İnternet Cafe Simülatörü APK 2021 En Güncel Hileli Sürüm

İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe işletme simülasyon oyunudur. Oyun içinde kapsamlı bir çalışma ortamı kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve insan var. Evinizin kirasını ödemeli ve alışveriş yapmalısınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı işler de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fiyat çok ağır olabilir. Oyunda bilgisayar üzerinde bir çok uygulama ile internet kafenizi geliştirebilirsiniz. İnternet Cafe Simülatörü APK indirme linki en güncel 2021 sürümüyle sitemizde…

Hatta yasadışı olarak size yüksek bir puan vermeleri için insanları işe alabilirsiniz. Yeni alanlar kiralayarak internet kafenizi genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak insanların internet kafenize gelme olasılığını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat edin ve iflas etmeyin!

 

internet cafe simulator apk
İnternet Cafe Simülatörü APK

 

İnternet Cafe Simülatörü Nasıl İndirilir ve Kurulur

  • Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın
  • İnternet Cafe Simülatörü APK sı indikten sonra indirilenler kısmından inen APK’ya tıklayın.

 

  • Gelen seçimleri onaylayarak devam edin.
  • Oyun simgesi telefon ve ya tablet ekranınıza gelecektir. Gelen simgeye basarak oyuna girebilirsiniz.

Doğrudan bağlantı ile Internet Cafe Simulator Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. APK yı kurmak için izin vermeniz gerekebilir.

OYUNU İNDİR

internet cafe simulator apk
İnternet Cafe Simülatörü APK

Dış dünyayla etkileşime girebildiğinizden bazı atacağınız adımlara dikkat etmeniz gerekebilir, zira kötü sonuçları olabilir. Kiranızı ödemek, güçlü bilgisayarlar toplamak ve müşteriyi tutmak çok da kolay olmayacak. Oyunu para hilesiyle indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dünyanın en iyi internet kafesini inşa edin!
İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe işletme simülasyon oyunudur. Oyun içinde kapsamlı bir çalışma ortamı kurabilir ve yönetebilirsiniz.
Şehirde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve insan var. Evinizin kirasını ödemeli ve alışveriş yapmalısınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz.
Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı işler de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fiyat çok ağır olabilir.
Oyunda bilgisayar üzerinde bir çok uygulama ile internet kafenizi geliştirebilirsiniz. Hatta yasadışı olarak size yüksek bir puan vermeleri için insanları işe alabilirsiniz.
Yeni alanlar kiralayarak internet kafenizi genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz.
Popüler oyunları satın alarak insanların internet kafenize gelme olasılığını artırabilirsiniz.
Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat edin ve iflas etmeyin!