Elden Ring: Larval Tear Yerleri

Elden Ring: Larval Tear Yerleri ; Elden Ring’deki karakterlerine saygı göstermek isteyen oyuncular, 10’dan fazla Larval Tear  yerleriyle ilgili detayları burada bulabilirler.

Larval Tear , oyuncuların karakterlerinin istatistiklerini yeniden tahsis etmelerine izin verdiği için Elden Ring’de çok faydalı anahtar öğelerdir. Larval Tear  oyundaki en yaygın eşyalardan uzak olsa da, hayranların elde edebileceği bir düzineden fazla eşya var. Bu kılavuz, bu Larval Tear tam olarak nerede bulacağınız hakkında ayrıntılar sunarak, oyuncuların Elden Ring’de çok sayıda karakter özelliklerini gerçekleştirmelerini mümkün kılacaktır.

Elden Ring: Larval Tear Yerleri

Limgrave

Elden Ring: Larval Tear
Elden Ring: Larval Tear
 • Agheel Gölü Güney Grace Bölgesi’nden doğuya gidin. Uçurumun üzerinde duran kılıcı olan ölümsüz bir düşman var ve gönderildiğinde ayıya dönüşecek. Ayıyı öldürmek, Elden Ring’de bir Larval Tear kazandırır.

Liurnia (South)

 • Güneybatı Limgrave’deki Grace Gölü Bölgesindeki Folly’den başlayarak, Elden Ring’in Albinaurik Köyü’ne ulaşmak için güneybatıya gidin. Bu köyde Larval Tear ‘ın bulunabileceği bir mezarlık var.
 • Lake Site of Grace’deki Folly’den kuzeye gidin ve ıstakoz düşmanını öldürün. Bu eylem, bir Filiz’e dönüşmesine neden olacak ve onu göndermek, başka bir Larval Tear verir.

Liurnia (North)

Elden Ring: Larval Tear
Elden Ring: Larval Tear
 • Elden Ring’in Caria Malikanesi’nde Kraliyet Şövalyesi Loretta’yı ortadan kaldırdıktan sonra, Behind Caria Manor Site of Grace’i geçin ve mezarlığa girin. Larval Tear kazanmak için sandalyedeki hayaletle etkileşime geçin.
 • Karia Malikanesi’nin yukarısındaki Üç Cadılar konumundan kuzeybatıya doğru, doğu uçurum boyunca bir bok böceği arayın. Bu konumdan Malikanenin binalarından birinin tepesine inin ve daha fazla inmek için batı tarafındaki ahşap platformları kullanın. Çatıdaki bir delikten aşağıya inen merdivene tırmanın ve bir Larval Tear satın alma yeteneği kazanmak için yapının içindeki NPC ile iki kez konuşun.

Caelid

 • Güneybatı Caelid’deki bu mezarlıkta düşmanları öldür. Biri, öldürüldüğünde Larval Tear veren bir deve dönüşecek.

Altus Plateau

Elden Ring: Larval Tear
Elden Ring: Larval Tear
 • Altus Plateau Minor Erdtree’nin doğusundaki harabeleri, köşede sinmiş bir ölümsüz düşman için kontrol edin. Bu düşman, Larval Tear düşüren bir Aslan Muhafızı’na dönüşecek.

Siofra River

 • Mistwood’daki Minor Erdtree’nin doğusundaki kuyudan Siofra Nehri’ne ulaştıktan sonra, kuzeydoğuya doğru bir asansöre binin. Bir şelalenin yanındaki ahşap iskeleye ulaşmak için asansörün tepesinden doğuya doğru devam edin. Ahşap iskeleyi ölçeklendirin ve Larval Tear  satan bir tüccara ulaşmak için şelalenin arkasındaki yolu takip edin.

Nokron, Eternal City

 • Ranni’nin Elden Ring’deki görev dizisi sırasında erişilen Nokron, Ebedi Şehir Lütuf Bölgesi’nden hayranlar doğuya doğru avluya gitmeli ve bir Larval Tear bulmak için sağdaki binaya girmeli.
 • Mimic Tear boss dövüşünün batısındaki alanda bir çardak var ve altındaki ceset Larval Tear taşıyor.
 • Mimik Tear patronunu yenmek iki Larval Tear verir.
 • Elden Ring’deki Night’s Sacred Ground Grace Sitesinden kuzeye gidin ve sağdaki merdivenleri kullanın. Bu merdivenler büyük bir binaya çıkıyor ve içindeki demir küreyi yok etmek Larval Tear  kazandırıyor.

Nokstella, Eternal City

Elden Ring: Larval Tear
 • Bu, Elden Ring oyuncularının Ranni’nin görevi boyunca çalışırken erişebilecekleri başka bir konumdur ve Larval Tear  , demir topun Nokstella Grace Bölgesi Dragonkin Soldier yakınındaki köprüye gönderilmesiyle kazanılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)