirsiniz.