Call of Duty: Black Ops Cold War Sezon 2 Yayında

Call of Duty: Black Ops Cold War Sezon 2 Yayında ;

PS4 ve PS5 oyuncuları Black Ops Cold War Season 2 indirilebilir .

Call of Duty: Black Ops Cold War Season 2 indirmesi artık yayında ve yarının lansmanından önce yüklenmeye hazır.

Black Ops Cold War Season 2 indirmesi şu anda mevcuttur. Şimdiye kadar, indirmenin yalnızca PS5’te mevcut olduğunu ve Sony’nin yeni nesil konsolunda 19 GB‘ın biraz üzerinde olduğunu doğrulayabildik.

Call of Duty: Black Ops Cold War & Warzone 2. Sezon Fragmanı Yayında
Call of Duty: Black Ops Cold War Sezon 2 Yayında

 

Şu anda, Black Ops Cold War Season 2 indirmesi mevcut olabilir, ancak aslında sezonla birlikte gelen yeni içeriklerin hiçbiri tanıtılmadı. Örneğin, yeni sezonda mevcut olan dört yeni Operatör Operatörler alt menüsünde görülebilir, ancak bunlar gri renkte ve kilitli, muhtemelen Sezon 2 yarın 25 Şubat’ta piyasaya çıktığında kilidi açılıyor.

Önceki Call of Duty sezonları da konsola erken yüklenebilir ve Sezon 6’dan beri yaygın olduğu için indirmenin zaten PS5’te canlı olması şaşırtıcı değildir.

Bahsetmişken, Sezon 2 yarın 25 Şubat’ta piyasaya çıktığında kilidini açan her şeyi zaten biliyoruz. Daha önce bahsettiğimiz gibi dört yeni Operatör ve katlanacak altı yeni silah olacak. Ek olarak, yepyeni bir Zombies deneyimi sunan bir Salgın modu ve Apocalypse, Golova, Miami Strike ve Mansion adlı dört yeni çok oyunculu harita olacak. Basitçe söylemek gerekirse, yarın araştırılacak pek çok içerik var.

Call of Duty: Black Ops Cold War 1.12 Yama Notları