Fortnite Dinazorlar Nerede Bulunur ve Nasıl Evcilleştirilir?

Fortnite Dinazorlar Nerede Bulunur ve Nasıl Evcilleştirilir? ; Fortnite Dinazorlar Nerede Bulunur ; Fortnite Sezon 6 ‘nın 16.10 güncelleme yaması, adaya Dinazorları tanıtıyor; bu yazımızda dinozorların nerede bulunacağını ve nasıl evcilleştirileceğini anlatacağız…

Fortnite Bölüm 2 Sezon 6 için ilk büyük yama geldi; hataları düzeltmek, silahları dengelemek ve oyuncuların beklediği diğer olağan şeyler. Bununla birlikte, 16.10 güncellemesi Dinazorlar ile adaya tarih öncesi türden yeni bir hayvan geliyor.

Epic Games‘in ücretsiz oynanabilen popüler battle royale’si 6. Sezonun üçüncü haftasına giriyor. “İlkel” olarak adlandırılan yeni sezon, Fortnite’ın metasında çeşitli faunaların (şimdi Dinazorlar dahil) eklenmesi de dahil olmak üzere birçok değişiklik gördü silah işçiliği sistemi, coğrafi değişiklikler ve diğer biraz bölücü değişiklikler.

Fortnite Dinazorlar Nerede Bulunur ve Nasıl Evcilleştirilir ?

En son Fortnite güncellemesi, oyuncuların eninde sonunda Dinazorlar ‘ı oyunda göreceğine dair uzun süredir devam eden söylentilere iyi geliyor. Sezon 6 için ilk yama notlarında gösterilen Fortnite, adada ortaya çıkan söz verdiği “apex predator” ı teslim ediyor. Oyuncuların son haftalarda haritada buldukları dinozor yumurtalarından çıkan Raptorlar, Sezon 6‘nın yeni hayvanları arasında açık ara en ölümcül olanı. Oyunculara, bu tarih öncesi canavarların nerede olduğunu ve onlarla karşılaşmaları durumunda ne yapacaklarını öğrenmeleri çok faydalı olacaktır.

Fortnite Sezon 6’da Raptorlar nerede?

Dinazorlar , Fortnite Sezon 6’da Retail Row’un yakınındaki koruyucu kulenin yakınında bulunurlar.

Vahşi hayvanların geri kalanıyla keşfedildiği gibi, Dinazorlar her maçta her zaman aynı yerde ortaya çıkmaz. Bu, Fortnite oyuncularının adada arama yaparken bir dereceye kadar şansa ihtiyaç duyacağı anlamına gelir, çünkü diğer oyuncular da büyük olasılıkla onları arayacaktır.

İlk raporlar, çevik dinozorların, oyuncuların son birkaç haftadır bulduğu dağınık dinozor yumurtalarının yakınında bulunma eğiliminde olduğunu gösteriyor, bu nedenle bu alanlardan birinde başlamak iyi bir fikir olabilir.

Bir Dinazor tespit edildiğini anladığında, diğer dinozorları aramak için bir çığlık atacak, böylece oyuncular iyi donanımlı gelmek isteyecekler.

Fortnite Dinazorlar Nasıl Evcilleştirilir?

Yedek çağırmanın yanı sıra, Raptors çiftler halinde dolaşır ve görüşteki herhangi bir oyuncuya saldırarak vuruş başına yaklaşık 20-30 hasar verir. Neyse ki, bu “İlkel” hayvanlar kurtlara ve domuzlara benzer şekilde evcilleştirilebilir ve bu da oyunculara geç dönem maçlarında büyük bir avantaj sağlar. İşte bunu yapmanın en iyi yolunun kısa bir özeti:

  • Vahşi bir hayvanı ortadan kaldırın ve geride bıraktıkları eti toplayın.
  • Yumurtadan çıkmış yumurtaların yakınında bir Dinazor bulun. Dinazorlar paketler halinde avlanır, bu yüzden hazırlıklı olun.
  • Eti yakına at ve saklan.
  • Dinazor et tarafından dikkati dağıldığında, hemen ona yaklaşın.
  • Dinazoru “evcilleştirmek” için etkileşim düğmesini basılı tutun.

Alternatif olarak, oyuncular dinozoru evcilleştirmeye yaklaşmak için et yerine bir Avcı Pelerini üretebilirler. Avcı Pelerini, farkında olmayanlar için, kullanıcıyı geçici olarak hayvanlara görünmez hale getirerek evcilleştirme görevini önemli ölçüde kolaylaştırır.

Ancak, oyuncuların eşyayı işlemek için en az bir ete ve iki hayvan kemiğine ihtiyaçları olacak, bu nedenle en hızlı yöntem bu olmayabilir.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: