Forza Horizon 5: Kardan Adam Yerleri | Snowman Locations

Forza Horizon 5: Kardan Adam Yerleri | Snowman Locations , Kardan Adamları bulmak ; Kardan Adam kıyafetini almak ve puan kazanmak için Kardan Adamlar, Sonbahar Serisi 2 sırasında Forza Horizon 5’te bulunmalı ve parçalanmalıdır.

Tatiller bu Aralık ayında Forza Horizon 5‘e Seri 2’deki bazı şenlik temalı zorluklarla geldi. 15 Kardan Adamı Parçalamak birçok Festival Oynatma Listesi görevinden biridir ve onu tamamlamak, oyuncuların avatarlarının giymesi için Efsanevi Kardan Adam kıyafetinin kilidini açacaktır.

Oyuncular ayrıca toplam 120 Seri Puanı gerektiren 2. Seri Zencefilli Kurabiye kıyafet ödülünün kilidini açma yolunda yardımcı olacak 3 Sezon Puanı alacaklar. Kardan Adamlar çeşitli yerlerde bulunabilir, ancak Forza Horizon 5’te Kardan Adamları bulmayı hızlı ve kolay hale getirecek bir alan var.

Forza Horizon 5: Kardan Adam Yerleri

Forza Horizon 5: Kardan Adam Yerleri
Forza Horizon 5: Kardan Adam Yerleri

Kardan adamlar haritanın her yerinde bulunabilir. Ancak Kardan Adamları bulmak için en iyi yer, Forza Horizon 5‘teki Casa Bella evinin bulunduğu güneybatı kasabası Mulege’dir. Meksika en iyi kardan adam yapma havasına sahip değil, bu yüzden bunlar sahte Kardan Adamlar, ama yine de sayılırlar.

Oyuncular, Frosty Friends mücadelesini tamamlamak ve avatarları için Kardan Adam kıyafetinin kilidini açmak için 15 tanesini bulup parçalamalıdır. Mulege’de çok sayıda Kardan Adam bulmak için en iyi yer Tatil Pazarı’dır. Kasabanın ortasında, Casa Bella’nın altındaki mavi hediye sembolü budur.

Tatil sezonunda herhangi bir Mazda otomobilinde 25 Kardan Adam, 25 Noel Ağacı ve 25 Şeker Kamışı kırmak, Mazda of All Trades Accolade’ı da tamamlayacaktır. Bu, Korna olarak kullanmak için Sessiz Gece Müzik Kutusunun kilidini açar. Oyuncuların Mazda’sı yoksa Autoshow, Auction House’dan bir tane satın alabilir veya Forza Horizon 5’teki Wheelspin’den şanslı olabilirler.

Mazda MX-5, Forza Horizon 5’teki en iyi bütçeli otomobillerden biri olduğu ve çeşitli başka görevler için kullanılabildiği için harika bir seçimdir. Tatil Pazarı ayrıca Mazda’daki bu Övgüyü temizlemeye yardımcı olacak Şeker Kamışı ve Noel Ağaçları içerir. Oyuncular ayrıca kendilerine hediye edilmişse bir arabanın kilidini açmak için buradaki hediyeleri parçalayabilirler.

Forza Horizon 5’teki sunucuları etkileyen bazı çok oyunculu sorunlardan dolayı, Tüm Ticaretlerin Mazda’sı, her Yılbaşı koleksiyonunun 25’i parçalandığında açılmayabilir. Bu olursa, Solo Moduna geçin ve tekrar deneyin. Guanajuato kasabasında daha fazla Şeker Kamışı ve Noel Ağacı da bulunabilir; Giant Holiday Tree oyuncuları, Holiday Spirit Photo Challenge’ı tamamlamak için yan tarafta fotoğraf çekmeli.