Angry Birds Journey’de nelere para harcanmalı?

Angry Birds Journey’in başlarında, sadece birkaç seviyeyi bitirerek kitleler tarafından jeton kazanılabileceği ortaya çıkıyor. Daha da iyisi, oyunun belirli hedeflerini ve bölümlerini tamamlamak, size hiçbir ücret ödemeden madeni paralarla dolu sandıklar bile hediye edecek. Ancak Journey, bu para biriminin tam olarak ne için harcanabileceğini veya bunları nerede kullanabileceğinizi asla açıklamaz. Neyse ki, bu jetonların oyunda daha sonra sizin için elde edebileceği birkaç önemli eşya var.

Bir mağaza olmamasına rağmen, satın alabileceğiniz ilk öğeler, şu anda oynadığınız seviye için ek kuşlardır. Bunu ancak size verilen seti kullandıktan sonra yapabilirsiniz. Bittiğinde, oyun size 950 jeton için belirli bir miktarda kuş teklif edecek. Yine de, Journey’nin size bedava kuşlar karşılığında tüm bir reklamı izleme seçeneği sunacağı zamanlar olacaktır.

Bölüm 1’in 39. seviyesini tamamladığınızda, jetonlar daha fazla güçlendirici efekt satın almak için de kullanılabilir . İlk açıldıklarında her güçlendirici etkiden yalnızca üçü size verileceğinden, ek 1500 jeton karşılığında üçlük bir set daha satın alabilirsiniz. Bu, hangi efektin tükendiğinin üzerindeki “+” sembolüne tıklayarak yapılabilir. Ancak, bu durumda jetonlarınızı kurtarmak daha akıllıca olabilir, çünkü Yıldız Sandıkları açmak size her etkiden daha fazlasını verir.

İlgili : Angry Birds Journey’deki tüm kuş türleri ve yetenekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)