Elden Ring: Beyaz Maske Nasıl Elde Edilir? | White Mask

Elden Ring: Beyaz Maske Nasıl Elde Edilir? | White Mask ; Elden Ring’in Beyaz Maskesi, kan kaybına odaklanan yapılar için en iyi dümendir ve bu yqazımız, oyuncuların onu elde etmesine yardımcı olacaktır.

Beyaz Maske| White Mask  , Elden Ring’de blood loss üzerine inşa eden oyuncuların kesinlikle erişmesi gereken benzersiz bir başlıktır. Bu zırh, yakınlarda kan kaybı olduğunda 20 saniye boyunca %10 saldırı gücü artışı sağlar; bu, Elden Ring’in Rivers of Blood katanası veya Eleonora’nın Poleblade’i gibi silahlarla birleştiğinde çok güçlü bir etkidir. Beyaz Maskeyi elde etmek biraz zor olabilir ve bu kılavuz süreçle ilgili tüm ayrıntıları içerir.

Elden Ring’de Beyaz Maske’nin nasıl elde edileceğini yeterince açıklamak için birkaç geç oyun yerinin ve bir patronun genel açıklamalarının açıklanması gerektiğini belirtmek gerekir. Bu kılavuz, bu tür spoilerleri minimumda tutmaya çalışsa da, oyuncular okumaya devam etmeden önce onların varlığından haberdar olmalıdır.

Elden Ring: Beyaz Maske Yeri

Beyaz Maskeyi elde etmenin ilk adımı Mohgwyn Sarayı’na ulaşmaktır ve bu yere seyahat etmek için birkaç seçenek vardır. Bu seçeneklerden biri, Safkan Şövalye Madalyasını doğrudan oraya ışınlanmak için kullanmaktır ve bu öğe, Beyaz Maske Varre’nin görev dizisi aracılığıyla kazanılır. Alternatif olarak, oyuncular, Elden Ring’in Haligtree Gizli Madalyonu ile erişilen bir alan olan Kutsanmış Kar Alanındaki bir geçitten geçerek Mohgwyn Sarayı’na gidebilirler ve bu taşıyıcının kesin konumu bu haritada gösterilir:

Bir oyuncunun Elden Ring’deki Mohgwyn Sarayı’na giden rotası ne olursa olsun, varışta alanın kırmızı sıvıyla dolu kısmına doğru ilerlemelidir. Bu alan, mozolenin doğusunda ve Palace Approach Ledge-Road Site of Grace’in batısında yer alır ve hayranlar burada çok kötü dev kargalarla karşılaşacaktır. Oyuncular ayrıca kırmızı sıvının ortasında birkaç İsimsiz Beyaz Maske istilacısıyla karşılaşacaklar ve Beyaz Maskeyi elde etmenin anahtarı onlar.

Gerçekten de, bu istilacılardan biri öldürüldüğünde Beyaz Maskeyi düşürecek ve oyuncular sıvının içinde dolaşmalı ve ilgilenilen eşyayı alana kadar bu NPC’leri öldürmelidir. Özellikle, bu alanda görünebilecek toplam üç İsimsiz Beyaz Maske istilacısı var, ancak hayranlar Beyaz Maskeyi hepsini göndermeden önce alabilirler. Bununla birlikte, bir oyuncu Elden Ring’in Lord of Blood’ı olan Mohg’u yenerse bu düşmanların ortaya çıkmayacağını ve bu güçlü düşmanı zaten öldürmüş olan taraftarların NG+’da Beyaz Maskeyi araması gerekebileceğini belirtmek çok önemlidir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir