Brawl Stars Nasıl Oynanır? Temel İpuçları

Brawl Stars Nasıl Oynanır? Temel İpuçları Oyunu doğru şekilde oynamaya başlamak için ihtiyaç duyacağınız en önemli ve temel ipuçlarının listesi burada!

Şimdi, ilk kez hangi oyunu oynuyor olursanız olun, işler oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Yani, bunda yalnız değilsin! Ancak endişelenmeyin, çoğu zaman basit bir rehberle her şey kolayca anlaşılır hale gelir.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Brawl Stars nasıl oynanır? Arayüz ipuçları.

Gerçek oyuna geçmeden önce, işte oyundaki farklı unsurlara bir rehber. Ayrıca, daha önce Clash of Clans ve Clash Royale oynadıysanız, bunlar hakkındada bir fikriniz vardır.

Oyunda azalan nadirlik sırasına göre Elmaslar, yıldız puanları ve madeni paralar olmak üzere 3 tür öğe vardır. Taşlar yeşil, yıldız uçlu, pembe ve madeni paralar, koyu sarıdır. Bunları ana ekranınızın sağ üst köşesinde arka arkaya bulacaksınız. Bunlardan ücretsiz elmaslar çok nadirdir ve mağazadan daha fazla altın veya eşya gibi ekstra faydalar elde etmek için kullanılır. Mağazada yıldız noktaları da kullanılıyor. Ancak, çoğunlukla dövüşçülerinize yeni görünümler satın almak için kullanılırlar. Madeni paralar, en yaygın öğelerdir. Bunları, Karakterlerinizi yükseltmek için kullanacaksınız – daha sonra hakkında daha fazla konuşacağımız çok önemli bir görev.

Bunun dışında bir maç kazandığınızda aldığınız kupalar var. Bunlar, ana ekranın sol üst köşesinde gösterilir. Geri kalanını oynadıkça anlayacaksınız.

Brawlers nedir? Onlarla nasıl başa çıkılır?

Basit bir ifadeyle, Brawlers, oyundaki kahramanlarınızdır. Her birinin benzersiz yetenekleri ve özel yetenekleri vardır. Yapmanız gereken ilk şey, karakterinizin ne yaptığını ve nasıl yaptığını bulmaktır. En kısa zamanda karakterinizin güçlü ve zayıf yönlerini anlamak isteyeceksiniz. Bazı karakterler yüksek güce sahip ağır vuruculardır.El Primo, Bull ve Frank 3 örnektir. Diğerleri çevik ama keskin olabilir. Yakından zayıflar ama uzaktan çok iyi performans gösteriyorlar. Colt, Barley ve Brock bu gruba giren 3 kişi. Benzer şekilde, her biri kendine özgü ve eğlenceli olan başka birçok türü de var. Ne kadar çok karakter bilginiz olursa, düşmanınızın karakterini da o kadar iyi tanıyacaksınız. Yani, daha fazla dövüşçü deneyimi daha iyi bir oyuncuya yol açar!

Şimdi, oyunda ödül olarak yeni karakterlerin kilidini açacaksınız. Bunları yukarıda bahsettiğimiz elmasları kullanarak mağazadan da satın alabilirsiniz. Bu dövüşçülerin her birinin farklı seviyeleri var. Onları ne kadar çok kullanırsanız, o kadar güçlenirler. Ayrıca, ne kadar çok kupa kazanırsanız, o kadar çok karakter kazanırsınız! Bir oyunda böyle ilerliyorsunuz. Öyleyse, kullandığınız karakterleri akıllıca seçin!

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Benzer Yazılar : Brawl Stars Savaş Kazanma Taktikleri

Brawl Stars nasıl oynanır? Oyun kılavuzu.

Brawl Stars‘daki oyun 3 bölüme ayrılabilir – Hareket, Konumlandırma ve Karar Verme.

İyi ve keskin hareket, oyunda başarının anahtarıdır. En başından itibaren, zikzak şeklinde hareket etme alıştırması yapmalısınız. Yeni başlayanlar genellikle düz çizgilerde koşma alışkanlığına sahiptir. Bu, onları tahmin etmeyi ve hedeflemeyi kolaylaştırır. Bunun yerine, yön değiştirdikçe düşmanınız için daha kafa karıştırıcı olacaktır. Bu nedenle, sürekli hareket halindeyken çekim yapma alışkanlığı edinin.

Ardından konumlandırma gelir. Oyundaki tüm haritalarda duvarlar ve çalılar olduğunu fark etmiş olmalısınız. Duvarların arkasına saklanabilir ve çalıların arasında saklanabilirsin. Bunları tam avantajınız için kullanın. Düşman ateşini alırken, bir çalıya çarpın, yönünüzü değiştirin ve diğer taraftan çıkın. Düşmanın izini kaybedecek ve kafası karışacak. Düşmanın kurşun yollarını engellemek için duvarları kullanın. Örneğin, Arpa gibi zayıf bir birim iseniz, arkalarına saklanın ve asit şişelerinizi bırakın. Ancak dikkatli olun, düşmanlarınız aynı çizgide düşünüyor olabilir.

Sonunda karar vermeye geldik. Karar verme tamamen ne zaman saldırılacağını ve ne zaman geri çekileceğini bilmekle ilgilidir. Bunun için sağlığınızı takip etmek ve çubuklara saldırmak isteyeceksiniz. Sadece yanınızda yeterli miktarda sağlık ve cephane kaldığında saldırmayı her zaman unutmayın. Her ikisinde de düşükken duvarların ve kapakların arkasına çekilin. Başarılı bir oyuncu olmanın püf noktası, fırsatınızı bekliyor. Sabırlı ol. Düşmanlarınızı en zayıf noktalarında yakalayın!

İyi bir Brawl Stars oyun içeriği arıyorsanız, Brawl Stars kategorisine göz atın.

 

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Brawl Stars, Minecraft, LoL, Roblox vb. tüm oyun hileleri için tıklayın…

 

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)