Zula error invalid input Hatası

Zula error invalid input Hatası ;Eğer işletim sisteminiz Windows 7 SP1 ise bu hata ile karşılaşıyorsunuz. Microsoft Win 7 desteğini çektiği için güncelleme alamıyorsunuz fakat manuel olarak güncelleyebilirsiniz. Güncellemeden sonra probleminiz çözülmesi gerekiyor. En iyi çözüm eğer yapabiliyorsanız işletim sisteminizi daha üst versiyonlardan birisine taşımanız olacaktır. ( Win 8.1 veya Win 10 )

Zula error invalid input Hatası

Kurulum yaparken hata alan arkadaşlar bu yazdığım adımları takip etsinler.

Destek ekibini beklemeden çözmek isteyen arkadaşlar için aşağıda verilen Service Packleri indirip yüklediğiniz taktirde probleminiz çözülecektir. İşletim sisteminiz 32 bit ise 32 bit packleri 64 bit ise 64 bit packleri indiriniz. Kurulumu yaparken önce 1. pack sonra 2. pack ve en son 3. pack kurunuz. Kurulum işlemleri biraz zaman alabilir. Bu kurulumları manuel yapmamızın sebebi Microsoftun 15 Ocak 2020 itibari ile Windows 7 den desteğini çekmesidir. Bu tarihten itibaren güncelleştirmeleri otomatik alamayacaksınız.

Diğer bir yöntem ise : Şifteni girerken sol tarafta eksik dosyaları onar tıklayın.bu yöntemi deneyerek sorunu çözen arkadaşlarda varmış.