Fortnite 6. Sezon Yumurta Fırlatıcı Nasıl Elde Edilir?

Fortnite 6. Sezon Yumurta Fırlatıcı Nasıl Elde Edilir? , Fortnite Yumurta Fırlatıcı ; Fortnite,Bahar Kaçamağı etkinliğinin bir parçası olarak Yumurta Fırlatıc ‘yı yeniden tanıtıyor ve bu yazımız oyunculara Fortnite Yumurta Fırlatıcı ‘nın nerede bulabileceklerini gösteriyor.

Fortnite Bölüm 2  Sezon 6 ‘nın ilk büyük yaması sadece birkaç gün önce geldi. 16.10 yaması, hata düzeltmeleri, silah dengeleme ve oyuncuların Fortnite’ın düzenli güncellemelerinden beklediği diğer olağan şeylerden oluşuyor. Adaya herhangi bir yeni silah getirilmemiş olsa da, biri muzaffer dönüşünü yaptı: Yumurta Fırlatıcısı.

Epic Games‘in ücretsiz oynanabilen popüler battle royale’si artık 6. Sezonun üçüncü haftasına giriyor. “İlkel” olarak adlandırılan yeni sezon, Fortnite’ın metasında faunanın eklenmesi (çeşitli tehdit seviyelerinde) dahil olmak üzere birçok değişiklik gördü. ilkel bir silah üretim sistemi, harita değişiklikleri ve biraz bölücü değişiklikler.

Fortnite ‘da Yumurta Fırlatıcı Nerede Bulunur?

1 Nisan’dan itibaren oyuncular patlayıcı mermi tabancasını kullanabilecekler. Fortnite Yumurta Fırlatıcı , Fortnite’ın ilk bölümünün 3. Sezonundan bu yana Paskalya zamanı civarında geçici yıllık görünümler sunan Big Chill El Bombası Fırlatıcı’sına benzer mevsimsel bir silahtır. Ancak bu sefer Yumurta Fırlatıcı ‘sını takip etmek hiç olmadığı kadar kolay.

Silah, Nadir Nadirlikten Efsanevi’ye kadar mevcut ve temelde hemen hemen her yerde bulunabilir. Oyuncular, adanın etrafındaki sandıkları açarak nadir bulunan herhangi bir şeyi bulabilirler. Ancak, diğer yerler için biraz kıvrımlı hale geliyor.

Sıradışı veya Nadir Yumurta Fırlatıcısı yer ganimeti olarak bulunabilirken, Destansı ve Efsanevi sürümler, Tedarik Düşüşlerine ek olarak Nadir ve Sığınak Sandıklarında da bulunabilir.

Fortnite’da Yumurta Fırlatıcı Nereden Alınır?

Tamamen şans eseri bir şey gibi görünse de, onu elde etmenin çok daha kesin bir yöntemi var. “HELLOO” adıyla anılan bir YouTube kanalıyla ortaya çıkan oyuncular, adadaki yeni bir NPC ile konuşabilir.

Bu NPC Webster, bir tür terk edilmiş Chuck E. Cheese animatronik ile benzerlik gösteren bir ördek.

Videoda gösterildiği gibi, oyuncular Webster’ı The Spire’ın güneydoğusundaki benzin istasyonunun yakınında, yeşil ve turuncu zeminlerin kesiştiği yerde dolaşırken bulabilirler.

Oyuncular daha sonra 400 Altın Külçe’yi Sıradışı (yeşil) Yumurta Fırlatıcısı ile takas edebilecekler.

Fortnite Yumurta Fırlatıcı sının dönüşü, Fortnite’ın Bahar Kaçamağı etkinliğinin bir parçası olarak geliyor.

İlkbahar etkinliği, daha önce bahsedilen Webster da dahil olmak üzere birkaç yeni Paskalya temalı görünüm sunuyor. Fortnite, bölgelerinde en çok puanı kazanan ikililerin kabus gibi ördek derisiyle ödüllendirileceği Bahar Breakout Kupası’nı 2 Nisan’da tanıtıyor.

Fortnite Yumurta Fırlatıcı , mermileri yüzeylere yapışabilen güçlü bir patlayıcı silahtır. Bununla birlikte, oyuncular ayrıca yumurtayla ilgili başka bir öğe için de dikkatli olmak isteyeceklerdir. Oyuncular artık adada düşük yerçekimi etkisi sağlayan Bouncy Eggs(Kabarık Yumurta) bulabilirler.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: