Ninja Turtles: Legends MOD APK v 1.17.0

Ninja Turtles: Legends MOD APK v 1.17.0 , kıyasıya mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Ludia Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Ninja Turtles Legends v1.11.36 PARA HİLELİ APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Ninja Turtles: Legends MOD APK v 1.17.0

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Ninja Turtles: Legends
Yayıncı: Ludia Inc.
Tür : RPG
Boyut : 103MB
En Son Sürüm : 1.17.0
MOD Bilgisi : Para / Bucks / Pizzalar
İndirme : Google Play
Güncelleme : 3 Mart 2021

Amacınız kontrolünü sağladığınız Ninja Kaplumbağalar ile bulunduğunuz mücadelelerde düşmanlarınızı yenmek, görevleri tamamlamaktır. Ninja Turtles Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız kapsül hileli, sınırsız pizza hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlere sahip olabilir, düşmanlarınızın korkulu rüyası haline gelebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, yanınızda savaşacak Ninja Kaplumbağalar çizgi dizisinden tanıdığımız karakterler, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor.

Oyun, ana içeriğe dahil olan karakterleri kullanır

Bu oyunu tasarlamak için yapımcı Ludia, çizgi romanların yanı sıra animasyon dizisinde yer alan tüm karakterleri kullandı. Bu görünüm sayesinde oyun daha çeşitli ve benzersiz hale geldi. İlki, 4 kardeş Ninja Kaplumbağa’nın ortaya çıkışından bahsetmek. Onların da birçok farklı durumda Özel olduklarını göreceksiniz. Bu durumların her birinin kendine özgü gücü ve şekli vardır.

Bu, her aşamayı temsil eden belirli becerilere sahip oldukları anlamına gelir. Stratejinize uygun olduğu sürece bunlardan birini çağırabilir veya belirli bir karaktere hayran kalırsanız, her türlü gücü toplayabilirsiniz. Görünüşe göre bunu bir koleksiyon oluşturmak için yapmışsın. Ek olarak, Dizi boyunca birçok başka karakter ortaya çıkar. Neredeyse her karakter bu oyunda, yani mağazadan satın almak için yeterli paranız olduğu sürece onu kullanabilirsiniz. Mondo Gecko, Muckman, Mutagen Adam… Ve diğer birçok güçlü kötü adam da bunda ortaya çıkıyor.

Ninja Turtles: Legends (MOD, Money/Bucks/Pizzas)

Güç hiyerarşisi, oyunun çeşitli taktikler oluşturmasını sağlar

Güç hiyerarşisi sayesinde bu karakterler farklı durumlarda kullanılacaktır. Karakterin yıldız derecesine bölündüğünü görebilirsiniz. Beş yıldızlı karakterler, üstün istatistikleri ve büyük hasar becerileri ile en güçlü olanlardır. Ayrıca, saldırı seviyeleri güçlerini büyük ölçüde etkiledi. Her karakterin maçta aktif hale getirebilecek yaklaşık 3 yeteneği vardır. Her seviye atladığınızda, bu beceriler de bir seviye eklenecektir. Yükseltmek için bir beceri seçmeniz gerekecek. Beceri seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar güçlüdür. Pozisyona ve verdiğiniz taktiklere bağlı olarak, her karakter eşit olarak eklenecek veya yalnızca bir beceriye yerleştirilecektir.

Oyundaki en büyük çatışma

Bir maç, savaşmak için beş karakter getirmenize izin verir. Oyuncular, çevrimdışı bir maça girmeden önce taktikler üzerinde düşünürler. Bu beş oyuncu arka arkaya dizilecek ve oyuncunun emirlerine göre savaşacak. Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler sıra tabanlı çalışır, bu nedenle rakibi bir kez yenme sırası sizde. Oyuncuların yok edilecek oyuncuyu ve hedefi seçmelerine izin verilecektir. Önce rakibin ana hasarını yok edin. Bu temel taktiklerden biridir. Rakipler de bunu bilecek, bu nedenle ana hasarlarını koruyabilecek karakterleri seçecekler. Ayrıca hasar kaynağınızı da öldürmeye çalışacaklar. Hasar hesaplama ve tehlikeli durumlara bahis oynama becerisi de bu oyunu çekici kılıyor. Oyundaki 75’ten fazla karakter, on binlerce taktik ve çeşitli dövüş savaşları yaratacak. Bu çeşitlilik, bu oyundan asla sıkılmamanıza neden olur.

Yapmanız gereken birçok farklı görev var

Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler, üstesinden gelmeniz için birçok seviyeye ayrılacak. Seviye ne kadar yüksek olursa, oyuncunun birçok farklı durumla yüzleşmek için sağlam bir kadro kurması o kadar zor olur. 1 seviyeyi geçtiğinizde çok sayıda ödül ve çoğunlukla altın para alacaksınız. Yeni karakterler satın almak veya şu anda sahip olduklarınızı yükseltmek için kullanılacaklar. Ek olarak, her gün tamamlamanız gereken benzersiz görevler olacaktır. Bunlara Günlük Ödüller denir. Ek olarak, düşmanı 3 dakikadan daha kısa sürede yok etmek veya müttefikler için 5000HP iyileştirme gibi tamamlamanız gereken benzersiz yan görevler var …

Genel olarak, yalnızca oyunda gerçekleştirmeniz gereken becerilere veya eylemlere dayanacaktır. Bu dönüm noktalarının üstesinden gelerek oldukça büyük ve özel ödüller alacaksınız. Bu aynı zamanda sizi böyle şeyleri tamamlayabilmek için daha fazla oyun oynamaya zorlayacaktır. Genelde sürekli yeni görevler olacaktır. Mağazadaki birçok şeyi satın alma ihtiyaçlarını karşılamak için ne kadar geç ve daha fazla ödül o kadar zor ve büyük olur.

Android Ninja Turtles: Legends MOD APK v 1.17.0 için son sürümü indir

Ninja Turtles: Legends MOD APK v 1.17.0 İNDİR