Lost Ark: Turtle Mount Nasıl Elde Edilir?

Lost Ark: Turtle Mount Nasıl Elde Edilir? ;  Moss Turtle Mounts, Lost Ark’ın Batı sürümünde şu anda mevcut olan en iyilerden bazıları, ancak bunları nasıl elde edebilirsiniz işte detaylar yazımızda…

Yeşil, Sarı ve Azure Yosunlu Kaplumbağa Binekleri, Smilegate’in MMORPG’si Lost Ark’ta elde edilebilen birçok Binek’ten biridir. . Ve yeni oyuncular tarafından açık ara en çok aranan Mounts’lardan biri Moss Turtles.

Lüks Tüccar Prideholme kadar erken ortaya çıktığından, yepyeni oyuncular bu Bineğin yalnızca tek bir Mücevher Mercan için elde edilebileceğini görüyor, ancak nasıl elde edileceğine dair hiçbir fikirleri yok! Bunu akılda tutarak, Lost Ark’taki bu havalı Kaplumbağa gezilerinden birini nasıl elde edeceğinizi tam olarak gözden geçirelim.

Quest Line Nerede Bulunur?

Lost Ark: Turtle Mount
Lost Ark: Turtle Mount

Oyuncular Arkesia denizlerinde dolaşmaya başladıklarında, gidip bu binekler için gerekenleri alabilirler. Anikka ve Pleccia arasında bir arazi parçası olan Kaplumbağa Adası’na gidin ve macera burada başlar.

Bu adaya geldiklerinde, oyuncular gerçek bir kaplumbağa olan Tatan’dan önemli bir Yan Görevi kabul edebilirler ve bu, Flynn adlı bir çocuğu, onun taşıyıcı (kaplumbağa) babası Baham’ı ve ilişkilerini içeren beş bölümlük bir göreve götürür. Beş görev aşağıdaki gibidir:

  • Kaplumbağa ve Oğlan
  • Kaplumbağa Gibi Görünmek
  • Kaplumbağa gibi nefes almak
  • Kaplumbağa Gibi Dalmak
  • Denize

Bu Görev Zinciri’nin ardından, Arkesia’nın her yerindeki oyuncular, Flynn için Anikka’daki bir Kaplumbağa Kıyafetinden Arthetine’de yapılan sahte bir Kabuğa ve son olarak Kuzey Vern’deki büyücüler tarafından hazırlanmış büyülü bir şnorkele kadar farklı Kaplumbağa benzeri aparatlar üretmeye yönlendiriyor (İlmin sonuçlarını hayal edin) ). Ek olarak, bu bireysel Görevlerin her birinden elde edilen ödüller arasında Nadir Savaş Oyma Tarifi Seçim Torbaları, Yaratılış Parçaları, Destansı Uyum Sandıkları ve son olarak Kaplumbağa Adası için Ada Ruhu bulunur.

Kaplumbağalar Nereden Alınır?

Lost Ark: Turtle Mount
Lost Ark: Turtle Mount

Bu “Denize” Zincirindeki son Görevi bitirdikten sonra, oyuncular Ada Ruhu, biraz Gümüş (her zaman gereklidir), biraz Açık Deniz Madeni Para Sandıkları (Korsan Parasına dönüştürülebilir) ve son olarak Mücevher Mercanı alacaklar. Ama, Yosun Kaplumbağası nerede? Oyuncular aslında bu Mücevher Mercanını tüm büyük şehirlerde bulunan herhangi bir Lüks Tüccar’a götürmeli ve üç farklı renkli Kaplumbağa Bineğinden birini seçmek için onlarla değiştirmelidir.

Ve dahası, oyunda elde edilebilecek iki tane daha Kaplumbağa Bineği var! Biri Opher Adası’ndaki oyunculara 25 Ada Simgesi karşılığında verilen Altın Yosun Kaplumbağası, diğeri ise oyuncuların toplam 30 Gün boyunca “Batan Ada” İtibar Günü ile ilgili An Una’nın Görevini tamamlamasını gerektiren Red Moss Kaplumbağa. .

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir