Hades: Ödüller Nasıl Toplanır? | Collect Bounties

Hades: Ödüller Nasıl Toplanır? | Collect Bounties ; Ödül toplamak Hades’te önemli bir iştir. Zagreus’un titan’ın kanını, elmaslarını ve ambrosia’sını şu şekilde stoklayabildiğini öğrenin.

Prens Zagreus Hades’te savaşırken, her biri Yeraltı Dünyası’nın bir bölgesine çıkışı koruyan diğerlerinden daha güçlü belirli düşmanlarla karşılaşacak. Bu patronların her birini yenmek, oyuncuyu oyun içinde Ödül olarak bilinen güçlü bir para birimi türüyle ödüllendirecek.

Ancak oyuncular, Cehennem Silahlarından biriyle bir patronu yendikten sonra, o silahla o patronla tekrar dövüşerek o Bounty‘yi almayacaklarını çabucak fark edecekler. Titan’ın Kanı, Elmasları ve Ambrosia’nın silah özelliklerini yükseltme, sözleşme satın alma, arkadaş kazanma ve daha fazlası üzerindeki değeri göz önüne alındığında, Hades oyuncuları bu öğelerin daha fazlasını nasıl elde edebileceklerini merak edebilirler.

Hades: Ödüller Nasıl Toplanır?

Hades: Ödül Çeşitleri

Hades‘te ödül olarak görünen üç farklı eşya vardır. Bu öğelerin her biri başka yollarla kazanılabilir; yani, Wretched Broker ile ticaret yaparak veya Kader Listesindeki kehanetleri yerine getirerek. Bununla birlikte, ” ödüller “ terimi, aşağıdaki yöntemlerle toplanan öğeleri ifade eder.

  • Titan’ın Kanı, Tartarus’un kapılarını koruyan Fury’yi yenerek ve koşunun son patronunu yenerek kazanılır.
  • Elmaslar, Asphodel’de Bone Hydra’yı yenerek kazanılır.
  • Ambrosia, Elysium, Theseus ve Asterius’un Şampiyonlarını yenerek ödüllendirilir.

Yeni Ödüller Nasıl Görünür?

Hades: Ödüller Nasıl Toplanır?
Hades: Ödüller Nasıl Toplanır?

Oyunun başlarında, ödülleri toplamanın tek yolu, her bir silahla her patronu yenmektir.

Ancak, oyunun son patronunu ilk kez yendikten sonra, Zagreus Ceza Paktı’nın kilidini açacak. Bu, oyuncunun oyunu daha zor hale getirmek için belirli koşulları seçmesine izin vererek, ısı seviyesini arttırır. Ceza Paktı’nın kilidini açmadan önce, Zagreus her ödülden yalnızca altı tane alabilir; ancak, Isıdaki her artış, her silahla bir kez daha ödül toplamasına izin verir.

Ancak, Zagreus önceki Isı seviyesinde o silahla tüm ödülleri toplayana kadar yeni ödüllerin açılmayacağını unutmayın. Örneğin, oyuncu Fury Sister ve Bone Hydra’yı Shield of Chaos ile Level 3 Heat’te yendiyse, ancak Elysium’da öldüyse, ısıyı 4’e çıkarmak Zag’in bu düşmanlardan yeni ödüller toplamasına izin vermez. Oyuncu, daha yüksek zorluktan yeni ödüller elde etmek için belirli bir sıcaklıkta oyunu belirli bir silahla temizlemelidir.

Bu sadece bireysel Infernal Arms için geçerlidir, ancak bir sonraki Heat’e geçmeden önce tüm silahlarla Level 1 Heat’i temizlemeye gerek yoktur. Oyuncular, en kötülerinde 1 Isıyı denemeden önce en iyi silahlarında 15’e kadar kranklamakta özgürdürler.

 

Hades: Nasıl Balık Tutulur? | Olta Nasıl Elde Edilir?