Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War’da Rambo’nun Kilidini Açma

Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War’da Rambo’nun Kilidini Açma ; Call of Duty: Warzone’da öne çıkmak istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu benzersiz bir operatör kullanmaktır. Bazı oyuncular hiç göze çarpmak istemeyebilir (size bakarken, Roze oyuncuları), diğerleri karanlık köşelerde veya gölgelerde saklanma konusunda fazla endişe duymaz. Bu oyuncular muhtemelen, her ikisi de Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War‘da bulunan Rambo ve John McClane gibi yeni, daha gösterişli operatörlerin piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyorlar.

Rambo, bir süredir Call of Duty: Warzone‘a ek olarak tanıtıldı. 10 Mayıs’ta, Call of Duty YouTube kanalına, Rambo’nun ormandaki bazı zavallı askerleri takip ederken, bir yayda çarpılan alevli bir okla birlikte gösteren bir video yüklendi. Üçüncü Sezon Reloaded güncellemesinden başlayarak, Call of Duty: Warzone, Call of Duty Black Ops: Cold War ve Call of Duty: Mobile oyuncuları hem John McClane hem de John Rambo’yu alabilir. Her ikisi de kendi operatör paketiyle birlikte gelir, bu nedenle ikisini de almak için iki paket satın almanız gerekir.

Rambo operatör paketi John Rambo’nun kendisiyle birlikte gelir. Bu paketi satın almak, oyunculara bir bıçak, saldırı tüfeği ve hafif makineli tüfek için üç efsanevi plan ve iki bitirme hamlesi daha netleştirecek. Kozmetik açısından oyuncular ayrıca bir saat, silah tılsımı, amblem ve arama kartı alacaklar. Bu paket ayrıca 2400 Call of Duty: Warzone puanına mal oluyor ve Warzone ve Black Ops Cold War Store’da 18 Haziran TSİ 12.00’a kadar satışa sunulacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)