Fortnite: Junk Rift Nerede Bulunur?

Fortnite: Junk Rift Nerede Bulunur? | Fortnite’ın en son güncellemesi, bölücü Junk Rift öğesini ortaya çıkarıyor ve bu kılavuz, oyunculara onu nerede bulabileceklerini söylüyor.

Fortnite söz konusu olduğunda, değişmeyen tek şeyin değişim olduğu görülüyor. Son derece popüler, oynaması ücretsiz oyun, içeriğiyle, belirtilen konumlardan NPC’lere, araçlara ve silahlara kadar sürekli bir değişim halindedir – birçok favori gelir ve gider. Şimdi geri dönen bir öğe, oyuncular arasında oldukça bölücü olduğu kanıtlanmış bir öğedir: Önemsiz Yarık.

İlk olarak Bölüm 1’in X. Sezonunda eklenen Fortnite’ın Önemsiz Yarık öğesi, düştüğü alanın üzerinde bir Yarık oluşturarak büyük bir düşen nesne oluşturan fırlatılabilir bir öğedir. Ürün, oyunda sadece birkaç gün kaldıktan sonra Junk Rift’in devre dışı bırakılmasıyla teknik sorunlardan adil payını gördü. Önemsiz Yarıklar, Fortnite Bölüm 2’nin başlangıcından bu yana başka türlü tonozlandı ve bu, öğenin yaklaşık üç yıl sonra öğe havuzuna ilk kez geri dönmesini sağlıyor.

Junk Rift Nerede Bulunur?

Fortnite: Junk Rift

Fortnite’ın en son güncellemesinin bir parçası olarak, Junk Rift artık adada mevcut ve neyse ki bulmak çok zor değil. Destansı katmanlı (mor) bir öğe olan Fortnite oyuncuları, Önemsiz Vadileri yerden ganimet olarak, Sandıklarda ve Tedarik Düşüşlerinde bulabilir. Tekli miktarlarda düşerek, oyuncular toplamda en fazla dört öğeyi istifleyebilir. Junk Rifts, metal bir dinozor gibi rastgele bir pervane ortaya çıkarır, ancak ne ortaya çıktığına bakılmaksızın doğrudan vurulursa yine de 200 hasar verir. Junk Rifts’ten gelen nesneler ayrıca 100’e kadar şok dalgası hasarı verir ve bu da onu oldukça güçlü bir öğe yapar.

Önemsiz Yarıklar ayrıca yapıları yıkmada da başarılıdır, bu da onu, yoğun bir şekilde bir taktik olarak kullanan rakiplerle başa çıkmanın en etkili yöntemlerinden biri haline getirir. Ortaya çıkan nesne, tüm yapıları anında sürüklüyor, bu da onu Firefly Jars’a ve hatta oldukça yeni Ripsaw Launcher silahına daha hızlı bir alternatif haline getiriyor. Ripsaw Launcher, yapıları parçalamak ve belirli bir süre boyunca sürekli kesmek için tasarlanmış olsa da, yalnızca düz bir çizgide olduğundan etki alanını oldukça daraltır. Junk Rift nesneleri yollarına çıkan her şeyi yok eder ve bir testere bıçağından çok daha büyüktür.

Fortnite’ın en son güncellemesinin diğer önemli bileşeni, Rocket League ile yeni çapraz içeriktir. Fortnite’ın Rocket League Live görevleri artık mevcut ve oyunculara çeşitli Rocket League kozmetik ürünleri kazanma şansı veriyor. Etkinlik ayrıca, geçişin ana nedeni olan Rocket League Dünya Şampiyonası oyunlarının sonucuna doğrudan bağlanan popüler Team Rumble moduna benzersiz bir bakış sunuyor. Şimdi keşke Epic, Rocket League’de Junk Rifts’e izin verseydi.

Mevcut bölüme yalnızca yaklaşık bir ay kala, oyuncular Darth Vader’ın veya bu sezonun Süper Seviye Stillerinden herhangi birinin kilidini açmak istiyorlarsa kalan Sezon 3 Savaş Yıldızlarını hızla kazandıklarından emin olmalıdırlar.