Among Us Airship Haritasındaki Kasa Görevi Nasıl Yapılır?

Among Us Airship Haritasındaki Kasa Görevi Nasıl Yapılır? ; Among Us Kasa Görevi , Among Us Airship Kasa Görevi ; Among Us , oyuncuların Hava Gemisindeki Kasa’nın kilidini açmasını gerektiren yeni bir görev var ve bu yazımız, bunun nasıl tamamlanacağını ayrıntılarıyla anlatıyor.

Airship, Among Us ‘daki yeni bir harita ve oyuncuların tamamlaması gereken birkaç yeni görev içeriyor. Bu görevlerin çoğu oldukça basit olsa da, özellikle hayranlara bir miktar sorun çıkarabilecek bir tane var. Özellikle, Kargo Bölmesindeki kasanın kilidini açmaya odaklanan görevdir ve bunun tam olarak nasıl yapıldığı konusunda kafası karışan Among Us oyuncular, ihtiyaç duydukları tüm cevapları bu yazımızda bulacaklardır.

Among Us Airship Kasa Görevi

-Doğrudan buna ulaşmak için, Among Us Kasa ile etkileşime girdikten sonra, hayranların dikkatlerini doğrudan kadranın üzerine yerleştirilmiş beyaz şeride yönlendirmeleri gerekiyor.

-Başlangıçta bu şeritte, kasa kombinasyonunun ilk numarasının ve oyuncuların ona ulaşmak için kadranı çevirmesi gereken yönün göstergeleri olan tek bir sayı ve bir ok görüntülenecektir.

-Bir örnek vermek gerekirse, sağa dönük bir ok bulunan bir “3” varsa, oyuncular “3” üstteki kırmızı işaretle hizalanana kadar kadranı saat yönünde çevirmelidir.

Among Us Airship Kasa Görevi
Among Us Airship Kasa Görevi

-Bu doğru bir şekilde yapılırsa, şeritte ikinci bir sayı ve ok görünecek ve sosyal kesinti oyunu hayranları yukarıda belirtilen işlemi tekrar etmelidir. Tam netlik için, eğer bir oyuncu bu pozisyonda bir ok solu gösteren bir “6” görürse, o zaman “6” yukarı olana kadar kadranı saat yönünün tersine çevirmelidir.

-Özellikle, oyuncular birinci ve ikinci numaraları girerken kadranı bırakmadıklarından kesinlikle emin olmalıdırlar ve bu uyarıyı dikkate almayanların yeniden başlaması gerekecektir.

-Bu noktada, taraftarlar üçüncü ve son bir sayı ve ok alacak ve kombinasyonu tamamlamak için ona doğru şekilde gitmeleri gerekiyor. Yine, oyuncular ikinci ve üçüncü girişler arasında kadranı bırakmamaya çok dikkat etmelidirler ve sağdaki tutamak yanarsa başarılı olduklarını bileceklerdir. Bu gerçekleştiğinde, hayranlar sadece kolu döndürmeli ve bu görevi Airship haritasında bitirmelidir.

Umarım bu görevi çevreleyen herhangi bir hayal kırıklığı giderilir ve oyuncular ihtiyaç duydukları zaman kasayı kolayca açabilirler. Bu, elbette, en son yamanın başlatılmasıyla ilgili bazı sunucu sorunları olduğu için bir hayranın oyunu oynayabileceğini varsayar. Yine de bu sorunlar şimdi çoğunlukla çözülmüş gibi görünüyor ve geliştirici InnerSloth şu anda Among Us Airship güncellemesindeki bilinen tüm hataları izliyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)