Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Brawl Stars Poco

Bu yazımızda Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri inceleyeceğiz, Poco, düşmanlara zarar veren ses dalgalarını ateşler. Süper yeteneği hem Poco’yu hem de takım arkadaşlarını iyileştirebilir.4000 canı olan neşeli müzisyen Poco Yıldız Güçleri,Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Poco Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

Poco Nasıl Oynanır ? Brawl Stars Poco Oyun Videosunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Poco karakteri…

 

Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Brawl Stars Poco karakteri

Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri

Poco, müzik notaları dalgasıyla saldıran, inanılmaz derecede geniş yayılımı ve menzili ile düşmanları delip geçen Nadir karakterdir. Sağlığı orta-yüksek, ancak hasar çıkışı düşük, ancak iyileştirmesiyle muazzam bir fayda sağlayabilir. Süper’i daha büyük bir müzik dalgası ateşleyerek kendisini ve menzilindeki tüm müttefikleri iyileştirir.

Aksesuarı, Akort Cihazı, ona ve yakındaki müttefiklerin önemli bir süre için hafifçe iyileşmesine izin verir.

İlk Yıldız Gücü Da Capo!, Poco’nun müttefiklerini hafifçe iyileştirmek için saldırısıyla vurmasına izin verir.

İkinci Yıldız Gücü Tiz Solo , Süper’inin düşmanlara hasar vermesini sağlar.

Saldırı: Ölümcül Nota ;

Poco gitarını çalarak kemik sarsıcı ses dalgaları gönderir. Dalgaların çarptığı düşmanlar hasar alır.
Poco, müzik notalarının görünümünü alan bir dalga yayınlar. Saldırının menzili orta menzildir, ancak seyahat ederken büyük ölçüde yayılır ve Poco’nun önündeki çok geniş bir alanı kaplamasına ve bu alanda yakalanan düşmanlara orta düzeyde hasar vermesine izin verir. Aynı zamanda delip, birden fazla düşmana vurmasına izin verir. Ancak duvarlardan saldıramaz.

Süper: Bir Daha ;

Poco, canlandırıcı melodisiyle kendisini ve ulaşabildiği tüm arkadaşlarını iyileştirir. Düşmanları etkilemez.
Süper’i kullanıldığında, kendisini ve dalganın vurduğu müttefikleri iyileştirecek bir müzikal dalga fırlatır. Dalga, normal saldırısıyla aynı şekle sahip, ancak çok daha geniş ve daha uzundur. Bu, düşmanlar, müttefikler ve her türlü engelin içinden geçebilir. Poco’nun Süper takımı, takımlarından bağımsız olarak yeşil görünüyor.

Brawl Stars Poco Kostümleri

Poco, ikisi elmasla, biri Brawl Pass ile alınabilen 3 kostüme sahip. Elmasla alınabilen kostümlerden biri ortalama bir fiyata sahipken diğer kostüm paha diyebileceğimiz seviyede bir fiyata sahip. Aşağıdaki listede Poco kostümlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

 • Korsan Poco (80 elmas)
 • Serenatçı Poco (150 elmas)
 • Poco Starr (Brawl Pass)
Poco Brawl Stars Özellikleri Kostümleri
Poco Brawl Stars Kostümleri

Poco Özellikleri

Poco’nun normal saldırısı uzun menzil ve koni şeklindeki bir alana hasar veren ses dalgaları gönderiyor. Süper gücü çok uzun bir menzilde, koni şeklindeki bir alan içerisinde bulunan takım arkadaşlarının sağlık puanlarını yeniliyor. Aksesuarı Akort Cihazı ise 5 saniye boyunca Poco’yu ve yakınındaki arkadaşlarını 400 puan iyileştiriyor.

Poco’nun diğer tüm karakterlerin de sahip olduğu 7 temel özelliğini aşağıdaki listede görebilirsiniz.

 • 1. Seviye Can/10. Seviye Can: 4000/5600
 • 1. Seviye Hasar/10. Seviye Hasar: 700/980
 • Saldırı Menzili/Süper Menzil: 7/9,33
 • Hareket Hızı: 720
 • Yeniden Yükleme Süresi: 1,6 saniye
 • Vuruş Başı Süper Şarj: %21,35
 • 1. Seviye Süper Güç iyileştirmesi/10. Seviye Süper Güç İyileştirmesi: 2100/2940
Seviye Sağlık
1 4000
2 4200
3 4400
4 4600
5 4800
6 5000
7 5200
8 5400
9 – 10 5600

Poco Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Da Capo! ;

Poco’nun saldırısı dostlarına çarptığında artık 700 sağlık iyileştiriyor.
Bu, Poco’nun müttefik oyuncuya normal saldırısıyla 700 sağlık için iyileştirirken aynı zamanda düşman oyuncuya hasar vermesini sağlar. Ancak Poco bu yetenekle kendini iyileştiremez. Poco’nun iyileştirdiği miktar, Güç Küplerinden etkilenmez.

Savaşçının 2. yıldız gücü : Tiz Solo ;

Poco’nun Süperi artık düşmanlara da vurarak 800 hasar veriyor.
Poco’nun Süperi, müttefiklere iyileştirmenin yanı sıra menzil içindeki düşman oyuncuya 800 hasar verecek. Bununla birlikte, Süper’inizi otomatik olarak hedeflerseniz, yine de düşman yerine müttefikleri hedef alacağını unutmayın.

Poco Aksesuarı

Savaşçının 1. aksesuarı : Akort Cihazı ;

Poco ve yakındaki tüm müttefikler 5.0 saniye boyunca saniyede 400 sağlık iyileştirir.
Poco’nun 3,33 kare içinde duran müttefikler, bu yarıçapı terk ettiklerinde bile saniyede 400 sağlık alacaklar. 5 saniyenin tamamı sürerse, Poco ve takım arkadaşları toplam 2000 sağlık iyileştirebilir.

poco brawl stars resmi
poco brawl stars resmi

Poco İpuçları

 • Poco, Süper’ini ve ilk Yıldız Gücü’nü kullanarak onları iyileştirme yeteneği nedeniyle daha fazla ateş gücüne sahip diğer takım oyuncularını desteklemekte harikadır.
 • Saldırısının geniş yayılımı, aynı anda birçok hedefi vurmasına ve büyük çalıları kontrol etmesine izin veriyor.
 • Poco’nun Da Capo’sunu kullanırken! Yıldız gücü, müttefiklerin iyileşmesi ve düşmanların aynı anda hasar alması için atışlarını sıralamayı dene. Bu, yıldız gücünden en yüksek değeri elde etmenin en iyi yoludur ve takımınıza düşman oyuncuları zayıflatırken daha uzun süre hayatta kalma fırsatı verecektir.
 • Onları iyileştirmek için Poco’nun Süper’ini takım arkadaşlarına ateş etmeyi unutma, yoksa Süper’i saldırgan olarak kullanabildiğin zaman Tiz Solo ‘nuz yoksa sadece kendini iyileştirmek için Süper’ini harcarsın.
 • Unutmayın, Poco’nun saldırısının geniş bir yayılımı vardır, ancak çok fazla hasar vermez. Bu, onun bir ön cephe saldırganı olarak çok yararlı olmadığı, aksine etkili bir destek olduğu anlamına gelir. Yayılma aynı zamanda birden fazla düşmana aynı anda vurarak Süper’ini hızlı bir şekilde şarj etmesini sağlar.
 • Poco’nun saldırıları arka arkaya hızlı bir şekilde serbest bırakılabilir ve böylece yeniden doldurmak için geri çekilmeden önce Süper’ini hızlı bir şekilde şarj etmek için bir düşmana birden çok kez saldırabilir.
 • Poco’nun iyileştirme yeteneği, Pam’in Süperi zaman alırken, Poco’nun iyileştirme yeteneği, daha hızlıdır. Pam’im Süperi zaman aldığından, sizin veya takım arkadaşlarınızın neredeyse hiç sağlık kalmadığı zorlu durumlarda Pam’inkinden daha yararlıdır. Bu onu Savaş Topunda ve Ödül Avında Pam‘den çok daha kullanışlı kılıyor.
 • Poco,daha güçlü oyunculardan korurken sağlıklarını yenilemeye devam edebildiği için El Primo ve Rosa gibi yüksek sağlıklı oyuncularla harika.
 • Ekip arkadaşlarının olmaması nedeniyle Tek Hesaplaşma oynarken Tiz Solo kullanmanız önerilir. Söz konusu Yıldız Gücü, Poco’nun hem düşük sağlığı hem de yakınlarda birden fazla düşmanla dururken Süper yüklü olması durumunda özellikle etkilidir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Poco Nasıl Oynanır ? Brawl Stars Poco Oyun Videosu

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)