Yeni Warzone haritası – Warzone’daki nükleer etkinlği ne zaman?

Warzone yeni haritası – Warzone’daki nükleer etkinlği ne zaman? Görünüşe göre Warzone’un ilk büyük ölçekli haritası olan Verdansk, 2. Sezonun Nisan’da sona ermesiyle nihayet sona eriyor. Zorlu oyuncular, Warzone sığınaklarında gizlenmiş nükleer bombalar hakkında her şeyi bilirler, ancak battle royale oyunuyla tanıştıklarından beri kullanılmadılar. En son söylentilere bakılırsa, nükleer bombalar Verdansk’ın yenilenmesinin anahtarı olabilir.

Raven Software ve oyunun geliştiricileri Infinity Ward, Soğuk Savaş kampanyası, Zombies ve Warzone’dan hikayeleri bir araya getirmek için çaba sarf ettiler. Verdansk, Modern Warfare‘ın kampanyasına dayanıyor ve şu anda Soğuk Savaş zaman çizelgesinin 37 yıl ilerisindedir. Bir sonraki Warzone haritasının oyuncuları üç modu da senkronize etmek için zamanında geri götürme şansı var.

2. Sezon Yeniden Yüklenen güncellemesi, dosya boyutunun 50 GB‘ın üzerinde olmasına rağmen birkaç denge değişikliği dışında Warzone’a pek bir şey getirmedi. Görünüşe göre en son güncelleme, veri madenciliği yapılmış ve yeni harita hakkında pek çok yeni bilgiyi ortaya çıkarmıştır. Yeni Warzone haritası hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

YENİ WARZONE HARİTASI YAYIN TARİHİ

Yeni Warzone haritası 21 Nisan’da 20:00 BST / 15:00 ET / 12:00 PT’de yayınlanacak. Artık Call of Duty Twitter hesabından, zombi salgınının bu tarihte Verdansk’ı ele geçireceğine dair resmi onayımız var. Muhtemelen olayı işaretlemek için bir oyun içi etkinlik olacak, bu nedenle haritaya veda etmek istiyorsanız, güncelleme yayınlanırken çevrimiçi olduğunuzdan emin olun.

WARZONE NÜKLEER ETKİNLİĞİ

Salgın etkinliği Mart ayı başlarında sona erdikten sonra, oyuncular Verdansk’ta büyük şeylerin gerçekleşmesini bekliyorlardı. Bunun yerine, Gemi Enkazı ile hapsedilen zombiler hapishaneye gittiler. 2. Sezon boyunca zombiler yavaş yavaş Verdansk’tan geçiyorlar, ancak her seferinde sadece bir yerde.

Call of Duty ekibi, çeşitli içerik yaratıcılarına şu mesajla bir şapka gönderdi: “Düşmanlar bir kez ulaşır ulaşmaz, Verdansk’ın lanetlilere gittiğini tahmin ediyoruz. 21 Nisan 12:00. ” Tüm bunlar, zombilerin gideceği son yerin Baraj olduğunu doğruluyor. Bir haftadan biraz daha uzun bir süre kala, Verdansk çevresinde noktalı zombi makineleri şu anda% 66 gösteriyor.

Call of Duty sızıntısı ModernWarzone’un bu son klibi, nükleer silah olayının nasıl görüneceğine dair bize bir fikir veriyor. Görünüşe göre nükleer bomba olayı bir maçın ortasında gerçekleşecek – yere düşmeden önce büyük füzeler gökten iniyor. Bu sadece görsel bir hata olsa da, bu ayın sonlarında nükleer olay gerçekleştiğinde oynayacak olan animasyon olmasını bekliyoruz.

Yeni Warzone haritası
Yeni Warzone haritası

YENİ WARZONE HARİTASI KONUMU

Veri işaretli sızıntılar, Verdansk’ın tamamen farklı bir haritayla değiştirilmeyeceğini, bunun yerine 40 yıl geriye, 1980’lere taşınacağını ortaya çıkardı. Verdansk’ın ikonik konumlarından bazıları tamamen dönüştürüldü – Stadyum şimdi kısmen inşa edildi, Barajın yerini bir su kemeri aldı vb.

Verdansk, Modern Warfare’deki haritalara dayandığından, hayranlar bir sonraki Warzone haritasının tarihi Black Ops seviyelerine göre tasarlanmasını bekliyorlar. ModernWarzone, Black Ops’tan Zoo’nun yeni Warzone haritasında görünmesinin muhtemel olduğunu belirtti.

VERDANSK GERİ DÖNECEK Mİ?

Yeni Warzone haritası Nisan ayında kullanıma sunulduğunda, orijinal Verdansk’ın bir süre daha oynanabilir olması pek olası değil. Warzone, oyuncuların ne tür bir deneyime sahip olmak istediğine bağlı olarak, oyuncuların küçük ölçekli Rebirth Island haritası ile daha büyük Verdansk haritası arasında seçim yapmasına olanak tanır. Geliştiricilerin her iki haritanın da ayrı oynatma listelerinde çalışmaması için hiçbir neden yok, ancak bu dikkatleri Black Ops Cold War‘dan uzaklaştırabilir. Modern Verdansk, gelecekte bir geri dönüş yapabilir, ancak ancak bir sonraki Modern Warfare oyunu başladığında.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)