Crow Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Crow

Bu yazımızda Crow Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz, Oyun içinde bir araba gibi hızlı hareket edip sağı solu zehre boğan, rakiplerinin korkulu rüyası olmayı bir süre daha sürdürecek gibi olan Crow Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Crow Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Crow karakteri…

 

Crow Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Crow karakteri

Crow Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Crow, üç adet zehirli hançer ateşler. Süper bir hareket olarak zıplar, hem zıplarken hem de inerken hançerleri ateşler!
Crow, düşmanlarını zamanla hançerleriyle zehirleyebilen ancak sağlığı oldukça düşük olan Efsanevi bir Karakterdir. Düşmanlarına zehir uygulayan ve zamanla hasar veren 3 uzun menzilli hançer ateşleyerek saldırır. Crow’un Süperi, kalkışta ve inişte etrafına radyal olarak hançer fırlatırken zıplayıp inmesine izin veriyor.

İlk akseuarı Savunma Güçlendirici (Defence Booster), kısaca ona hasar azaltıcı bir kalkan sağlar.

İkinci akseuarı , Yavaşlatıcı Toksin, tüm zehirli düşmanları birkaç saniyeliğine yavaşlatır.

İlk Yıldız Gücü Ekstra Zehirli, zehirlenmiş bir düşmanın hasar çıktısını orta derecede azaltır.

İkinci Yıldız Gücü Leş Kargası, bir düşman% 50’nin altındayken hem saldırısından hem de Süper’den hançerlerine ek hasar verir.

Sınıf: Suikastçı

Saldırı: Hançer (Switchblade );

Crow, üçlü bir hançer tehdidi atar. Zehirli bıçaklar tarafından yakalanan düşmanlar zamanla hasar alır.
Crow, aynı anda önüne üç uzun menzilli hançer fırlatır. Bu hançerler, temas ettiklerinde düşmanlara hasar verirken, düşmana zamanla hasar veren zehir de verir. Zehir etkisi 4 tik için hasar verir, 4 saniye sürer ve düşmanın otomatik olarak iyileşmesini engeller. Düşman Crow’un saldırısıyla kaç kez vurulursa vurulsun, bir seferde yalnızca bir yığın zehir alırlar.

Süper: Pike  (Swoop)

Crow, hem kalkışta hem de inişte etrafına zehirli bir hançer halkası fırlatarak gökyüzüne çıkıyor.
Crow havaya sıçrar ve seyahat ederken radyal olarak yayılan 14 hançer fırlatır. Ardından, inişte radyal olarak 14 hançerden oluşan başka bir set ateşleyerek hedefine kayar. Bu hançerler hala zehir verebilir ve Crow’un ana saldırısında kullandığı menzile benzer bir menzile sahip olabilir. Havadayken Crow, zamanla uygulanan hasarın yanı sıra tüm hasarlara karşı tamamen bağışıktır.

Brawl Stars Crow Kostümleri

Acımasız karga Crow’un oyun içinde 5 farklı kostümü bulunuyor. Bu 5 farklı kostümün 3’ünü direkt elmas ile satın alabilirken, 2’sini yıldız puanı ile alabiliyorsunuz.

İşte Crow’un kostümleri ve bu kostümlerin fiyatları şu şekilde;

 • Beyaz Crow: 80 Elmas
 • Anka Crow: 300 Elmas
 • Mecha Crow: 300 Elmas
 • Altın Mecha Crow: 5000 Yıldız Puanı
 • Karanlık Mecha Crow: 10000 Yıldız Puanı
 • Saf Altın Crow(Saf altın kostüm) (Yılbaşı kostümü)
 • Saf Gümüş Crow(Saf gümüş kostüm) (Yılbaşı kostümü) 
Crow Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Crow Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Crow Özellikleri

Can: 2400
Hançer başına hasar: 448
Yeniden yükleme hızı (saniye) 1400
Saldırı hızı (saniye) 500
Karakter hızı: Çok hızlı – Normalin epey üzerinde bir hıza sahip
Saldırı menzili: 8.67
1. Seviyede hasar miktarı: 960
9-10. Seviyede hasar miktarı: 1344
Yıldız gücü hasar miktarı: 6372

Sağlık ;

Seviye Sağlık
1 2400
2 2520
3 2640
4 2760
5 2880
6 3000
7 3120
8 3240
9 – 10 3360

Crow Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Ekstra Zehirli ;

Crow’un zehiri, zehirlendiğinde% 20 daha az hasar veren düşmanların gücünü tüketir.
Crow’un hançerleri, zehirlenmiş bir düşmanın hasar çıktısını% 20 düşüren bir saldırı zayıflatması uygular. Zehir etkisi geçerse etki kaybolur.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Leş Kargası ;

Crow, saldırısıyla ve Süper ile% 50 veya daha az cana sahip hedeflere +120 hasar verir.
Düşman maksimum sağlığının% 50’sinden daha azına sahipse Crow, ana saldırısıyla ve Süper ile düşmana artan zehir hasarıyla birlikte 120 ekstra hasar verir. Ek olarak, bonusun aktif olduğunu göstermek için sağlık çubukları normal kırmızı yerine pembeye döner. Düşman canı% 50’nin üzerine çıkarsa bu etki kaybolur.

Crow Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Savunma Güçlendirici ;

Crow, 3.0 saniyeliğine gelen hasarın% 40’ı kadar bir kalkan elde eder. 
Crow, Rosa‘nınkiyle aynı görünen ve 3 saniye boyunca aldığı tüm hasarı% 40 azaltan bir kalkan kazanır.

Savaşçının 2. aksesuarı : Yavaşlatan Toksin ;

Şu anda zehirlenmiş olan tüm düşmanlar 5 saniye yavaşlatılır.
Crow, şu anda Crow’un zehri tarafından uygulanan her düşmanı, Crow’un görüşünün dışındaki düşmanlar da dahil olmak üzere 5 saniye boyunca yavaşlatır. Zehir daha çabuk geçse bile, yavaşlama 5 saniye devam eder.

İpuçları

 1. Crow’un hızlı yeniden doldurma hızı nedeniyle, saldırısını nispeten daha sık tüketebilir. Bu, düşmanlara sürekli olarak zehir hasarı uygulamasına izin vererek, onları iyileştirmelerini ve her zaman Süper’ini oluşturmalarını engeller.
 2. Süper’i, uygun bir suikast aracı. Zehir hasarı nedeniyle bir düşmanın sağlığı yeterince düştüğünde, kolay bir yenilgi için onun üzerine atlayabilir.
 3. Crow’un hançerleri kendi başlarına çok az hasar verir, ancak zamanla verdiği zehirli hasar etkisi, Crow’un kurbanlarına tek bir hançerle aynı miktarda zehir hasarı verir.
 4. Crow’un Süperi, kendilerini yakın mesafeden zorlukla savunan karakterlere karşı mükemmeldir. Ancak, aynı anda iki düşmana atlamaktan sakının; Birleşik ateş gücü ve sağlıkları, Crow’un ölmeden yenilgiye uğratmasını zorlaştırır.
 5. *Crow’zehiri, zehirli düşmanın normal iyileşme süresinden (3 saniye) 4 saniye daha fazla kendini iyileştirmesini engeller çünkü zehir uzun süre hasar almasına neden olur. Bu, bir düşman ekibinin hızla yeniden toplanma yeteneğini gerçekten engelleyebilir. Zehir hasarı ayrıca düşmanın çimdeyken ortaya çıkmasına neden olur, bu nedenle zehirli Savaşçıların bir süre saklanmasını da önler. Bu nedenle Crow, düşük cana sahip düşmanları bitirebilen veya izole edilmiş düşmanların sağlığını yenilemesini sürekli olarak engelleyen ve onları geri çekilmeye zorlayan harika bir pokerdir.
 6. Crow’un Süperi, uygulanabilir bir kaçış aracıdır. düşmanlar yaklaşırken sağlığı düşükse, Süper’ini uçmak için kullanın. Hançer halkası, düşmanlara hem kalkışta hem de inişte hasar verecektir.
 7. *Sağlığınız düşükken Crow’un Super’i asla hızlı ateşlemeyin, çünkü bu onu tehlikeli bir şekilde en yakın düşmana doğru fırlatacaktır.
 8. Crow’u verimli bir şekilde kullanmanın bir yolu, dürtme hasarı vererek menzilinden yararlanmaktır. Bir düşmanın sağlığına zarar vermek ve Süper’ini hücum etmek için uzaktan saldırın ve geri çekilin. Bu, düşük hasar vermesine rağmen, genellikle düşmanların siperden uzaklaşmasını veya hatta düşmanarı yeniden doğma noktalarına geri itmesini engeller (takım tabanlı modlarda).
 9. **Crow’un Süperi, Savaş Topu için kullanışlı olabilir . Crow topa ve Süper’ine sahip olduğunda, topu önünde tekmeleyebilir ve ardından Süper’ini kullanarak diğer kavgacıları geçerek topu yakalayıp gol atmaya çalışır.
 10. Crow’un  Ekstra Zehirli yıldız gücü, düşmanların verdiği hasarı azaltır. Bu aynı zamanda IKE taretleri, Boss Savaşı robotları ve Büyük Oyun patronları üzerinde de işe yarıyor ve uzun vadede onları genel olarak daha az etkili hale getiriyor ve ekibinin beka kabiliyetini artırıyor.
 11. Crow’un Süperi son derece kullanışlıdır ve israf edilmemelidir. Crow’un sahip olduğu yüksek yakın menzilli hasara rağmen, en iyisi düşmanı dürtmek ve Süper’ini daha düşük canlı bir düşmanı kovalamak veya ona yaklaşmak için kullanmaktır.
 12. Keskin nişancıların çoğu, uzun mesafelerde Crow’tan daha fazla hasar verir, bu yüzden onlara karşı en iyi bahsi, onu güvenli bir şekilde oynamak ve Crow‘un maksimum menzilinden dürtmek ve bir Süper oluşturmak veya takım arkadaşlarının, onu bitirmesi için yeterli hasar vermesini beklemektir. Bir oyuncu nasıl yapılacağını biliyorsa, Crow’un yüksek hızını düşman mermilerinden kaçmak için kullanmak da etkili bir stratejidir.
 13. Crow, kısa menzilli düşmanlara karşı en iyi sonucu verir. Zehri onları iyileştirmekten alıkoyuyor ve hızı, onları kovalamasına ve ona saldırmaya çalışırlarsa geri çekilmesine izin veriyor.
 14. Yüksek hasarlı bir takım arkadaşıyla Çift Hesaplaşmada oynamak çok daha ideal.
 15. Crow’un hızlı hareket hızı, Brock‘un veya Bea‘nin roketlerinin ve dronlarının çoğu yavaş saldırıları atlatmak için kullanılabilir , bu yüzden bunu, düşmanın cephanesini boşa harcamak  için kullanın.
 16. Gelişmiş bir nişan alma taktiği, bir düşmandan orta mesafeden, hafifçe kenarlara nişan alarak 2 hançeri vurmaya çalışmaktır. Düşman ona yaklaştıkça bu daha kolay hale gelir. Bununla birlikte, belirli bir noktada, 3 hançerin de bir hedefi vurması için hızlı ateş etmek daha iyidir.
 17. Genel olarak, Ekstra Zehirli yıldız gücü  , hem İkili hem de Tek Hesaplaşma için daha iyi bir Yıldız Gücüdür. Hayatta kalmak bir numaralı öncelik olduğundan, bir düşmanın hasarını azaltmak, onu daha kolay bitirmekten (Leş Kargası yıldız gücü ile) çok daha önemlidir.Ekstra Zehirli yıldız gücü hasar azaltma yüzdeye dayalı olduğundan, hedefin güç küpleriyle de ölçeklenir ve ona daha fazla Güç Küpü olan düşmanlara karşı daha iyi bir şans verir.
 18. Daha fazla değer elde etmek ve agresif oynayabilmek için Crow’un Süperi kullanıldıktan sonra Savunma Güçlendirici akseusuarı etkinleştirilmelidir. Yavaşlatıcı Toksin, ancak Crow’un Süperden kaçmak için hareketliliği engellemek için Crow’un Süperi kullanmadan hemen önce etkinleştirilmelidir.

 

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…