Çift Hesaplaşma Brawl Stars Oyun Modu Rehberi

Brawl Stars Çift Hesaplaşma Nasıl Oynanır?

Bu yazımızda Çift Hesaplaşma Brawl Stars Oyun Modu hakkında bilgiler verip , Çift Hesaplaşmada En İyi Karakterler Hangileridir ,  Çift Hesaplaşma Nasıl Kazanılır , Çift Hesaplaşma Haritaları ,Brawl Stars Hesaplaşma Modu Rehberi , Çift Hesaplaşma Oyun modunun Amacı Nedir  ve Çift Hesaplaşma Taktikleri Nelerdir ,Brawl Stars Çift Hesaplaşma En İyi İkililer Nelerdir onlardan bahsedeceğiz…

 

Brawl Stars Hesaplaşma Modu Rehberi

Brawl Stars Çift Hesaplaşma Oyun Modu Nedir?

Diğer dört takımı alt edin. Eğer mağlup olursanız, takım arkadaşınız hala hayattaysa bir süre sonra yeniden doğacaksınız!

Çift Hesaplaşma, sizinle savaşan bir takım arkadaşınız olması dışında Tek Hesaplaşmaya benzer.

Bir Güç Küpü kazanıldığında, ikiniz arasında paylaşılır, yani 1 Güç Küpü kazanırsanız, takım arkadaşınız da 1 Güç Küpü kazanır.

Brawl Stars Çift Hesaplaşma Nasıl Oynanır ?/ Çift Hesaplaşma Oyun modunun amacı

 • Sizden başka dört oyuncu çift vardır. Amacınız onları dışarı çıkarmak ve ayakta kalan son takım olmaktır.
 • Çift kişi oynarken takımdan bir kişi hayatta kaldığı sürece diğeri bekleme süresinin ardından tekrar canlanır.
 • Takım arkadaşınız ölürse, yeniden doğana kadar 15 saniyelik bir zamanlayıcıya sahip olacak. Düşen takım arkadaşları daha önce ölmeden önce sahip oldukları Güç Küplerini taşımazlar, bu nedenle yeniden doğmuş tüm takım arkadaşları 0(sıfır)Güç Küpünden başlar.
 • İkinizden biri yeniden dirilmeden önce hem siz hem de takım arkadaşınız mağlup olursanız, oyun sizin için biter.
 • Modun o anda açık olan harita çeşidine göre, sandıkları parçalayarak ateş ve can atışı sağlayan güç küplerini toplamak, belirlenen enerji içecekleri ile kısa süreli ek atış gücü, hız ve direnç kazanmak, şifa mantarları ile can kazanmak, göktaşı ile vurulmak gibi farklı ek öğeler bulunmaktadır.

Çift Hesaplaşmada En İyi Karakterler Hangileridir ?

Çift Hesaplaşma - Brawl Stars Oyun Modu
Çift Hesaplaşma – Brawl Stars

Hangi karakterin özelliklerini merak ediyorsanız karakter adı üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Bo: Bo en kullanışlı saldırgan olmasa da, Kartal Gözü Yıldız Gücü, çalılıklara bakış açısı çok daha geniş olduğu için takım arkadaşınız için son derece avantajlı olabilir. Ayrıca, siz ve takım arkadaşlarınızın maçta daha sonra bir Süper’e ihtiyaç duymanız durumunda Bo’nun aksesuarı Süper Totemi kullanılabilir.
 • Poco ve Pam: Poco ve Pam (en azından menzilde) gerçekten çok fazla hasar vermezken, gerçekten yüksek sağlığa ve takım arkadaşlarına ekstra hayatta kalma sağlayabilen Süper ve Yıldız Güçlerine sahip oldukları için gerçekten yüksek hayatta kalma şansına sahipler.
 • Crow : Crow, düşmanları zehirleyebilir ve sağlıklarına zarar verebilir, onları zayıflatabilir ve Süper’iyle düşman takıma pasif baskı uygulayabilir. Ekstra Zehirli Yıldız Gücü, hem kendisine hem de takım arkadaşlarına fayda sağlayarak Yıldız Gücünün etkinliğini güçlendirir.
 • Jessie ve Penny: Düşman ekipleri genellikle bu modda birlikte kalırlar, bu nedenle Jessie ve Penny’nin birden fazla hedefi vurma yetenekleri düşman oyunculara büyük miktarda hasar verebilir. Kuleleri ayrıca alan reddi sağlar ve düşmanı sürekli hareket etmeye zorlar.
 • Colt, Brock, Rico, Piper ve Bea: Hepsi yüksek hasara ve uzun menzile sahiptir, bu da onları düşmanlara güvenli bir mesafede baskı yapmada etkili kılar.
 • Gene: Gene, Büyülü Sis yıldız gücüne sahip olduğunda çok kullanışlıdır çünkü takım arkadaşının sağlığı düşükse takım arkadaşını iyileştirebilir. Gene, Süper’ine sahip olduğunda da faydalıdır. Düşmanları kendisine yaklaştırabilir ve bir takım arkadaşının onları bitirmesini sağlayabilir.
 • Max: Bir takım arkadaşı olarak, Süperini hem kendisinin hem de takım arkadaşının pozisyon kazanmasına izin verir. Max’in çok hızlı hareket hızı, düşmanları cezbetmesine veya tehlikedeki takım arkadaşlarını hızla desteklemesine olanak tanır. Süperini ayrıca düşmanı öldürmek için de kullanılabilir.
 • Nani: Çok yüksek patlama hasarı ve iyi menziliyle Nani, bir takımdaki bir düşmanı hızla yenebilir ve takım arkadaşını kendisine veya diğer takımlara karşı savunmasız bırakabilir. Süper yeteneğini elde ettiğinde, Nani Peep’i ya bir takımı çok uzak bir mesafeden güvenli bir şekilde hedeflemek için kullanabilir ya da tek bir düşmanı hızla yenmek için Işınlayıcı aksesuarını kullanabilir.
 • Byron ve Edgar: Byron ve Edgar, çift hesaplaşmada, özellikle de Byron’ın iyileşmesi ve Edgar’ın agresif saldırısıyla güçlü bir takım oluşturabilirler. Bu kompozisyonu kullanıyorsanız, tüm maç boyunca Byron ile kalmayı unutmayın. Byron ile kalmak ve her zaman iyileştirici etki elde etmek çok önemli.

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Brawl Stars Çift Hesaplaşma Haritaları

Brawl Stars Çift Hesaplaşma Haritaları

Brawl Stars Çift Hesaplaşma Haritaları
Brawl Stars Çift Hesaplaşma Haritaları

Çift Hesaplaşma Nasıl Kazanılır ?

Çift Hesaplaşma Taktikleri

 • Bu oyun modunda yeniden doğduğunuzda, takım arkadaşınıza sadık kalmayı unutmayın. Onları terk etmeyin ve rakiplerinizi kendi başınıza fethetmeye çalışın – öyle ya da böyle, oldukça hızlı bir şekilde alt edeceksiniz. Ayrılmak ikinizi de mağlup edebilir.
 • Rakiplerinizle savaşa girmeden önce güç kutularını toplamayı unutmayın. Her güç kutusu size ekstradan can verecektir.
 • Pusudaki rakiplerinize karşı temkinli olun. Etrafınız her zaman boş olmayabilir.
 • En iyi sonuçları almak için Savaşçılarınızı koordine ettiğinizden emin olun. Colt veya Brock gibi yüksek hasar veren bir satıcınız varsa, Bull gibi daha fazla cana sahip bir tank Brawler’ı veya Poco ve Pam (ve belki de Magic Puffs’lı Gene) gibi bir destek seçerek takımınızı dengelemeye çalışın. Yüksek bir hasar havuzunuz ve aynı zamanda düşük bir sağlık havuzunuz varsa, kendinizi daha dengeli ekipler tarafından kolayca alt edilirken bulabilirsiniz.
 • Yararlı bir taktik, takım arkadaşınızla bir düşmanı cezbetmektir. Takım arkadaşı zayıf görünmeli, hareket etmeli ve onları cezbetmelidir. Diğer takım arkadaşınızda Shelly veya Bull gibi yakın mesafeli bir oyuncu olmalı ve çalılıkta saklanmalı. Onları cezbettikten sonra, diğer takım arkadaşınız onları öldürecek.
 • Daha iyi bir yere gidin ve diğer takımları köşeye sıkıştırmaya çalışın. Bu, takımınızla başka bir takım arasında ya da takımınız ve zehir bulutları arasında sıkışıp kalan rakibe baskı uygulayacaktır. Bununla birlikte, oyunda başka bir takım varsa, roller değişebilir ve bunun yerine mevcut sağlığınıza ve Güç Küpü sayınıza bağlı olarak köşeye sıkışabilirsiniz.
 • Takım arkadaşınız öldüğünde onu tekrar canlandırmak için savaşa girmemeniz sizin yararınıza olacaktır.
 • Gözünüz her zaman kalan rakip sayısında olsun. Ne kadar kişiyle mücadele edeceğiniz sizin planlama yapmanızı kolaylaştıracaktır.
 • Takım arkadaşınız mağlup olursa, ancak bir Güç Küpü toplama şansınız varsa, ekip arkadaşınız yeniden doğana kadar beklemeye çalışın, böylece her ikiniz de acil tehditler olmadıkça Güç Küpünü alacaksınız.

Brawl Stars Çift Hesaplaşma En İyi İkililer

Brawl Stars Çift Hesaplaşma En İyi İkililer
Brawl Stars Çift Hesaplaşma Oyun Modu En İyi İkililer

 

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…