Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu Ekleniyor

Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu, CoD mobile oyun modları arasına katılacağı duyuruldu. Çok yakında CoD mobile e eklenecek olan oyun modu aksiyon dolu!  Call of Duty Mobile, geçen yıl inanılmaz bir büyüme kaydetti, geçmiş oyunlardan birkaç harita ve mod çekerken, aynı zamanda orijinal kreasyonları da tanıttı. 3v3 Gunfight yakında çıkacağı için, en yeni Call of Duty Mobile modu, en son Call of Duty oyunlarının hayranlarına aşina olmalıdır.

Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu
Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu Ekleniyor

Call of Duty: Black Ops Cold War’da Face Off adıyla anılan Gunfight‘ın 3v3 çeşidi, karışıma iki ekstra oyuncu eklendiğini görüyor. Call of Duty: Modern Warfare’ın yaşam döngüsünün yarısında tanıtılan Face Off, 2v2 haritaları daha kaotik hale getirdiği için hızla popülerlik kazandı. Konumlar zaten küçükken, üçüncü bir oyuncunun eklenmesi, bir haritanın üç şeridinin de aynı anda kullanılmasına izin vererek modun oyun tarzına yeni bir dinamik ekliyordu.

Oyunun resmi Twitter hesabında paylaşılan bir gönderi, modun yarın oyuna geleceğini doğruladı, Call of Duty Mobile hayranları modun çok yakında oyunda ilk çıkışını görecek. Modun 5 Şubat’a gelişi heyecan verici, gönderi kazananın bir takımın 6 rauntta galip geldikten sonra belirleneceğini doğruluyor – sayı geleneksel Gunfight ve diğer Face Off sürümlerinde olduğu gibi.

Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu
Call of Duty Mobile 3v3 Gunfight Modu Ekleniyor

Call of Duty Mobile’ın Gunfight hayranları için 3’e 3 oyunda çeşitli haritalar sunulacak. Oyunun tüm Call of Duty: Modern Warfare yeniden düzenleyicileri, Pine ve King dahil olacak. Kaotik klasik, hareket halindeyken de bir PC veya konsolda olduğu kadar popüler olduğunu kanıtlayan gönderi de serinin bir parçası. Yoğun Gulag haritası, oyunun 3v3 oyununda da oynanabilecek ve son iki konum Call of Duty Mobile’ın tamamen orijinal haritalarından oluşacak.

Cage, 3v3 Gunfight‘ta oynanabilir olacak, şantiye haritası bir süredir oyunu oynayanlara  tanıdık gelecek. Mart 2020’de geri eklenen 4.Sezon haritası, her oyun stili için görüş çizgileri sunarak onu Gunfight için uygun hale getiriyor. Kullanılabilir hale getirilen diğer konum yepyeni harita Reclaim’dir. Bu normalde olumlu olsa da, oyuncular haritanın sınırlarını bir aksaklıkla kırmanın mümkün olduğunu, yani TiMi Studios’un konumun düzgün bir şekilde kullanılabilmesi için bir düzeltme sağlamasının gerekeceğini bildirdi.

Ne olursa olsun, Gunfight hızla Call of Duty’nin en popüler modlarından biri haline geldi, bu nedenle Call of Duty Mobile’ın en popüler çeşitlerinden biri için destek eklediğini görmek harika. Call of Duty: Black Ops Cold War’un görünüşte silahlı çatışma turnuvalarına da girmesiyle, serinin 2v2 modunun hayranları için gelecek parlak görünüyor.

Call of Duty Mobile artık Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.