Brawler Rehberi | Hangi Brawl Stars Karakterini Seçmelisiniz?

Brawler Rehberi | Hangi Brawl Stars Karakterini Seçmelisiniz? , Brawl Stars Doğru Karakteri Seçmek İçin İpuçları ,Brawl stars hangi karakter ; Brawl Stars’ta başlarken sorun mu yaşıyorsunuz ve hangi karakteri seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Kendiniz için en iyi karakteri nasıl seçebileceğiniz konusunda size bir özet verelim.

Kullanılacak en iyi Brawl Stars karakterleri, genellikle Brawl Stars oyuncularının Brawl Stars Tier Listelerine koyduğu karakterlerdir. Ancak bu oyuncular genellikle profesyonel oyunculardır ve Listenin S Seviye Listesi karakterini kullanarak savaş alanında yollarını bilirler.

Hangi Brawl Stars Karakterini Seçmelisiniz?

Brawl Stars Doğru Karakteri Seçmek İçin İpuçları

Doğru dövüşçüyü seçmek için, Birincil Saldırı, Süper ve Yıldız Güçlerinin yanı sıra Cihazlarına da bakmalısınız. Birkaç oyun modu vardır ve tüm dövüşçüler her oyun modunda iyi değildir. Oyun moduna göre kendiniz için en iyi dövüşçüyü seçmek için şunları yapmalısınız:

  • Her Brawl yıldız karakterinin Güçlerini, Saldırılarını ve Aksesuarlarını değerlendirin
  • Karakterin uzun menzilli mi, kısa menzilli mi yoksa orta menzilli bir oyuncu mu olduğunu öğrenin
  • Tüm oyun modlarını ve gereksinimlerini görün, oynadığınız oyun modunda kazanacağını düşündüğünüz en iyi karakteri seçin.

Brawl Stars Darryl örneğini ele alalım!

Darryl

Bu ölümcül, süper nadir dövüşçüyü herhangi bir oyun modunda kullanarak kazanabileceğimizi öğrenmek için karakterini değerlendirelim.

Hangi Brawl Stars Karakterini Seçmelisiniz

Saldırısı
Darryl Brawl Stars, birincil saldırısı Double Deuce olarak av tüfeğini ve iki dalgasını kullanarak düşmanlarını yüksek ila orta hasara sahip 10 mermi ateşlemek için yakın mesafeden en fazla hasarı noktadan ateşlendiğinde verir.

Menzil
Darryl Brawl Stars, saldırısı yakın mesafeden en fazla hasara ve orta ila uzun menzilde orta hasara neden olan yakın menzilli bir kavgacıdır.

Süper ve Yıldız Gücü
Darryl namlusu, Super Barrel Roll’u olarak düşmanlarına doğru çok yüksek bir hızda yuvarlanır ve düşmanlarının üzerinden yuvarlanıp duvarlardan sekerek hasar verir.

Yıldız Güçleri de süper havalı. Yıldız Güçlerinden biri, Süper’ini kullanırken onu bir kalkanla sarar ve onu düşmanlarından% 90 hasar görmekten korur.

Diğer Süper’i, Süper’i bittikten sonra yeniden yükleme süresini 5 saniye artırır ve onu daha ölümcül yapar!

Aksesuarı
Darryl, cihazlarından biri olan Recoiling Rotator adlı süper havalı Gadget’lara sahip, dairesel bir hareketle dönmesine ve 15 atış yaparak düşmanlarına orta derecede hasar vermesine izin veriyor!
Diğer cihazı Tar Barrel, çevresini yavaşlatan bir katran dalgası salmasına izin vererek Darryl’in rakiplerini yenmesini kolaylaştırır!

Darryl Brawl Stars için En İyi Oyun Modları
Darryl’in yukarıdaki çalışmasına ve güçlerine göre, düşmanlarını yakın mesafeden zahmetsizce yenebilen ölümcül bir dövüşçü olduğunu söyleyebiliriz, bu nedenle Darryl Brawl Stars için en iyi oyun modları:

Diğer tüm oyun modlarında da kullanılabilir ancak Darryl ile en iyi oyun deneyimi bu oyun modlarında olacaktır.

 

 Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Yopmail Hesapları, Elmas Hileleri çok daha fazlası ==> Hileler Sayfamızda